Faturasız / Faturalı Turkcell Hesabım uygulamasını indirene 1 GB internet hediye

Sponsorlu Bağlantılar

yeumyang

yeumyang

Moderator
    Konu Sahibi
Turkcell Hesabım uygulamasını indirene 1 GB internet hediye
Turkcell Hesabım uygulaması ile hattınızın kontrolü sizde. Üstelik uygulamayı indirenlere haftalık 1 GB internet hediye! Turkcell Hesabım uygulaması App Store ve Google Play’den ücretsiz olarak indirilebilir.
Uygulamayı indirip, abonelik numaranız ile uygulamaya ilk girişi yaptıktan sonraki gün kampanya ile ilgili gönderilen SMS’e yanıt verdiğinizde, bir hafta boyunca geçerli 1GB ücretsiz internetiniz hattınıza yüklenecektir. Katılım sadece telefona gönderilen kampanya SMS’ine verilen yanıt ile yapılabilir. İnternet paketi sadece yurt içinde kullanılabilir, yurt dışında kullanılamaz. İnternet faydasından yararlanabilmek için, aynı abonelik numarası ile 18.03.2016 tarihinden önce Hesabım uygulaması kullanılmış olmamalıdır. Kampanyadan sadece 1 defaya mahsus yararlanılabilir.
Kampanyada verilen fayda 1 GB internettir.
Kampanya 30.06.2016 tarihine kadar geçerlidir.

TERRORVISION

TERRORVISION

Üye
Daha önce yüklemiştim şimdi kaldırıp tekrar yüklemek geçerli olur mu acaba

yeumyang

yeumyang

Moderator
    Konu Sahibi
Daha önce yüklemiştim şimdi kaldırıp tekrar yüklemek geçerli olur mu acaba
Malesef hayır. İnternet faydasından yararlanabilmek için, aynı abonelik numarası ile 18.03.2016 tarihinden önce Hesabım uygulaması kullanılmış olmamalıdır

• Beğen
Tepkiler: phasan
Gofrettin115

Gofrettin115

Üye
ne saçma birşey ozman bu net kulllanmadık bunun imkanını amaa vermiyor

TERRORVISION

TERRORVISION

Üye
Yinede denesin herkes yuklu olsa bile geliyo bazen

Samizel Destan

Samizel Destan

Üye
Ben bu uygulama ile 1 GB ı vodafone ile her ay alıyorum. Turkcell gerçekten çok cimri bir operatör.

• Beğen
Tepkiler: Gofrettin115
gonuldostu82

gonuldostu82

Üye
arkadaşlar ben yükledim bana da msj geldi ama ben o mesajı yanlışlıkla sildim :( 2222 ye bir şey yazıp göndermemi istedi ama neydi o mesaj ya bilen var mı ? yada nasıl aktif edeceğim turkcell hesabımda 1gb hediye duruyor hala kullanamadım yardımcı olur musunuz?

yeumyang

yeumyang

Moderator
    Konu Sahibi
arkadaşlar ben yükledim bana da msj geldi ama ben o mesajı yanlışlıkla sildim :( 2222 ye bir şey yazıp göndermemi istedi ama neydi o mesaj ya bilen var mı ? yada nasıl aktif edeceğim turkcell hesabımda 1gb hediye duruyor hala kullanamadım yardımcı olur musunuz?
HESABIM1GB yazıp 2222'ye SMS gönderdiginizde yükleniyor

• Beğen
Tepkiler: gonuldostu82
gonuldostu82

gonuldostu82

Üye
Eyvallah kardeşim sağol, az kalsın bunun için müşteri hizmetlerini arayacaktım :) Mübarek google den de baktım bulamadım bir türlü bu mesaj içeriğini neyse çok teşekkür ettim.

yeumyang

yeumyang

Moderator
    Konu Sahibi
Eyvallah kardeşim sağol, az kalsın bunun için müşteri hizmetlerini arayacaktım :) Mübarek google den de baktım bulamadım bir türlü bu mesaj içeriğini neyse çok teşekkür ettim.
Rica ederim burada birbirimize yardımcı olmak için varız forumun amacı da bu zaten güle güle kullanın [emoji4]

sony z3 compact ile makıcep uygulamasından gönderildi

Gofrettin115

Gofrettin115

Üye
lanet olsun Turkcell gibi

• Beğen
Tepkiler: VIP_TECH
VIP_TECH

VIP_TECH

Üye
Turkcell "Bir defaya mahsus", "Şu şartlarla" vs tarzı şeyler yapıyor sürekli. Bu nedenle sevmiyorum Turkcell'i. 1 gb internet ne kadar değerliymiş. Vodafone her ay bedava 1 gb veriyor zaten.

• Beğen
Tepkiler: Gofrettin115