Turkcell Günün Fırsatı Kampanya Tarihcesi

Sponsorlu Bağlantılar

LAZOFLU

LAZOFLU

Emekli Yönetici
Kayıt olan ilk 2009 gnctrkcll'liye 30 kontör karşılığında tam heryone tam 4000 kontör veriyor.

Kontörler hafta sonu kullanılabilir.

Katılmak için tıkla

ysr86

ysr86

Üye
Buda bana uymadı, yarın son gün 3. hakkımı kullanabileceğim bir kampanya çıksa bari

Mustafa Dümen

Mustafa Dümen

Üye
Yarında kesin böyle birşey çıkacak ! Off yaa ... Turkcell sms paketi ver artık

LAZOFLU

LAZOFLU

Emekli Yönetici
Yarında kesin böyle birşey çıkacak ! Off yaa ... Turkcell sms paketi ver artık

yarın son gün, ne vereceğini bende çok merak ediyorum. Ama sms paketi vereceğini bek sanmıyorum, çünkü daha önce hiç ücret almadan faturalılara 2 kez aylık 3000sms, hazır kartlılara ise 1 kez aylık 3000 verdi dolayısıyla daha vereceğini sanmam. Epeyi zaman oldu faturalılara birşey vermeyeli zannedersem yarın faturalılara verecek. Son gün ve faturalıda 1 hakkım var. Inşallah son günde güzel birşey ile veda eder. Temennimiz bu.

Mustafa Dümen

Mustafa Dümen

Üye
yarın son gün, ne vereceğini bende çok merak ediyorum. Ama sms paketi vereceğini bek sanmıyorum, çünkü daha önce hiç ücret almadan faturalılara 2 kez aylık 3000sms, hazır kartlılara ise 1 kez aylık 3000 verdi dolayısıyla daha vereceğini sanmam. Epeyi zaman oldu faturalılara birşey vermeyeli zannedersem yarın faturalılara verecek. Son gün ve faturalıda 1 hakkım var. Inşallah son günde güzel birşey ile veda eder. Temennimiz bu.
kardeş hayırlısı olsun dielim artıq yarın qene Aramayla birşey verecek ve kaç qündür konuşa konuşa bi hal oldum..

piri.reis

piri.reis

Üye
4 hattıma 4erbin kontör aldım.
3 gün boyunca vodafone numaramı arayacağım.

myparadisem

Üye
ben yakalayamadım gitti

belirli bi saatı yokmu bu kampanyanın

piri.reis

piri.reis

Üye
bilal kardeşim senden korkulur valla. :)

4 hattımdaki toplam 16,000 kontör ile vodafone hattımı 3 -4 gün içinde 4000 dakika arayacağım.
66 saat görüşme yapmam gerekiyor.
telefonlar şarja takılı vaziyette sabahtan beri açık durumda.

vodafone hattımı 4000 dakika aradığım için 2000 cep aran kontörü kazanacağım.
daha sonra bu 2000 cep aran kontörü ile turkcell hatlarımı arayıp turkcell 2000 normal ARANKAZAN kontörü kazanmış olacağım.

sadece 120 kontör ile 2000 kontör kazanmak iyi bu zamanda.

LAZOFLU

LAZOFLU

Emekli Yönetici
Biraz zahmet olacak ama sonucu iyi.

ysr86

ysr86

Üye
vay uyanık vay. millet cin gibi olmuş maşşallah. güle güle harca kontörlerini bende 1 haftayı 30 kontörle kapatacam diye seviniyom :)

Mustafa Dümen

Mustafa Dümen

Üye
4 hattımdaki toplam 16,000 kontör ile vodafone hattımı 3 -4 gün içinde 4000 dakika arayacağım.
66 saat görüşme yapmam gerekiyor.
telefonlar şarja takılı vaziyette sabahtan beri açık durumda.

vodafone hattımı 4000 dakika aradığım için 2000 cep aran kontörü kazanacağım.
daha sonra bu 2000 cep aran kontörü ile turkcell hatlarımı arayıp turkcell 2000 normal ARANKAZAN kontörü kazanmış olacağım.

sadece 120 kontör ile 2000 kontör kazanmak iyi bu zamanda.

vayy helal olsun kardeşim x)

LAZOFLU

LAZOFLU

Emekli Yönetici
Kayıt olan ilk 2009 gnctrkcll'li 50 kontör karşılığında 7 gün boyunca her yöne tam 14.000 kontör kazanıyor. Katılmak için tıkla

erfc20

erfc20

Üye
bu kampanyayı haber veren OFLURECEP kardesime tesekkür ediyorum ve hemen kampanyaya katılıyorum

piri.reis

piri.reis

Üye
2 hattım için aldım.

LAZOFLU

LAZOFLU

Emekli Yönetici
Bilal kardeşim bu fırsat tam sana göre

anilakarsu93

anilakarsu93

Üye
İşte bomba final diye buna denir.. 14,000 kontör ne demek yaa :):)

cichlids

Üye
Ya arkadaşlar buna nasıl katılınıyor ben sizin verdiğiniz linke tıklıyom turkcell ssyfası geliyor.ordan sonra napmam gerekiyor .çok acil lütfen