Türkçe Twitter

• 26 Nisan 2011
  • 964 Okunma
  • 27 Cevap

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Evet arkadaşlar twitter Türkçe oldu ne düşünüyorsunuz facebook gibi amele mi kaynıcak yoksa blok gibi özellikleriyle bunlardan kurtulcakmıyız

Yazan: Uruloki
  2. amele kaynıycak. Ki tüm sosyal aglarda bolca var.

3. gereksz bsey meraktan aldım kullanmıyorum =) turkcesi cıksa ne yazar

4. sonuçta daha önce çok daha iyiydi ama şimdi türkçe olduğu için amele artıcak ve tuba erva gibilerde bakalım türkçe olmuş nasıl diyipde olaya dahil olabilir

5. ingilizcede çözmustum olayı hasan dahil olsam suan içinde olurdum rahat ol sen =)

6. asosyal arkadaşlık platform,ağlarıyla uğraşacak vakite deymez.

7. <br />
    <br />

yok sırf ingizlizce bilmediğinden değil benimde arkadaşlarım var ingilizceleri gayet iyi ama olayı tam çözememişlerdi şimdi diyorum kş merak artar sırf amela dolmaz yani

8. bence bıraz daha duzgun sekılde anlat ozaman anlatmak ıstedgnı tuba erva gbıler dyosun hakaret eder gbı
    baska seylerle kıyaslıyosun hıc hos deıl

9. Örneklemeyi kişi olarak göstericeğine,isim vermeden yaparsan daha iyi.

Tuba.Erva bunu beğendi.
  10. Başka insanları kendinden küçük görme zihniyeti oldukça insanlar ilerliyemez evde oturup akşama kadar nette oturanlar akşama kadar calışıp birşeyler örenmek için yada merak , özenmek gbi heveslerinden dolayı aşşalanmamalı ve büyük ihtimallede liselisin seN not : 3 dil biliyorum almanca ingilizce arapca senin gibi deneme yanılma yoluyla degil anlıyarak giriyorum ameleymiş hey allahım ya

11. onun yasında kardesım var benım yasına verıyorum ..hitap şeklini düzelt bence hatta o sosyal ağlara sende katıl belkı bseyler kaparsın sanal alemde olsa insanlardan
    hıc deılse hitap etme konusunda azcık daha ince davranmayı ögrenırsın..

12. üye sayısında tabii ki artış olur ama fazla olacağını sanmıyorum.

13. <br />
    <br />

yanlış anlaşıldım galiba özür dilerim benim demek istediğim aslında benim arkadaşlarımda ingilizce bilenler var ama kullanmıyorlar belki bu sayede bu türkçe olmuş daha da işimizd gelir bi bakalım nasıl bir şey diyerek olayın tadına bakabilir dedim tekrar özür dilerim yanlış anlaşıldım

Tuba.Erva bunu beğendi.
  14. teşekkür ederım hatanın yada ifade tarzının farkına vardgn ıcın
    önemlı deıl saol

15. ama anlatmak istediğimi anladınız değil mi yani şu an kendimi suçlu hissediyorum kendimi

16. anladım hitap şeklini yanlıs kullanmstın bana hıtap etmstn orda tamamen ona kızdım ben
    ama suan acıklamanı yaptın sorun yok merak etme

17. Facebookun eline su dökemez:)

18. twitter ın zevki başka çok kafa insan var bence yani daha güzel

19. Yandık ki ne yandık :)

20. Amann bi o eksıktı zatenn yanııı o hesabımm eksıktı gerek yok yaaa blogum, facem, burası yetiyorda artıyor :aha:

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
26/09/2018 - 10:14