Turkcell Goller Cepte İptal Etme

Sponsorlu Bağlantılar

Buğra

Buğra

Admin
    Konu Sahibi
Turkcell Goller Cepte İptal Etme
Ülkemizin en büyük operatör şirketlerinden bir tanesi olan Turkcell müşterilerine sunduğu çok sayıda farklı servis ile her konuda müşterilerin ihtiyaçlarını karşılamaya çalışıyor. Ülkemizde 7'den 70'e herkesin sıkı bir şekilde takip ettiği sporların başında gelen futbol konusunda da geri kalmayan şirket Turkcell Goller Cepte servisi ile fanatik olan taraftarların her an takımlarından haberdar olmalarını sağlıyor.
Ekli resimleri görüntülemek için kayıt olmalısınız

Turkcell Goller Cepte servisi sayesinde tuttuğunuz takımın veya diğer takımların en güncel haberlerine, gol videolarına ve VAR videolarına cep telefonunuz üzerinden çok kolay bir şekilde ulaşabileceksiniz. Size canlı maç detaylarını ve takım analizlerini sunan bu servis ayrıca iddia analizleri de sunarak futbol konusunda bütün merak ettiklerinizi gidermeye çalışıyor.

Turkcell Goller Cepte Ücreti

Gollcer cepte fiyatı bir aylık olarak 16.8 TL olarak belirtiliyor. Yani toplamda 4 haftalık servis hizmeti için bu ücreti ödemeniz gerekiyor. Hattınızda bulunan mevcut bakiye durumuna göre bir haftalık servis hizmeti de tanımlanabiliyor.

Ekli resimleri görüntülemek için kayıt olmalısınız


Turkcell Goller Cepte Nasıl İptal Edilir ?

Goller Cepte iptal işlemi için öncelikle Turkcell hat takılı olan ve bu servisin aktif olduğu telefonun mesajlar kısmına girin. Ardından 2200'a IPTAL GOL yazarak kısa mesaj yollayın. Bu sayede hızlı ve kolay bir şekilde Turkcell Goller Cepte iptal etme işlemini gerçekleştirmiş olacaksınız.
 

Ekli dosyalar

Benzer Konular

Cevap
0
Görüntüleme
241
Buğra
Cevap
0
Görüntüleme
334
Buğra
Buğra
Cevap
0
Görüntüleme
535
Buğra


Üst Alt