Turkcell den Bedava 100 Kontür...

Sponsorlu Bağlantılar

lyon_69

lyon_69

Üye
    Konu Sahibi
Turkcell den Bedava 100 Kontür...
ewet :) merakla okuduğunuzu görür gibiyim...

bu anlattıklarımı yaparsanız kesinlikle bedava 100 kontüre kavuşursunuz.

hattınıza uzun süre kontür yüklemiyorsunuz.eğer bu pek kullanmadığınız bir hat ise işiniz daha kolay.uzun süre kontür yüklemiyorsunuz fakat bu süre içinde size bi kaç mesaj geliyor,örneğin:

9 gün içinde kontür yüklemezseniz hattınız kapatılacak vs... gibi. fakat siz yüklemeyin,merak etmeyin kapanmayacak. en sonunda uzun bir süreden sonra hattınıza bedava 100 kontür yüklendiği mesajı gelecek fakat bu kontürleri kullanabilmeniz için 100 kontür yüklemeniz gerektiği söylenecek. yani 100 kontür yüklerseniz toplamda 200 kontürünüz olacak.

olay budur.benim başıma geldi.fakat turkcell e olan kesin tavrımdan dolayı kontür yüklemedim ve 100 kontürüm silindi.(hattım hala kapanmadı:P,kontür yükleyeceğimi sanıyolar heralde...)

ama size yine de en büyük tavsiyem turkcell i kullanmamanız.

Lion Heart

Lion Heart

Üye
tabi etekleri tutuşuyor abone kaybedecekler diye.

GuNSTuR

GuNSTuR

Üye
benim kaç kere oldu böle bişi hiç böle olmadı

Ozan

Ozan

Admin
Sadece tesadüfen şans, normalde böyle birşey olmuyor.

polat_ketur

polat_ketur

Üye
ola bilir ya abone kaybet ceklerini biliyolar önce tehtit ediyolar kontör yükle diye sonra yumuşuyolar

lyon_69

lyon_69

Üye
    Konu Sahibi
ewet işte turkcelin bi oyunu bu

cengizba

cengizba

Üye
abone kaybetmektense kontör hediye edelim sonra fazla fazla çıkarırız nede olsa diyorlar:)

Atakan

Atakan

Üye
tamamen tesadüf

kowboy2006

Üye
ben turkcell den memnunum kalkıp afedersin ama 1 kişinin olumsuz görüşüyle 8 senelik turkcell aboneliğimi bitiremem...:off:

gabasan

Üye
merhabalar

Turkcell kontor yuklemeyen aboneyı ıstemıyor. Evet soyledınız gıbı abonelerı kontor yuklemek ıcın teşvik edıyor lakin kontor yuklemeyen konusmayan aboneyı ıstedıgını dusunmek oldukca yanlıs.

Üst Alt