Faturasız / Faturalı Turkcell 15 Yıllık Abonelerine Telefon Mu Veriyor?

Sponsorlu Bağlantılar

Peocawe

Peocawe

Üye
    Konu Sahibi
Turkcell 15 Yıllık Abonelerine Telefon Mu Veriyor?
birinde duydum 15 yıllık abonelerine telefon veriyorlarmış. Bu bilgi doğrumudur?

0MG90

0MG90

Üye
2010 da sanırım böyle bir şey yaptılar diye biliyorum. Tarifeni hiç değiştirmeden 15 yıl boyunca ya faturalı ya da faturasız olursan alabilirsin.Tabi eğer varsa :D

Peocawe

Peocawe

Üye
    Konu Sahibi
2010 da sanırım böyle bir şey yaptılar diye biliyorum. Tarifeni hiç değiştirmeden 15 yıl boyunca ya faturalı ya da faturasız olursan alabilirsin.Tabi eğer varsa :D

şuan için geçerlimi peki? babam 15 yıldır turkcell de faturalı olarak.

zx6r

zx6r

Üye
Turkcell kaşıkla verir kepçe ile alır telefon bahane öyle bir uygulama yok sanki

esmeran3

esmeran3

Üye
ARKADAŞLAR türkcell bu verir yani yılların tecrübesi

Peocawe

Peocawe

Üye
    Konu Sahibi
Kesin bilgiyi timden alabilir miyiz ki

esmeran3

esmeran3

Üye
Tabikide alabilirsin.

zx6r

zx6r

Üye
boşuna gitme ben sana söylüyorum öyle bir uygulama yok. 10 yıldır platinyum paketteyim yılbaşında dolma kalem ve defter göndermekten başka bir şeye yaramadı.

• Beğen
Tepkiler: esmeran3
Peocawe

Peocawe

Üye
    Konu Sahibi
Vay arkadaş ya :D

Invoke

Invoke

Üye
Hiç sanmıyorum babam belki 25-30 yıldır Türkcelli faturalı hat aktif olarak kullanır =P Hiç öyle bir şey göremedik. Bir kaç kez, bilmem kaç yıllık abonemizsiniz şu kadar dakika bir aylığına hediye gibi bir şeyler olmuştu, o kadar :DEn iyisi dediğin gibi time sormak.

EK: Biraz fazla yazmışım, tamam arkadaşlar, düzelttik, farkındayım. Yanlış olmuş... Uzatmayalım, lütfen, teşekkürler. :bigstar:

Son düzenleme:
Peocawe

Peocawe

Üye
    Konu Sahibi
Hiç sanmıyorum babam belki 25-30 yıldır Türkcelli faturalı hat aktif olarak kullanır =P Hiç öyle bir şey göremedik. Bir kaç kez, bilmem kaç yıllık abonemizsiniz şu kadar dakika bir aylığına hediye gibi bir şeyler olmuştu, o kadar :DEn iyisi dediğin gibi time sormak.

25-30 yıl derken :d

NanoTechnology

Üye
Babam 13 sene kullandı. 2 sene önce vodafoneye geçti.
Turkcell'in çekim gücü Turkcell'in Kazık Gücü...

• Beğen
Tepkiler: Peocawe
Invoke

Invoke

Üye
nasıl 25-30 yıldır turkcelli oluyo onu anlamadım. :D turkcell kaç yılında kuruldu zaten :D

evet, onu ben de farkettim :D25olması imkansız tabi, hesaplayacaktım da aslıda, ayıptır söylemesi babamın yaşını da bilmiyorum :D :D Ama +-15 vardır ya, daha mantıklı düşününce... :D94de başlamış turkcell(yanlış bakmadıysam) 96da aldığını düşünürsek 17 yıl oluyor işte ortalama 15 diyelim, tamam :D

Aslında ben farketmiştim, mesajımı editleyemeden yapıştırdın direk :D :D

• Beğen
Tepkiler: .caner. ve Peocawe
Peocawe

Peocawe

Üye
    Konu Sahibi
evet, onu ben de farkettim :D25olması imkansız tabi, hesaplayacaktım da aslıda, ayıptır söylemesi babamın yaşını da bilmiyorum :D :D Ama +-15 vardır ya, daha mantıklı düşününce... :D94de başlamış turkcell(yanlış bakmadıysam) 96da aldığını düşünürsek 17 yıl oluyor işte ortalama 15 diyelim, tamam :D

Aslında ben farketmiştim, mesajımı editleyemeden yapıştırdın direk :D :D

ahahaha :D

• Beğen
Tepkiler: Invoke
phasan

phasan

Üye
türkcell 19 yıldır gsm operatoru

Üst Alt