Turkcell hiz limitim kalkmıyor!

• 21 Ağustos 2014
  • 4668 Okunma
  • 42 Cevap

1. Bu ay 25 tlye sinirsiz 1gb internet aldim. Hiz limiti düşünce tam bir iskence oluyor..
    1gb bitirdikten sonra bip indirdim 1gb hediye geldi. Hiz limiti kalkti 1 gb bitirince eskye dondu. Ek paket aldim yine limit kalkti bitirince eskiye dondu.

Napicam ben.ya :(((

Yazan: ugurarici1
    Samsung ile gönderdi
  2. Yeniden paket al :)

Mobil cihaz ile gönderdi
  3. Cok komikkkk :) lanet olasi hiz limiti bi kere bi ay kalkmisti. Simdi ne alsam bitince 96kbps dusuyo

Samsung ile gönderdi
    dogukan- bunu beğendi.
  4. Maalesef öyle olacak

iPhone ile gönderdi
  5. Hiz limitsiz net kullanan arkadaslar var. Nasil oyle olacak ?

Samsung ile gönderdi
  6. mobil internetle mi bir aralar turkcell face paketi ile yapılıyordu ama kaldırdılar onu
    ---
    mobil internetle mi bir aralar turkcell face paketi ile yapılıyordu ama kaldırdılar onu

Mobil cihaz ile gönderdi
  7. Sitede hiz limitsiz kullanan arkadaşlar nereede yaa... tuyolari ozelden atin bari lutfennnn:)

Samsung ile gönderdi
  8. vpn yap kardes :-D

Samsung ile gönderdi
  9. Nasil yapayim anlatirmisin ??

Samsung ile gönderdi
  10. troid vpn open vpn simple server droid vpn hiçbirini bilmiyomusun?

Samsung ile gönderdi
  11. Hayir onu yapinca noluyo hizmi yukseliyo :))

Samsung ile gönderdi
  12. yasaklı sitelere girişleri sağlar onun haricinde hız sınırını kaldırmaz dediklerin

Mobil cihaz ile gönderdi
  13. O zaman bi isime yaramaz. Ne sacmalik ama 96kbps ne yapmamizi bekliyorlar. Video acilmiyor. Siteler iki saatte aciliyor. Rezillik resmen...

Samsung ile gönderdi
  14. opera mini kullan :D

Samsung ile gönderdi
  15. Film video izleyemedikten sonra neye yarar... ya hiz limtiini iptal edebilen arkadaslar neden paylaşmiyor anlams değilim

Samsung ile gönderdi
  16. aynn ben de almistim bin pisman oldum ama paket bitince normal hiza dondu

Samsung ile gönderdi
  17. kardeşim sen yanlış yapmışsın önce 1gb bip daha sonra sınırsız 1gb internet paketini satın alacaktın

18. Arkadaşlar hız sınırı kalkıp sonra durduk yere yeniden gelen arkadaşlar özele gelin nasil tekrar yapılıyo anlatıcam bunuda tehlikeye atmayalım

Samsung ile gönderdi
  19. Turkeytrick blogda anlatmislar

Mobil cihaz ile gönderdi
  20. Alakasi yok ben turbo2gb aldm bitti bip yukledm sonra limit kalkti valla Hiz limiti kaldirma isi Çok karisik

Samsung ile gönderdi
Yüklüyor...
21/10/2018 - 07:36