Turkcell messenger

Sponsorlu Bağlantılar

PeSimiSt_61x

PeSimiSt_61x

Üye
    Konu Sahibi
Turkcell messenger
Arkadaşlar bu türkcellin kendi chat programı.
Ayarları almakiçin tmsg telefon modeli yazıp 2222 yollayın.
Haftalık 25 kontördür.
Abone olmak için kayıt tmsg 7777 yollayın.
Bağlanmak ücretsiz.

saygılarımla: dj_turan

Ekli dosyalar

• Beğen
Tepkiler: Quantum35/5

can karayel

can karayel

Üye
bi türlü beceremedim bu wap ayarlarını

cool_eagle

Üye
bununla msne girilmiyor inş biliyosunuzdur ;)

bykroniq

Üye
neden girilmiyor

Doğuş Pertez

Doğuş Pertez

Admin
6300 'ı Desteklemiyor.

PeSimiSt_61x

PeSimiSt_61x

Üye
    Konu Sahibi
evet oyle bu tcelin kendi sohbet programı.
girebilmek için turkcellmessenger veya tmsg boşluk telefon modeliyaz 2222 yolla (örnek:turkcellmessenger 6630).gerekli bağlantı ayarı gelir.kayıt olmayıda yukarıda anlattım zate.

kalem555

Üye
ben turkcell msn nin cigerini biliyorum java krali benim türkcell msn hek bilgileri icin bana ulaşa bilirsiniz 05383174231

PeSimiSt_61x

PeSimiSt_61x

Üye
    Konu Sahibi
ben turkcell msn nin cigerini biliyorum java krali benim türkcell msn hek bilgileri icin bana ulaşa bilirsiniz 05383174231

sen de kimsin :D jawa kralıymış hazır jawaları alıyomuz ohh ne ala memleket jawa kralı oldum pehhhhhh güleyim bariiii ben orda pesimist nick li şahıs hadi göster marifetini :D

maxitr

maxitr

Üye
güzelde arkadslar ben bu konu hakında kontur miktarı fazla diyorum çünki ben 2 haftadır sınırsız msn yi cepte kullanıyorum ve haftada 7 kontür ödüyorum ve sınırsız engelsiz konusuyorum...

PeSimiSt_61x

PeSimiSt_61x

Üye
    Konu Sahibi
güzelde arkadslar ben bu konu hakında kontur miktarı fazla diyorum çünki ben 2 haftadır sınırsız msn yi cepte kullanıyorum ve haftada 7 kontür ödüyorum ve sınırsız engelsiz konusuyorum...

arkadaşım o başka bu başka ya o narmal hotmail v.b bu sohbet programı

isimsizbiri

Üye
arkiler nu nsl bişi

KutsaLPolat

Üye
Bu Kadar Kötü Proglaman Bir MSN Görmedim Rezalettir. Hiç Tavsiye Etmiyorum

Beyazgul35

Üye
sen de kimsin :D jawa kralıymış hazır jawaları alıyomuz ohh ne ala memleket jawa kralı oldum pehhhhhh güleyim bariiii ben orda pesimist nick li şahıs hadi göster marifetini :D
Mrb sayın yönetici ben turkcell msn in eskilerindenim su perisi23 beyazgül23.eski telefonum 3230du.fakat şimdi başka tel kullanıyorum nokia 5130 express music benim tel desteklemiyor suan vodafone ve avea kullanıyorum artık turkcelle geçiş yapıcam tekrar yardım edersen sevinirim.bende de javalarin alası var java kraliçesi mi oluyorum ne alaka kalem emre ye sesleniyorum suan nimbuzzdayım tüm tmsg orada :)

--------------- Ekleme ---------------

Mrb sayın yönetici ben turkcell msn in eskilerindenim su perisi23 beyazgül23.eski telefonum 3230du.fakat şimdi başka tel kullanıyorum nokia 5130 express music benim tel desteklemiyor suan vodafone ve avea kullanıyorum artık turkcelle geçiş yapıcam tekrar yardım edersen sevinirim.bende de javalarin alası var java kraliçesi mi oluyorum ne alaka kalem emre ye sesleniyorum suan nimbuzzdayım tüm tmsg orada :)

bydamar

bydamar

Üye
hahaha :D aslan kral mı bu:D
vallah hat almada kral bu 15 buyuk başarı:D

--------------- Ekleme ---------------

bende nimbuz dayım tmsgde bı kalem vardı orda bin kalem var bu da enteresan olay:P

Abonelikicin

Abonelikicin

Üye
Kapatıldı mı artık bu program ? Bilen var mı

---------- Eklendi @ 11:06:28 ---------- Yazıldı @ 11:05:54 ----------

En son 2009'da çalışıyordu ama. Sonra ne oldu bilemiyorum

PeSimiSt_61x

PeSimiSt_61x

Üye
    Konu Sahibi
Turkcelin ilgisizliği ve müşteriyi sömürme arzuları yüzünden dolayı, turkcell messenger kapanmıştır,

kalem53

kalem53

Üye
Heygidi günler 😁

• Üzüldüm
  • Beğen
Tepkiler: XXXturi01 ve fatihmenteş

Üst Alt