Duyuruyu Kapat

Turkcell Her Yöne Konuşma Paketleri 16 Haziran 2010 -( Sınırlı - Sınırsız )

 • 17 Haziran 2010
 • 9206 Okunma
 • 4 Cevap

0/5, 0 Oy
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
 1. Süper paket

  Aylık paket süresi Her yöne 500 dakika**
  Gece saatlerinde (21:00-09:00) Aylık toplam 5.000dk ücretsiz*
  Aylık paket ücreti (KDV ve ÖİV dahil) 55 TL**​


  * Turkcell içi ve sabit hat yönüne yapılan yurt içi aramalarda geçerlidir.
  ** Turkcell içi, diğer operatör ve sabit hat yönüne yapılan yurt içi görüşmelerde geçerli 500 dakika ve yeni paket ücreti Mart ayı fatura kesiminden sonra geçerli olacaktır. İlk kez Nisan ayından kesilecek faturalar bu paketten ücretlendirilecektir.
  Süper Paket BizBize Hepimiz tarifesi ile beraber alınabilir. ​


  Bu tarifede mesajlaşmak da çok avantajlı! Kısa Mesaj'la ilgili detaylı bilgi ve süper avantajlı Ekonomik Mesaj Paketleri için tıklayın.
  • Fiyatlara %18 KDV ve %25 Özel İletişim Vergisi dahil, telsiz kullanım ücreti ve telsiz ruhsat ücreti dahil değildir.
  • Paketler kapsamında ve paket aşımında yapacağınız tüm yurt içi görüşmeler, 6 saniyede bir ücretlendirilir.
  • Paket dakikalarınız görüntülü görüşmelerinizde de geçerlidir.
  Süper Paket yenilendi! KDV ve ÖİV dahil 55 TL'ye artık TÜM CEP ve SABİT HATLARLA geçerli ve ayda toplam 500 dakika!

  Üstelik her akşam saat 21:00 ile sabah saat 09:00 arasında tüm Turkcell ve sabit hatlarla yapacağınız görüşmeler ay boyunca toplam 5.000 dakikaya kadar ücretsiz.

  Yenilenen süper paketten en erken Mart 2010 fatura kesim tarihiniz itibariyle faydalanmaya başlayabilirsiniz.​

  Gold Paket

  Turkcell Gold Paket alın, KDV ve ÖİV dahil 89 TL’ye Turkcell’lilerle 5.000 dakika, diğer yönlerle TAM 1.000 dakika dilediğinizce konuşun!​

  Gold Paket alan abonelerin tarifesi Herkesle olur ve bu tarife üzerinden ücretlendirilir. Kampanya kapsamındaki dakikaların aşımları yine Herkesle tarifesi üzerinden ücretlendirilir.
  Herkesle tarifesi ücretleri için tıklayınız.
  Turkcell Gold Paket'e geçin, avantaj ve ayrıcalıklardan yararlanmaya başlayın. Gold Paket ile ilgili detaylar için tıklayınız.
  Size özel 0532 7587878 nolu Turkcell Gold Müşteri Hizmetleri'den dilediğiniz an sıra beklemeden ayrıcalıklı hizmet alın.​

  Gold paketin avantajlarından faydalanmak için tek yapmanız gereken, GOLD yazıp 7010' a göndermek.​

  Gold Plus Paket
  Dakika/SMS/Data 5000 dk Turkcell içi + 1000 dk Her yöne + 1000 SMS + 1GB İnternet
  Aylık Paket Ücreti KDV ve ÖİV dahil 109 TL​

  • Gold Plus paket aşımında yapılan yurt içi aramalar Herkesle tarifesi ücretleri üzerinden ücretlendirilir. Herkesle tarifesi paket aşım ücretlerini öğrenmek için tıklayın.
  • Gold Plus paket SMS’lerini Turkcell, sabit hat ve diğer operatör yönündeki yurt içi mesajlaşmalarınızda kullanabilirisiniz. Paket aşımında gönderilen yurt içi mesajlar standart kısa mesaj ücretleri üzerinden ücretlendirilir. Standart kısa mesaj ücretlerini öğrenmek için öğrenmek için tıklayın.
  • Gold Plus paket dahilindeki internet kullanım hakkının aşılması durumunda ücretlendirme internet paketleri aşım ücretleri üzerinden yapılır. İnternet paketleri paket aşım ücretlerini öğrenmek için tıklayın.
  • Paketler kapsamında ve paket aşımında yapacağınız yurt içi görüşmeler 6 saniyede bir ücretlendirilir.
  • Fiyatlara %18 KDV ve %25 Özel İletişim Vergisi dahil, telsiz kullanım ücreti ve telsiz ruhsat ücreti dahil değildir.
  • Paket dakikalarınız görüntülü görüşmelerinizde de geçerlidir.
  Gold Plus paketi ile her yöne dilediğinizce konuşun, mesajlaşın, 3G hızı ile internetin tadını çıkartın üstelik her ay faturanız ne kadar gelecek bilin!
  Gold Plus paketi tüm vergiler dahil ayda 109 TL'ye Turkcell’lilerle 5000 dakika, diğer tüm yönlere 1000 dakika, her yöne geçerli 1000 SMS ve 1 GB internet kullanımı içeren bir pakettir. Gold Plus Paketinden faydalanan aboneler aynı zamanda Turkcell Gold avantajlarından faydalanırlar.
  Siz de her yönü ile bu avantajlı paketten faydalanmak aynı zamanda Turkcell Gold ayrıcalıklarını yaşamak için GOLD PLUS yazıp 7010'ye kısa mesaj gönderin.
  Gold Plus paketi 30 Haziran 2010 tarihine kadar geçerlidir.​


