Faturasız / Faturalı Turkcell Sarı kutu puan transferi nasıl yapılır

Sponsorlu Bağlantılar

yeumyang

yeumyang

Moderator
    Konu Sahibi
Turkcell Sarı kutu puan transferi nasıl yapılır
Bildiğiniz gibi Turkcell'in Sarı kutu adı altında abonelik yıllarına göre belirli puan vererek o puanlarla hediye dağıttığı bir uygulaması mevcut peki puanınız yetmediği yerde hediyeyi nasıl alabilirsiniz öncelikle hesabım uygulamasına giriyorsunuz Sarı kutu, diğer hediyeler, işlemlerim, puan transfer, transfer etmek istediğiniz numara ne kadar puan transfer edeceğiniz miktar ve onayliyorsunuz bir arkadaşınızdan veya hatlariniz arasından puan transfer ederek puaninizin yetmediği hediyeyi alabilirsiniz Sarı kutuya buradan ulaşabilirsiniz

• Beğen
Tepkiler: dark_13

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
Ciddimisin :( O Kadar puan Boşamı Gitti Şimdi :/

yeumyang

yeumyang

Moderator
    Konu Sahibi
DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
Puanların biryere gittiği yok artık puan yetmediği yerde birbirimize tıpkı tl transfer etmek gibi puan gonderebilecegiz hepsi bu
Giittiği Yok Olmaz Olur Mu :D Her Yıl Kullanmazsan 300 Mu 500 Mu Puan Siliyor Hatttından.Sene Sonunda Dkkat Et 1.000 Puanın Varsa Kullanmazsan Siliyor.Geçen Hattımı Taşıtmıştımda O Yüzden Söyledim Gitti Puanlarım :$

yeumyang

yeumyang

Moderator
    Konu Sahibi
İşte başka hatta transfer edeceksin hediye alacaksın daha mantıklı olur ben puanları takip ediyorum yıl sonu gelmeden kullanıyorum

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
İşte başka hatta transfer edeceksin hediye alacaksın daha mantıklı olur ben puanları takip ediyorum yıl sonu gelmeden kullanıyorum
Yetmiyoki 1.000 Puan Olsa Dahi Pek Bişeye Yaramıyo

pelinfcbk

Üye
yazısında görmüştüm bende. Güzel bir uygulama başlatmış Turkcell

• Beğen
Tepkiler: DarkredBlue61
Murat Alper

Murat Alper

Moderator
:tşk: paylaşım için yararlı bilgi

Üst Alt