Türkçe Twitter

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Uruloki

Uruloki

Üye
    Konu Sahibi
Türkçe Twitter
Evet arkadaşlar twitter Türkçe oldu ne düşünüyorsunuz facebook gibi amele mi kaynıcak yoksa blok gibi özellikleriyle bunlardan kurtulcakmıyız

Burak

Üye
amele kaynıycak. Ki tüm sosyal aglarda bolca var.

Tuba.Erva

Tuba.Erva

Üye
gereksz bsey meraktan aldım kullanmıyorum =) turkcesi cıksa ne yazar

Uruloki

Uruloki

Üye
    Konu Sahibi
sonuçta daha önce çok daha iyiydi ama şimdi türkçe olduğu için amele artıcak ve tuba erva gibilerde bakalım türkçe olmuş nasıl diyipde olaya dahil olabilir

Tuba.Erva

Tuba.Erva

Üye
ingilizcede çözmustum olayı hasan dahil olsam suan içinde olurdum rahat ol sen =)

maxirabit

maxirabit

Üye
asosyal arkadaşlık platform,ağlarıyla uğraşacak vakite deymez.

Uruloki

Uruloki

Üye
    Konu Sahibi
<font face="Comic Sans MS"><font color="RoyalBlue"><i><b>ingilizcede çözmustum olayı hasan dahil olsam suan içinde olurdum rahat ol sen =)</b></i></font></font>
<br />
<br />

yok sırf ingizlizce bilmediğinden değil benimde arkadaşlarım var ingilizceleri gayet iyi ama olayı tam çözememişlerdi şimdi diyorum kş merak artar sırf amela dolmaz yani

Tuba.Erva

Tuba.Erva

Üye
bence bıraz daha duzgun sekılde anlat ozaman anlatmak ıstedgnı tuba erva gbıler dyosun hakaret eder gbı
baska seylerle kıyaslıyosun hıc hos deıl

maxirabit

maxirabit

Üye
Örneklemeyi kişi olarak göstericeğine,isim vermeden yaparsan daha iyi.

• Beğen
Tepkiler: Tuba.Erva
Tuncay.erol

Tuncay.erol

Üye
Başka insanları kendinden küçük görme zihniyeti oldukça insanlar ilerliyemez evde oturup akşama kadar nette oturanlar akşama kadar calışıp birşeyler örenmek için yada merak , özenmek gbi heveslerinden dolayı aşşalanmamalı ve büyük ihtimallede liselisin seN not : 3 dil biliyorum almanca ingilizce arapca senin gibi deneme yanılma yoluyla degil anlıyarak giriyorum ameleymiş hey allahım ya

Tuba.Erva

Tuba.Erva

Üye
onun yasında kardesım var benım yasına verıyorum ..hitap şeklini düzelt bence hatta o sosyal ağlara sende katıl belkı bseyler kaparsın sanal alemde olsa insanlardan
hıc deılse hitap etme konusunda azcık daha ince davranmayı ögrenırsın..

Amaru Shady

Amaru Shady

Üye
üye sayısında tabii ki artış olur ama fazla olacağını sanmıyorum.

Uruloki

Uruloki

Üye
    Konu Sahibi
<font face="Comic Sans MS"><font color="RoyalBlue"><i><b>bence bıraz daha duzgun sekılde anlat ozaman anlatmak ıstedgnı tuba erva gbıler dyosun hakaret eder gbı<br />
baska seylerle kıyaslıyosun hıc hos deıl</b></i></font></font>
<br />
<br />

yanlış anlaşıldım galiba özür dilerim benim demek istediğim aslında benim arkadaşlarımda ingilizce bilenler var ama kullanmıyorlar belki bu sayede bu türkçe olmuş daha da işimizd gelir bi bakalım nasıl bir şey diyerek olayın tadına bakabilir dedim tekrar özür dilerim yanlış anlaşıldım

• Beğen
Tepkiler: Tuba.Erva
Tuba.Erva

Tuba.Erva

Üye
teşekkür ederım hatanın yada ifade tarzının farkına vardgn ıcın
önemlı deıl saol

Uruloki

Uruloki

Üye
    Konu Sahibi
ama anlatmak istediğimi anladınız değil mi yani şu an kendimi suçlu hissediyorum kendimi

Tuba.Erva

Tuba.Erva

Üye
anladım hitap şeklini yanlıs kullanmstın bana hıtap etmstn orda tamamen ona kızdım ben
ama suan acıklamanı yaptın sorun yok merak etme

Kral 63

Kral 63

Üye
Facebookun eline su dökemez:)

Uruloki

Uruloki

Üye
    Konu Sahibi
twitter ın zevki başka çok kafa insan var bence yani daha güzel

arslansem

arslansem

Üye
Yandık ki ne yandık :)

Sidretül Münteha

Üye
Amann bi o eksıktı zatenn yanııı o hesabımm eksıktı gerek yok yaaa blogum, facem, burası yetiyorda artıyor :aha:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt