Türkçe Uygulamalar Arşivi İstekler Alınır ve çevirici alıyoruz.

Sponsorlu Bağlantılar

ayadoge

Üye
Bir deneyeyim dedim ama bazı kelimeler dil dosyasında değil. O yüzden üzülerek bıraktım. Başka çeviride görüşmek üzere :(
Fatih kardesim reminder apk yi türkçe yapabilirmisin sana zahmet oldukca kullanışlı. Sabirsizlikla bekliyoruz simdiden teşekkürler.

Fatih BaKeR

Üye
Fatih kardesim reminder apk yi türkçe yapabilirmisin sana zahmet oldukca kullanışlı. Sabirsizlikla bekliyoruz simdiden teşekkürler.
Reminder apk dediniz ama uygulama adı Gtasks, doğru mudur?

Fatih BaKeR

Üye
Teşekkür ederim kendine iyi bak :(
Mesaj birleştirildi:

Şuna bakarmisin yarim yuvarlak türkçe
Rica ederim, sen de kendine süper bak :(
Remind_Me şu an çevrilebilir gibi duruyor. Gelecekte sorun olmaz umarım. Önceki çeviremiyorum dediğim uygulama resmi çeviriyi hak ediyor mu acaba? Öyle bir şansımı deneyeyim diyecektim.

ayadoge

Üye
Rica ederim, sen de kendine süper bak :(
Remind_Me şu an çevrilebilir gibi duruyor. Gelecekte sorun olmaz umarım. Önceki çeviremiyorum dediğim uygulama resmi çeviriyi hak ediyor mu acaba? Öyle bir şansımı deneyeyim diyecektim.
Önceki daha kaliteli sade güzel kardeşim

• Beğen
Tepkiler: Fatih BaKeR

Fatih BaKeR

Üye
Dışdan görünüşte pek yazi bulunmuyor kardeşim :) çok uğraştirirsa boş ver ben unutkan insanim mecbur kullanmak zorundayim :(

Beğenmediğiniz uygulamanın yüzde 99 Türkçesi.

• Beğen
Tepkiler: ayadoge

ayadoge

Üye
Beğenmediğiniz uygulamanın yüzde 99 Türkçesi.

Fatih kardesim zamanin varsa cleaner türkce yapabilirmisin? fazla karakter yok

• Beğen

Fatih BaKeR

Üye
Fatih kardesim zamanin varsa cleaner türkce yapabilirmisin? fazla karakter yok
Çevirince ipuçları kısmındaki metinler görünmüyor ama isterseniz bir deneyin. Uygulama çalışıyor mu ondan da emin değilim. Bende hiç dosya bulamıyor.

• Beğen

ayadoge

Üye
Çevirince ipuçları kısmındaki metinler görünmüyor ama isterseniz bir deneyin. Uygulama çalışıyor mu ondan da emin değilim. Bende hiç dosya bulamıyor.

Kardesim ellerine sağlik hic bir sorun yok tekrardan ellerine sağlik teşekkürler

• Beğen

ayadoge

Üye

fatih ustam Merhaba bu uygulamada ki çeviri dosyası farklı isim de çok uğraştım bulamadım. 4,5 satır çeviri yeri var zamanınız varsa yaparmısınız?

Fatih BaKeR

Üye
fatih ustam Merhaba bu uygulamada ki çeviri dosyası farklı isim de çok uğraştım bulamadım. 4,5 satır çeviri yeri var zamanınız varsa yaparmısınız?
Merhaba. Ben de hepsini bulamadım. Birkaç cümleyi Mt manager ile açıp assets/www klasöründeki index.html dosyasında buldum. Belki html uzantılı dosyalara sen bakarsan diğer kelimeleri de görebilirsin. Ben göremedim :(

• Beğen

ayadoge

Üye
Merhaba. Ben de hepsini bulamadım. Birkaç cümleyi Mt manager ile açıp assets/www klasöründeki index.html dosyasında buldum. Belki html uzantılı dosyalara sen bakarsan diğer kelimeleri de görebilirsin. Ben göremedim :(

Teşekkür ederim güzel olmuş

• Beğen
Yunusnnzjjsj

Yunusnnzjjsj

Üye
Son düzenleme:
  • Üzüldüm

Üst Alt