Turkcell VINN numaramı nasıl öğrenebilirim?


Doğuş Pertez

Doğuş Pertez

Admin
    Konu Sahibi
Turkcell VINN kullanıcılarının merak ettiği sorulardan birisi, Turkcell VINN hattımın numarasını nasıl öğrenebilirim.

Mobil internet kullanım sağlayan Turkcell son zamanlarda en çok kullanıcıları ile buluşturduğu hizmetlerden birisi Turkcell Vınn diyebiliriz. Turkcell hattınızın çektiği heryerde kullanabileceğiniz hat ile istediğiniz gibi belirli kota ve ücrette internet bağlanabilir ve kullanabilirsiniz. Turkcell üzerinde Vınn hakkında daha geniş bilgiye sahip olabilirsiniz. Asıl konumuz ise Turkcell hattımızın numarasını öğrenebilirken bildiğiniz gibi Turkcell Vınn hattımız cihaz içerinde bulunduğu için numarayı hatırlayamadığımız durumlarda olabiliyor. Numaramızı ya bir yere kayıt etmemiz gerekmektedir yada hattı anlatacağımız gibi işlemlerde bulunarak numarasını öğrenebiliriz.

Turkcell.com.tr üst menüde yer alan “Hesabım” sayfasına Turkcell şifrenizle giriş yaparak ulaşablir, sol kısımda yer alan “Ayarlar” ve “Ana İletişim Hattı” bölümünden tüm hatlarınızla ilgili bilgi alabilir ve ayarlarını kontrol edebilirsiniz. Data hattınızın numarasını öğrenmek için tıklayınız.

Ayrıca, mevcut hattınızdan DATAHAT yazıp 2222’ye göndererek veya Turkcell Müşteri Hizmetleri’ni arayarak da öğrenebilirsiniz.
Diğer bir öğrenme yöntemi ise Turkcell Vınn hattımızı bir telefon içine takarak *101# tuşlarına basarak arama yapabilirsiniz. Kısa süreli bir sorgulama işleminden sonra Turkcell Vınn hattınıza ait numara karşınıza gelecektir..
 


MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt