TÜRKÇE ASİSTAN.08.03.2015. GÜNCEL.V.2.8.Konuşarak Telefonu yönetme.. Dogal Erkek & Bayan sesi

Sponsorlu Bağlantılar

suat1111

suat1111

Üye
bence süper

kraldost

kraldost

Üye
beta olması nedeni ile hoş görü ile karşılıyorum umarım daha iyi gelişir zira zevkli bir uygulama bir cok soruma anlayamadım diyorda o sinir ediyor ama düzeltilir diye umut ediyorum

xxnlxx

Üye
elinize saglik

TeknoÖmer

TeknoÖmer

Üye
:tşk:

TeknoÖmer

TeknoÖmer

Üye
Çok güzel bir uygulama, sağol.
:tşk:

burakgz61

Üye
İzinleri kafasına takan arkadaşlar [email protected] adresine mail atsın. Ben adamlara ondan fazla mail attım. Saçma sapan sorularım da oldu hepsine itinayla cevap verdiler. İzinlerin hepsi gerekli. Uygulama kullanıyor ama mesajlarım görülecek, çağrılarım dinlenecek diyen dostlar ne yapsın adam senin mesajını, çağrını? Hem bu işler o kadar da kolay değil. İyi niyetle bir şeyler yapılmış. Altında bir şeyler aramayın. Faydalı olmaya çalışıyorlar. Türk bu adamlar Türk. Gavur değil. Destek olacağınız yere saçma sapan yorumlarla önlerini kesmeye çalışıyorsunuz. Android'i elin gavuru yapıyor. Dinliyorsa, mesajlarını saklıyorsa asıl ondan kork. Yuh diyorum valla yazık. Bizden de bir geliştirici çıksın. Türk geliştirici uygulamasını şu paraya sattı şuraya haberlerini duyalım. Destek olun destek! Önünü açalım gençlerin. Yeni iş alanları çıksın. Bacasız sanayi derler buna.

• Beğen
Tepkiler: kadikoy, TeknoÖmer ve serif55
edim1979

edim1979

Üye
    Konu Sahibi
Güncellendi yeni özellikler eklendi

besim.farhan

besim.farhan

Üye
Sa kusura bakmayin ama bu tarz programlari yulemeyin meaajlarinizi ve cagrilarinizi dinliyorlar telefonda yaptiginiz en ufak islemden dagi haberleri oluyor yukleme isleminde istedigi izinlere bakarsaniz ne demek istedigimi anlarsiniz.

1. Hangi ülkenin derin devlet elemanıyım ki bilgilerimi almalarindan korkayim?
2. bu program fark ettiysen mesaj yazıyor arıyor hesap yapıyor saati tarihi doviz vs hesapliyor bu gibi şeylerin bilgisi gökten gelmiyor herhalde tabiki izin alıp telefonu kullanacak.
bu tarz Şikayetlere çok gülüyorum google playda çok var :kop2:

edim1979

edim1979

Üye
    Konu Sahibi
Güncellendi

alieng

Üye
başarılı bir program teşekkürler

isayhan

isayhan

Üye