TÜRKCE DİL SORUNU LÜTFEN YARDIM SAMSUNG S5 G900A

Sponsorlu Bağlantılar

sevecen07

Üye
    Konu Sahibi
TÜRKCE DİL SORUNU LÜTFEN YARDIM SAMSUNG S5 G900A
Amerikadan gelen samsung s5 cihazıma türkce dil yüklemek istiyorum, üç beş tane, android 5 sürümü indirip, odin ile yüklemeye calıştım, ama hata verdi, telefonu kurtarma moduna aldıgımda andoid işareti olan yeşil renkli şey, yatık görünüyor, ne anlama geldiğini bilmiyorum, türkce dil konusunda yardımcı olabilirmisiniz

Kontrol

Kontrol

Üye
Cihaziniz icin yayinlanan firmware icinde mutlilangue yoksa turkce dil gelmez.
Bilginiz varsa, multilangue destekli costum rom kurarak cihazinizi turkce kullanabilirsiniz.
XDA sitesinden cihaziniza uygun bolume girip arastirabilirsiniz.

musab1996

musab1996

Üye
Marketten morelocale 2 yukleyip bir kismini turkce yapabilirsin

silivriserdar

silivriserdar

Üye
Amerikadan gelen samsung s5 cihazıma türkce dil yüklemek istiyorum, üç beş tane, android 5 sürümü indirip, odin ile yüklemeye calıştım, ama hata verdi, telefonu kurtarma moduna aldıgımda andoid işareti olan yeşil renkli şey, yatık görünüyor, ne anlama geldiğini bilmiyorum, türkce dil konusunda yardımcı olabilirmisiniz
1. Cihazını root yap.
2. Cwm veya trwp yükle
3. Costum rom yükle
Bu kadar Sırası ile bunları yaparsan sahte rom ile Türkçe kullanabilirsin.

Rygebin

Rygebin

Üye
Cihazın sürüm kodu değiştirilip multi laungage bir rom yüklenmesi lazım. Hem resmi olur hem de güncelleme alabiir. Geç güncelleme alan cihazlara da yapıyorlardı bunu.

H0lligan

Üye
play store dan more locale yada more locale 2 indirip deneyin

• Beğen
Tepkiler: kaankulahli

sevecen07

Üye
    Konu Sahibi
Yorumlarınız icin teşekkürler arkadaşlar, more locale 2 yi denedim, saat, müzik, notlar ve tarih türkce oldu sadece, sürüm kodu G900AUCU3BOC4 bu arkadaşlar, android 4.2 yüklüydü, onu rootlayabilmiştim, şimdiyse android 5.0 yüklü ve rootlayamıyorum, 4.4.2 sürümünüde bulamıyorum, sürüm kodu nasıl değiştirilir onuda bilmiyorum, bu konuda bilginiz varsa yardımcı olabilirmisiniz,

diger dil değiştirme programlarını kullandıgımda, UNFORTUNATELY ENABLE LANGUAGE HAS STOPPED hatası alıyorum, bu neyden olabilir,
Yorumlarınız icin teşekkürler arkadaşlar, more locale 2 yi denedim, saat, müzik, notlar ve tarih türkce oldu sadece, sürüm kodu G900AUCU3BOC4 bu arkadaşlar, android 4.2 yüklüydü, onu rootlayabilmiştim, şimdiyse android 5.0 yüklü ve rootlayamıyorum, 4.4.2 sürümünüde bulamıyorum, sürüm kodu nasıl değiştirilir onuda bilmiyorum, bu konuda bilginiz varsa yardımcı olabilirmisiniz,

diger dil değiştirme programlarını kullandıgımda, UNFORTUNATELY ENABLE LANGUAGE HAS STOPPED hatası alıyorum, bu neyden olabilir,

musab1996

musab1996

Üye

5.0 root icin bu makaleye bak kardesim

4 4.2 eski surum icinde buna bakabilirsin orjinal stock firmware . Birde morelocale 2 le idare et kardesim cunku en iyisi o hangi uygulamayi denersen dene sistemi tam turkce yapamazsin onun icin turkce destekli firmware bulman lazim

sevecen07

Üye
    Konu Sahibi
denedim kardeş, zip olan ve tar uzantılı dosyaları yüklemiyor telefon, verdiğiniz linklerdeki dosyaları indirdim, sam mobildekinide indirdim, telefon yüklemiyor, ne hafıza kartı nede odin ile, failed hatası veriyor,
aldıgımda 4.4.2 ydi, bu güncelleme ile 5 sürümüne yükselttim, diller gelir diye, şimdide ne düşürebiliyorum, nede root yapabiliyorum,

buda odin programının icine gömülmüş, tıklayınca tar dosyası falan yok, direk 2.5, gb lık odin exe dosyası acılıyor ve öyle yükleniyor

musab1996

musab1996

Üye

Odin 3.09 uzeri ap ye yerlestir

sevecen07

Üye
    Konu Sahibi
Tamam kardeş, telefona yüklemeyi başardım, odin 3.10 ile, şimdi ne yapmam gerek, bilginiz varmı

musab1996

musab1996

Üye
şimdi kardeşim onu yukledikten sonra tekrar ustune 4.4.2 yi kurmayı bi dene

sevecen07

Üye
    Konu Sahibi
kardeş G900AUCU3BOC4 bu modele ait 4.4.2 frmware bulamadım, yine G900A modeli s5 icin bir kac tane buldum ama onlarda olmadı, versiyon numarasından galiba, bana gerekli olan tahminimce, G900AUCU3BOC4 seri numaralı 4.4.2
SM-G900A 4.4.2 G900AUCU1ANCE Firmware bu sürümü kurmayı denedim, odinde failed hatası aldım
SM-G900A 4.4.2 G900AUCU1ANCE Firmware bu sürümü kurmayı denedim, odinde failed hatası aldım

musab1996

musab1996

Üye

bunu indirip kur bide bu pit dosyasını indir odinde pitin yerine yerleştireceksin ilk verdiğim linktekini indir kur odinle olmadımı piti yerleştir bide oyle kur

candangsm

Üye
kardesım dıl yoksa flash at box ın yoksa da odın le at sammobıleden herhangı bı ulkenın dosayasını ındır firware ye gır sammobılde ancak uye olmayı unutma ... ordan telefonun modelını sec gelen lerden bırını sec ruussıa warsa ona bak bı olur genelde rus dosyaları uyuyor genelde icinde turkce dosyasıda oluyor...

sevecen07

Üye
    Konu Sahibi
her şeklini denedim kardeş, ama olmadı, neyseki, telefonu satıp kurtardım,

Üst Alt