turkcell 532'li hatlar tekrar fiyasa da olacak

Sponsorlu Bağlantılar

-YARINIYOK-

-YARINIYOK-

Üye
    Konu Sahibi
turkcell 532'li hatlar tekrar fiyasa da olacak
12 aylık kontratla satışa sunulacak hatlar olacaktır
12 ay içerisinde her hangi bir değişiklik yaparsa ya da farklı operatöre hattını taşırsa 50 tl ödeyecektir tüm vergiler dahildir

KONTRATLI 532’Lİ HAT SIKÇA SORULAN SORULAR

1 - Yeni 532 ön kodlu bireysel faturalı hat almak için ne yapmam gerekecek?
Yeni 532 ön kodlu hat almak istediğinizde, 12 ay boyunca Turkcell’de kalmayı taahhüt etmeniz gerekmektedir.

2 – Normal faturalı hat aktivasyonlarına ek olarak bir belge gerekiyor mu?
Ek bir belge gerekmeyecek, sadece bayide GSM sözleşmesine ek olarak 532’li hat taahhütnamesi imzalayacaksınız.

3 – 12 aydan önce gidersem ne olur?
12 aydan önce hattınızı başka operatöre taşımanız, hattınızı kapatmanız, hattınızı ön ödemeli hatta geçirmeniz, hattınızın borçtan dolayı kapanması ya da hattınızı devretmeniz durumunda tüm vergiler dahil 50 TL’lik cezai bedel son faturanıza yansır.

4 – Bu kurguda belli bir tarifeyi seçmek zorunda mıyım?
Hayır, hattınızı dilediğiniz tarife ya da kampanya ile kullanabilirsiniz.

• Beğen
Tepkiler: SlashGun

by_hükümdar

by_hükümdar

Üye
532li Nolar Başka Zaten.Tekrar Kullanıma Açılsın Bakalım.Numara Prestijdir Bazen 532 Her Zaman.

Catty

Catty

Emekli Yönetici
Bende numara takıntısı yok ama numaram 0538 ile başlıyor 3008 ile bitiyor ...Memmunum:)

solgun50

solgun50

Üye
ya zaten varki piyasa da kimsenin umurunda değil ki maksat alo...

LAZOFLU

LAZOFLU

Emekli Yönetici
Ben kaç kez bayide önümde sıralanmış olarak gördüm, sadece kimliğimi verip almak kalıyordu bana, 5 dakikada hiçbir ücret ödemeden alma imkanım vardı ama almadım. Bu numarayı neden böyle önemli yaparlar bilmemki.

crazy_gokhan

crazy_gokhan

Üye
ne fark var anlamıyorum ya babamda var 8-9 senedir kullanıyor

-YARINIYOK-

-YARINIYOK-

Üye
    Konu Sahibi
Ben kaç kez bayide önümde sıralanmış olarak gördüm, sadece kimliğimi verip almak kalıyordu bana, 5 dakikada hiçbir ücret ödemeden alma imkanım vardı ama almadım. Bu numarayı neden böyle önemli yaparlar bilmemki.

arkadaşlar 532 li hatlar turkcell için çok önemli telefon hattı olarak ilk 532 li hatlar sürüldü piyasaya ve birçok iş adamı 532 li hat kullanmata uzun süredir de piyasa olmayan hatta 2009 yılı içinde de piyasa da olmayacağı söylenmişti şimdi böyle bir kampanya ile piyasa da ve bir çok mşterim ısrarla istemekte

Catty

Catty

Emekli Yönetici
arkadaşlar 532 li hatlar turkcell için çok önemli telefon hattı olarak ilk 532 li hatlar sürüldü piyasaya ve birçok iş adamı 532 li hat kullanmata uzun süredir de piyasa olmayan hatta 2009 yılı içinde de piyasa da olmayacağı söylenmişti şimdi böyle bir kampanya ile piyasa da ve bir çok mşterim ısrarla istemekte

Bazıları Hava fors için alıyorlar.Sonuçta bütün hatlar aynı işe yaşıyor öyle değil mi?Yoksa benim bilmediğim başka özelliği mi var?

pitbull112233

pitbull112233

Üye
sadece isadamlari icin bir miktar prestij gostergesi olabilir. baska hicbir ozelligi yok. bizim millet birinin degerini kullandigi arabayla, cep telefonuyla ve numarasiyla bictigi icin normal bu tarz hareketler. eskiden kol saatiyle veya kullanilan parfumle prestij belirlenirdi. simdi degisti. bakalim yarin obur gun ne olacak?

Ozan

Ozan

Admin
sadece isadamlari icin bir miktar prestij gostergesi olabilir. baska hicbir ozelligi yok. bizim millet birinin degerini kullandigi arabayla, cep telefonuyla ve numarasiyla bictigi icin normal bu tarz hareketler. eskiden kol saatiyle veya kullanilan parfumle prestij belirlenirdi. simdi degisti. bakalim yarin obur gun ne olacak?
Doğru gerçekten :kop:

SlashGun

SlashGun

Üye
Ya -YARINIYOK- ..
Turkcell bilir işini Kazıklamaya Enayi arıyor gene ..!
:D
Bişi Söylimde Şu Catty çok akıllıca konuşuyor..
Gerçektende Hava Fors bunlar :)

-YARINIYOK-

-YARINIYOK-

Üye
    Konu Sahibi
Ya -YARINIYOK- ..

Turkcell bilir işini Kazıklamaya Enayi arıyor gene ..!
:D
Bişi Söylimde Şu Catty çok akıllıca konuşuyor..

Gerçektende Hava Fors bunlar :)

düşüncenize saygı duyuyorum ama 532 liklar her zaman gözde olmuştur...

SlashGun

SlashGun

Üye
Öylede Kampanya kapsamında Sanki onlara daha Fazla mı ayrıcalıklar veriliyor
Benim annem 535 li ona gelen Kampanya ile 532 liye gelen
Kampanya Farklımı Ki ?

Doğan

Üye
acaba 05322222222 diye bi numara varmı :D?

SlashGun

SlashGun

Üye
Yokmuş Eğer o Numarayı istiyorsan 32 aylığına Noter huzurunda İmza atacaksın..
adafasdasdfas
:kop::kop::kop:
Harbi var öle bi numara Catty Ehuehhee
Amma güncelsin Sende hea benden fazla yaşıcan benden önce davrandın
Mesaja .. :D

Catty

Catty

Emekli Yönetici
Yokmuş Eğer o Numarayı istiyorsan 32 aylığına Noter huzurunda İmza atacaksın..
adafasdasdfas
:kop::kop::kop:
Harbi var öle bi numara Catty Ehuehhee
Amma güncelsin Sende hea benden fazla yaşıcan benden önce davrandın
Mesaja .. :D

güldürdün :)..

SlashGun

SlashGun

Üye
Allah Hepimizin yüzünü
Her Daim güldürsün İnşallah

Amin ...