Turkcell 3G servisleri!

Sponsorlu Bağlantılar

Mustafa Dümen

Mustafa Dümen

Üye
Daha 3G başvurusunda bulunmadım. Sizce başvurayım mı yoksa yarını mı bekleyeyim. bilgi için sağolun

oguziverson

oguziverson

Üye
Daha 3G başvurusunda bulunmadım. Sizce başvurayım mı yoksa yarını mı bekleyeyim. bilgi için sağolun
arkadaşım daha ne bekliosun 1 saat mobiltv hediye erekn başvuranlara sn hala bekliyimmi dion :ehe

oguziverson

oguziverson

Üye
iidi kampanya çıkmadan öce başvurursa da kampanyadan yararlanabiliosun mesela bn 1 saati hediye vermeden önce başvurmuştum ama bende kullanabiliorum kampanyayı nese senin kararın:oke:

kocar_1

kocar_1

Üye
güzel bilgi

Mustafa Dümen

Mustafa Dümen

Üye
kayıt yaptırdım , eyvallah

sahinnn01

Üye
bilgilendirme için tşkkürler

sweety_boy_43

Üye
Gez,gör,bağlan,konuş diyelim 3g ye

mavcix

mavcix

Üye
Ben MobilTV işini anlamadım. MOBILTV yazıp 2222'ye gönderdim gelen cevaba bakın.
Değerli müşterimiz telefonunuz Turkcell MobilTV servisini desteklememektedir. Uyumlu telefon listesine adresinden erişebilirsiniz.

Halbuki benim telefonum Samsung L700 ve listede var. Nasıl bir iş bu anlamadım gitti.

Bora

Bora

Üye
Teşekkürler.
Bana mobil TV ayarları geldi kendiliğinden.Sonra mobil tv indirmek istediğimde cihazınız desteklemiyor dedi Türkcelli aradım.Teknoloji uzmanına bağlandım.Çaldı çaldı açan olmadı.

"xSoS"{ß}"

"xSoS"{ß}"

Üye
Mobiltv Kont Yiyormu ? 3g Üyesiyim ?

darülmendep

darülmendep

Üye
Konuları lütfen dikkatle incele. Sorunun cevabı ise tabii ki kontör yiyor ama paket alırsan kontör gitmez

arslansem

arslansem

Üye
Teşekkürler Recep bi arada olması güzel olmuş :)

Rakunid

Üye
Vay be bu kadar çok muymuş 3G hizmetleri? Lig tv iyiymiş bir de:D Ben turkcelle taşınıyorum..

Üst Alt