Turkcell ALO PAKET 12 AY KONUŞ 9 AY ÖDE Kampanyası

paradox1026

paradox1026

Üye
    Konu Sahibi
Alo veya Herkesle paketi alan veya Canımın 3'ü tarifesinde olan abonelerimiz, bu dakika paketlerini veya Canımın 3'ü tarifelerini 12 ay kullanma taahhüdü verdiğinde, paket ücreti / aylık sabit tarife ücretini 3 ay boyunca ödemeyeceklerdir. Örneğin: KDV dahil sadece 18 YTL'ye Alo 120 paketi alıp 12 ay boyunca bu pakette kalmayı taahhüt eden abonelerimiz, ilk 3 ay boyunca hiç Alo paketi ödemeyecektir. Yani ilk 3 ay boyunca ödemesi gereken toplam 54 YTL ödemeyecekler, üstelik Alo 120 paketinin hediye 120 dakikası ile birlikte tüm Turkcell ve sabit hat numaraları ile ayda toplam 240 dakika konuşabileceklerdir.

Paket aşımları, SMS ve internet kullanımları ise ücretlenmeye devam edecektir.

Taahhüt edilen 12 ay içinde kullanılan hattın iptal edilmesi veya kullanılan paketin iptal edilmesi durumunda, bedava kullanılan ay sayısı ile paket aylık ücretlerinin 2 katı değerindeki tutar çarpılarak hesaplanacak ücret ilk faturaya yansıtılacaktır. Mevcut paketlerinden daha düşük fiyattaki paketlere geçildiğinde, iki paket arasındaki fiyat farkı ile eski paketin bedava kullanıldığı ay sayısı çarpılarak hesaplanacak ücret ilk faturaya yansıtılacaktır.

DİKKAT:KONUŞMA PAKETLERİ ZAMLANDI VE ARADAKİ FARK YANSITILACAK FATURA TUTARINA DİKKAT DİYORUM
TURKCELL YAŞ YERE YATMAZZZ
 
anilakarsu93

anilakarsu93

Üye
Güzel kampanya...
 
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt