Faturasız Turkcell Eko 1 GB Paketi


yeumyang

yeumyang

Moderator
    Konu Sahibi
Hazır Kart'lı yeni müşterilerimize uygun fiyata çok avantajlı yepyeni bir paketimiz var! Ayda sadece 20 TL'ye her yöne 500 dakika, 1000 SMS, 1 GB internet, BiP'te geçerli 1 GB ve Dergilik'te geçerli 5 GB internet içeren EKO 1 GB Paketi'ni çok seveceksiniz.
  • Eko 1 GB Paketi’nden, son 90 gün içinde numarasını taşıyarak veya yeni bir hat alarak Turkcell Hazır Kart’a gelen ve son 30 gün içinde Turkcell’den numarasını taşımamış aboneler yararlanabilir.
  • Müşteriler, kampanyaya katılmaları durumunda paketin aylık bedeli karşılığında yurt içi aylık her yöne 500 dakika + 1000 SMS her yöne + 1 GB * +BiP kullanımlarında geçerli 1 GB + Dergilik’te geçerli 5 GB alacaklardır.
  • 1GB EKO yaz 2200’a gönder
 
  • Beğen
Tepkiler: Doğuş Pertez
Doğuş Pertez

Doğuş Pertez

Admin
Teşekkürler hocam, ancak artık bizi şu BiP kullanımına zorunlu tutmaktan vazgeçsinler.
 
  • Beğen
Tepkiler: ali.44

Benzer Konular

MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt