TURKCELL Hazır kartta Aylık İnt.Paketi ACIKLANDI HAYIRLI OLSUN

Sponsorlu Bağlantılar

matraxadr

matraxadr

Üye
    Konu Sahibi
TURKCELL Hazır kartta Aylık İnt.Paketi ACIKLANDI HAYIRLI OLSUN

Cepten İnternet için tavsiye edilen internet paketleri:

Seçenekler
Faturalı Hatlar için kullanım ücreti nedir?*
Hazır Kart Kullanıcıları için kaç kontördür?**
Günlük Kullanım
1 YTL
10 kontör​

Haftalık Paket
-
25 kontör​

Aylık Paket
9 YTL
90 kontör​

________________________:dance:____________ :birak:___________

--------------- Ekleme ---------------

Hazır Kart Kullanıcıları için kaç kontördür?**
Haftalık Paket 25 kontör
Aylık Paket 90 kontör

Faturalı Hatlar için kullanım ücreti nedir?
Aylık Paket 10,91 YTL

Benim anlayamadığım FATURALI interneti cepten tüm vergiler dahil AYLIK 10,91 YTL kullanıyorda HAZIR KARTLIneden AYLIK 16,20 YTL ye kullanıyor :nono:
:@
:nono:
:@
:nono:
:box

Turkcell in sitesine girdiğinizde tüm vergiler dahil hazır kart için aylık int.paketi 90knt..online işlem merkezine girdiğinizde aynı durum 100kontör...ya kardeşim tamam 10kont.lafı olmaz ama bi öyle bi böyle belirsizlik yaratıyorlar kafa karıştırıyorlar.

RE-KA-BET :dance:

HmB_SaL

HmB_SaL

Üye
90 kontör bir anda gidince garip gelir bana haftalık 25 25 daha az gibi oluyor hem her hafta almak zorunda da değşlsin

cool_eagle

Üye
ne anlamı kaldı haftalık alırım 4 haftada 100 kontör veririm daha ii

paradox1026

paradox1026

Üye
saçma geldi yha kampanyada düzensizlik var Turkcellilere hayırlı olsun

cool_eagle

Üye
ben turkcelle şikayetimi bildirdim bence birlik olursak ucuzlatır

tksharmely

tksharmely

Emekli Yönetici
Haftalık abonelik paketi 25 kontör 50 MB. Aylık 100 Kontöre 200 MB yapıyor. Kampanyada kesinlikle bir hata olmalı. Bu ücret aylık 50 Kontör olsa doğal karşılardım fakat bu şekilde pek hoş olmamış. Gerekli bilgileri almak için Turkcell'i arayacağım. Bir hata olduğunu sanıyorum ben.

eQooo

eQooo

Üye
bilgi için saol

Doğuş Pertez

Doğuş Pertez

Admin
Teşekkürler demin banada bir mesaj gelmişti.

FQXT

FQXT

Üye
Cok pahalı bende sureklı cepten kullanıyorum msn(nimbuzz) ve opera mınıyı,avea aylık 36 kontore gelıyo 20mb yetıyoda msn rahat kullanıyorum ve opera mınıde telefon gorunumune ayarladım facebook 11kb 'ta acılıyor 5 mb bıtmez haftada kolay kolay ...turkcell hattımda var ama no ınternet ..

cool_eagle

Üye
Haftalık abonelik paketi 25 kontör 50 MB. Aylık 100 Kontöre 200 MB yapıyor. Kampanyada kesinlikle bir hata olmalı. Bu ücret aylık 50 Kontör olsa doğal karşılardım fakat bu şekilde pek hoş olmamış. Gerekli bilgileri almak için Turkcell'i arayacağım. Bir hata olduğunu sanıyorum ben.

aradınız mı sorun mu warmış yoksa turkcell bizi mi yolmaya çalışıo

tksharmely

tksharmely

Emekli Yönetici
Aramadım ama aldığım bilgiler doğrultusunda Turkcell'i arayanlara bilgi verilmemiş. Sadece yeni çıktı düzenlenme yapılacak diye geçiştirilmiş. Ben de arayacağım bakalım ne cevap alacağım.

cool_eagle

Üye
Aramadım ama aldığım bilgiler doğrultusunda Turkcell'i arayanlara bilgi verilmemiş. Sadece yeni çıktı düzenlenme yapılacak diye geçiştirilmiş. Ben de arayacağım bakalım ne cevap alacağım.

ben şikayet maili yazdım inş düzelir

LAZOFLU

LAZOFLU

Emekli Yönetici
Bencede çok pahalı. En fazla 75 kontör olsa ama 90 yapmış. Yani 10 kontör düşürerek haftalık internetten ayırmak istemiş ama bek inandırıcı gelmedi. Para olarak hesaplarak faturalı ile arada nerden baksam 5 ytl gibi fark var çok fazla. Ben geçen az faturalıya geçtim aylık 11 ytl gibi bir miktar ödüyorum. Bana yetiyor. 3G çıkarsa biraz maha ucuzlar diyo düşünüyorum. Hayırlı seneler.

Catty

Catty

Emekli Yönetici
Cok knotor YA:(

ilo53

ilo53

Üye
pekı bu paketı sımdı alabılıyoruz mu ??bıde e250 kaldırıyomu ınternetı

tksharmely

tksharmely

Emekli Yönetici
pekı bu paketı sımdı alabılıyoruz mu ??bıde e250 kaldırıyomu ınternetı

Evet. Ay yazıp 2260'a Kısa Mesaj göndererek alabilirsiniz. e250 ile İnternet Paketi kullanan arkadaşım var, MSN'e girebiliyor, foruma girebiliyor ve sorun yaşamıyor.

van_hoijdonk

van_hoijdonk

Emekli Yönetici
Gerçekten ücretler yüksek gözüküyor şuan için. İleride iyileştirme yapılır inşallah...

s.volkan

s.volkan

Üye
Çok pahalı ya internet kullanımı

100 MB 10 KONTÖR olmalı gerisi her türlü pahalı..

cenkozgen

cenkozgen

Üye
elimde 3 adet 100mb lik paket var. 40 kntr karşılığında isteyene veririm.

90 nereeee 40 nere :D

basrimutaf

basrimutaf

Üye
ynede çok pahalı bence..

Üst Alt