Faturasız Turkcell Lifecell Avantaj 20+4 gb

Sponsorlu Bağlantılar

yeumyang

yeumyang

Moderator
    Konu Sahibi
Turkcell Lifecell Avantaj 20+4 gb
Lifecell'de her şey için bol bol internet var! Uygulamalarda geçerli 20 GB ve diğer kullanımlar için 4 GB ile internetin sonsuz dünyası cebinizde! Üstelik, BiP'ten BiP'e istediğin kadar konuş, mesajlaş, paylaş, BiP'ten her yöne aramalar için geçerli 1.000 dk, Upcall üzerinden de kullanabileceğiniz her yöne 500 dakika! Paket fiyatı 30 tl
  • Son 90 gün içinde numarasını taşıyarak veya yeni bir hat alarak Turkcell Hazır Kart’a gelen ve son 30 gün içinde Turkcell’den numarasını taşımamış aboneler yararlanabilir.
  • Kriterleri sağlayarak, kampanyaya başvuran müşteriler, paketin aylık bedeli karşılığında 12 ay boyunca bu paketten faydalanabileceklerdir.
  • LIFECELL AVANTAJ yaz 2200’a gönder

derya1978

Üye
lifecell konusunda ne dersin 30 tl bu mantıklı mı yoksa 25 tl 3 gb eko mu mantıklı bunda bip konuşma var

yeumyang

yeumyang

Moderator
    Konu Sahibi
Eğer Turkcell servislerini kullanıyorsanız bip tv+ dergilik Fizy upcal gibi mantıklı ama kullanmıyorsunuz eko 3 gb daha iyi

• Beğen
Tepkiler: derya1978

derya1978

Üye
s.a arkadaşlar faturasız avantaj lifecell geçiş yaptım

fizy ve türkcell tv + ne kadar paket kaldığımı göremiyorum online işlemlerden diğerleri görünüyor

türkcell tv paket içindeki tv + avantajınız kullanıma açıldığında ayrıca bilgi verilecektir yazıyor o ne tv + sonra mı açılıyor acaba

tv+ indirdim ama onaylamadım daha sms te öyle yazınca