  Platinum Paket

  Dakika/SMS/Data 5000 dk Turkcell içi + 2500 dk Her yöne + 30 dk Uluslararası arama + Avrupa’da**
  15 dk arama,15 dk aranma + 2500 SMS/MMS + 4GB İnternet​

  Aylık Paket Ücreti KDV ve ÖİV dahil 199 TL​


  ** Almanya, Andora, Arnavutluk, Avusturya, Belçika, Bosna Hersek, Bulgaristan, Çek Cumhuriyeti, Danimarka, Estonya, Finlandiya, Fransa, Hırvatistan, Hollanda, İngiltere, İrlanda, İspanya, İsveç, İsviçre, İtalya, İzlanda, Letonya, Lihtenştayn, Litvanya, Lüksemburg, Macaristan, Makedonya, Malta, Monako, Norveç, Polonya, Portekiz, Romanya, San Marino, Sırbistan ,Slovakya, Slovenya, Vatikan, Yunanistan, Karadağ
  • Platinum paket aşımında yapılan yurt içi aramalar Herkesle tarifesi ücretleri üzerinden ücretlendirilir. Herkesle tarifesi paket aşım ücretlerini öğrenmek için tıklayınız.
  • Platinum paket SMS’lerini Turkcell, sabit hat ve diğer operatör yönündeki yurt içi mesajlaşmalarınızda kullanabilirisiniz. Paket aşımında gönderilen yurt içi mesajlar standart kısa mesaj ücretleri üzerinden ücretlendirilir. Standart kısa mesaj ücretlerini öğrenmek için öğrenmek için tıklayınız.
  • Platinum paket MMS’lerini Turkcell ve Vodafone Türkiye yönündeki yurt içi mesajlaşmalarınızda kullanabilirisiniz. Paket aşımında gönderilen yurt içi MMS’ler standart MMS ücretleri üzerinden ücretlendirilir. Standart MMS ücretlerini öğrenmek için öğrenmek için tıklayınız.
  • Platinum paket dahilindeki internet kullanım hakkının aşılması durumunda ücretlendirme internet paketleri aşım ücretleri üzerinden yapılır. İnternet paketleri paket aşım ücretlerini öğrenmek için tıklayınız.
  • Platinum paket kapsamındaki yurtdışını arama dakikaları bittikten sonra ücretlendirme Turkcell Uluslararası Arama tarifesi üzerinden gerçekleşir. Turkcell Uluslararsı Arama tarifesi ücretlerini ve ücretlendirme periyodunu öğrenmek için tıklayınız.
  • Platinum paket dahilindeki yurt dışında kullanım dakikaları bittikten sonra ücretlendirme Turkcell Dünya tarifesi üzerinden gerçekleşir. Turkcell Dünya tarifesi ücretlerini ve ücretlendirme periyodunu öğrenmek için tıklayınız.
  • Paket kapsamında ve paket aşımında yapacağınız yurtiçi görüşmeler 6 saniyede bir ücretlendirilir.
  • Paket kapsamında ve paket aşımındaki yurtdışını arama dakikalarının ücretlendirme periyodu Turkcell Uluslararası Arama tarifesi kapsamında ülke ve numaraya göre bölge bazlı değişmektedir.
  • Paket kapsamında ve paket aşımındaki yurt dışında arama ve aranma dakikalarının ücretlendirme periyodu Turkcell Dünya tarifesi kapsamındadır.
  • Fiyatlara %18 KDV ve %25 Özel İletişim Vergisi dahil, telsiz kullanım ücreti ve telsiz ruhsat ücreti dahil değildir.
  • Paket dakikalarınız görüntülü görüşmelerinizde de geçerlidir.
  Platinum Paket tüm vergiler dahil ayda 199 TL'ye Turkcell’lilerle 5000 dakika, diğer tüm yönlere 2500 dakika, 30 dakika uluslararası arama, Avrupa’da 15 dakika arama, 15 dakika aranma, her yöne geçerli 2500 SMS/MMS ve 4 GB internet kullanımı içeren bir pakettir.
  Siz de her yönü ile avantajlı bu paketten faydalanmak aynı zamandan ayrıcalıklarla dolu Turkcell Platinum dünyasına girmek için PLATINUM yazıp 7010 'a kısa mesaj gönderin.​

  Birbirinden özel hizmetler ile fark yaratan Turkcell Platinum dünyasını daha yakından tanımak için tıklayınız.​
   


  Yazan: Aziz™
 2. saol bilgi için ...
   
 3. rica ederim..:)
   
 4. Vodafone daha iyi bence:)
   
 5. evet bende vodafone'luyum.fakat her operatör kendince yenilikler yapıyor..:)
   
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
18/10/2017 - 15:51