Türkçe Uygulamalar Arşivi İstekler Alınır ve çevirici alıyoruz.

Sponsorlu Bağlantılar

AKDELİKAN

AKDELİKAN

Üye
Kardeş çevirmeye başladim. ilerlemeler olunca haber veririm. :)
Tamam. Çevirdikçe dosyaları kaydet ki, hatalı yerlerde geri dönüşün olsun. Takıldığın yerlerde herzaman sorabilirsin..

• Beğen
Tepkiler: mürteza16
Joker

Joker

Emekli Yönetici
Wanam Xposed'in Türkçe çevirisini bekleyen arkadaşlar,son sürümle birlikte Türkçe dil desteği gelmiş durumda.Mağazadan veya Xposed Yükleyici üzerinden güncelleyebilirsiniz.

• Beğen
Tepkiler: Nextman
tutas_tee

tutas_tee

Üye
Mihome Launcher uygulama programlarini turkceye cevirebilirmisin acaba :) ilgi ve emeginiz icin tesekkur ederim link asagida paylasilmistir.

Son düzenleme:
soyupakhasan

soyupakhasan

Üye
Tesekkurler cok faydali

• Beğen
Tepkiler: BLooD_ReG
33333eee

33333eee

Üye
Lütfen Anti-virüs programını türkçe yaparmısın link:

google play link: tmm anti-viris pro link:
  • google play linki https: //play.google.com/store/apps/details?id=com.androhelm.antivirus.tablet.premium

Son düzenleme:

kama418

Üye
Merhaba google playrde ANDROID IRC mirc programini turkcelestirebilirmisin ucretli program blck markete ucretsiz indirilebiliyor ling atmasini yapamiyorum ..tesekkurler ............

Reşwan

Reşwan

Emekli Yönetici
Konu sahibi konuyla ilgilenemediğinden yani konudan isteklerinize devam edebilirsiniz.

bveo1990

bveo1990

Üye
Teşekkür

Orpahan

Üye
bana bu linkteki apk nın türkçe çevirisi lazım yardımcı olurmusunuz yada nasıi yaparım yol gösteririmisiniz

Fatih BaKeR

Üye
bana bu linkteki apk nın türkçe çevirisi lazım yardımcı olurmusunuz yada nasıi yaparım yol gösteririmisiniz
Apk editor ve mt manager ile denedim. İkisiyle de derlerken hata veriyor. Korumalı galiba.

Edit: Koruma değil başka bir olaymış.

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: Orpahan

Orpahan

Üye
AndroidManifest.xml dosyası içinde use-Permission koruma ayarlarını kaldırıp deneyebilir misiniz bende program yok yada apk editor veya mt manager linki verebilrmisin çalışan

Son düzenleme:

Fatih BaKeR

Üye
AndroidManifest.xml dosyası içinde use-Permission koruma ayarlarını kaldırıp deneyebilir misiniz bende program yok yada apk editor veya mt manager linki verebilrmisin çalışan

O dediğiniz olayı bilmiyorum. Apk editor ve mt manager'ı şuradan indirebilirsiniz.

Orpahan

Üye
bana bu apk nin Türkçe çevirisini yapabilecek bir arkadaşımız varmi acaba yardım ve destek bekliyoruz

Fatih BaKeR

Üye
bana bu apk nin Türkçe çevirisini yapabilecek bir arkadaşımız varmi acaba yardım ve destek bekliyoruz

Çevirdim ama maalesef yüzde yüz olmadı:(

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: Orpahan

ayadoge

Üye
Kardeşim pm attim geldimi kolay gelsin
Mesaj birleştirildi:

Merhaba ustam türkçe ceviri yaparmisin sana zahmet %100 olursa sevinirim fazla yazisı yok zaten.
Link; VEYA

Google play link;

Fatih BaKeR

Üye
Kardeşim pm attim geldimi kolay gelsin
Mesaj birleştirildi:

Merhaba ustam türkçe ceviri yaparmisin sana zahmet %100 olursa sevinirim fazla yazisı yok zaten.
Link; VEYA

Google play link;

Benden bahsediyorsanız pm gelmedi. Ayrıca yüzde yüz olmaması tembelliğimden değil, mümkün olmadığındandır :(

Üst Alt