Turkcell AYDA 3 TL'ye SINIRSIZ INTERNET protestosu!!

Sponsorlu Bağlantılar

phasan

phasan

Üye
bence hiç iyi degil vodafon bile bundan hızlı

rapidline

Üye
3tl ucuz gibi görünsede bu pakete göre çok pahalı face paketi alın daha mantıklı

metal-23

metal-23

Üye
Protesto etmenin saçmalık olduğunu söyleyenler bence kesi Turkcell çalışanları herhalde.Sizin müşteri memnuniyeti umrunuzdamı sanki.Sömürün milleti sömürebildiğiniz kadar yalancılar!!!

gogis

gogis

Üye
arkadaşım zorla turkcell mi kullandırıyorlar size anlamıyorum. Değiştir hattını rahatla öyleyse. 3 liradan ne bekliyorsun? Ayrıca nimbuzz o hızla gayet rahat çalışıyor.

ibrahimdevrim

ibrahimdevrim

Üye
    Konu Sahibi
Protesto etmenin saçmalık olduğunu söyleyenler bence kesi Turkcell çalışanları herhalde.Sizin müşteri memnuniyeti umrunuzdamı sanki.Sömürün milleti sömürebildiğiniz kadar yalancılar!!!

Aynen dostum. 5kbps hız nedir ya, 50 bari yapar insan. Dalga geçmek resmen. Bide utanmadan reklam çekmişler.

phasan

phasan

Üye
ben hiç begen medim

QUANTİN

QUANTİN

Üye
bn arkadaşı sonuna kdr destklyrm.. Biraz saçmalayı kesinde turkcellin resmn müşteri ile dalga geçmesinin önüne geçin. Tabii biraz mantıgınz varsa...

TheSoftware

TheSoftware

Üye
Çok hızlıymış Turkcell kardeş.

rapidline

Üye
adam sınırsız net demiyo ki burda paket aşım ücreti gelmesin diyo yani bizde kazık olmaz merak ediyosan bunu dene ek fatura gelcek mi gelmiycek mi gör diğer paketleride rahatlıkla kullanabil aşım sorunu olmadan bu bi politika aslında

• Beğen
Tepkiler: oguzalp44
mystiery_

mystiery_

Üye
Dalga geçer gibi 5kbps miş muhaha..vodafone daha insaflı en azından 96kbps baglantı hızı.. 5 nerdee 96 nerdee vodafone bundan x19 kat daha hızlı
kota aşıldıgında TURKcell ile 20mb lik bir dosya (20480kb)/(0.5kb/saniye)=40960sn=682dk=11,3 saat
kota aşıldıgında Vodafone ile 20mb lik bir dosya (20480kb)/(9,6kb/saniye)=2133sn=35dk=0,59 saat
dalgayı görün dalgayıı!

addicteddd

addicteddd

Üye
Dalga geçer gibi 5kbps miş muhaha..vodafone daha insaflı en azından 96kbps baglantı hızı.. 5 nerdee 96 nerdee vodafone bundan x19 kat daha hızlı
kota aşıldıgında TURKcell ile 20mb lik bir dosya (20480kb)/(0.5kb/saniye)=40960sn=682dk=11,3 saat
kota aşıldıgında Vodafone ile 20mb lik bir dosya (20480kb)/(9,6kb/saniye)=2133sn=35dk=0,59 saat
dalgayı görün dalgayıı!

Hesabın yanlış. 96 kbps hızla 9,6kb/sn değil ortalama 12 kb/sn ile dosya çekersin.

phasan

phasan

Üye
türkcel dalga geçiyor

ibrahimdevrim

ibrahimdevrim

Üye
    Konu Sahibi
Neden mail yağmuruna tutmuyoruz arkadaşlar turkcell'i?

mystiery_

mystiery_

Üye
Bilader üçün beşin lafını yapma burda düzelttiririzz.. ordaki mesajı aldıysan sıkıntı yok

phasan

phasan

Üye
Arkadaşlar bilindiği üzere Turkcell Ayda 3 liraya 20 MB internet veriyor, 20 MB'tan sonra hızımız 5kbps'ye düşüyor(!), bizde bu trajikomik saçmalığa son vermek için tepkimizi dile getirelim diyorum. Bu resmen kullanıcı ile dalga geçmektir, hatırlarsanız türkiyede ilk internete girilen zamanlarda bile dial-up bağlantı vardı, 56K modemler vardı. Bu ondanda beter demek. ve yıl 2012 arkadaşlar. teknoloji, bilgi, iletişimin hat safhada olması gereken bir çağdayız ve turkcell'in bu yaptığı abesle iştigal açıkcası.

Arkadaşlar hepberaber türkcell in bize ulaşın linkinden mail atalım bunu protesto edelim,en azından 100 mb sonrası hızın 96 kbps ye düşürülmesini talep edelim ve fiyat konusunda değişikliğede gidilsin, ona pek itirazımız olmaz. artık doğru dürüst bir şekilde saçmalıklar olmadan internete girmek istiyoruz, ekonomik fiyatlarla....Bu konuyuda tepkimizi MaxiCep ailesi olarak toplu bir şekilde dile getirelim diye açtım. Görüşlerinizi bekliyorum.

ŞİKAYET İÇİN :

Not: Şikayet metnini net ve açıklayıcı bir biçimde yazabilecek arkadaş varsa yazılan metinle beraber şikayetimizi bildirelim arkadaşlar. Daha etkili olur diye düşünüyorum.

bakın arkadaşlar adamlar sıze sınırsız net demıyor kı fazla para gelmemesı ıçın 5 kbs yapıyorlar hızı

MrExpert

MrExpert

Üye
ne protestosu beğen miyosan almassın..

• Beğen
Tepkiler: Dandanakan92

merhaba_-

Üye
Ucuz etin yahnisi pek olurmuş. 3tl ye 1gb verecek halleri yok ya.
5tl ye 100 mb kampanyası var ondan al; işine gelmiyorsa aveaya, vodafone a geç.. Ben sınıra gelmem diyorsan adsl kullan.

ibrahimdevrim

ibrahimdevrim

Üye
    Konu Sahibi
Ucuz etin yahnisi pek olurmuş. 3tl ye 1gb verecek halleri yok ya.
5tl ye 100 mb kampanyası var ondan al; işine gelmiyorsa aveaya, vodafone a geç.. Ben sınıra gelmem diyorsan adsl kullan.

Ne alaka beğenmiyorsan kullanma ya? Bu nasıl bir mantık, tüketiciden yana mısınız yoksa GSM operatörlerinin para tuzaklarından yana mı? Türkiyede internet gerçekten pahalı, bunu kimse inkaz edemez. Ki ben 1 gb internet versinler gibi bir yaklaşımda bulunmadım, konu içeriğini tekrar okursan daha iyi olur arkadaşım. İyi günler.

tunags23

Üye
Katiliyorum

Üst Alt