Türk Yıldızları 3D [Ben Yaptım]

Sponsorlu Bağlantılar

messevim

messevim

Üye
oyun kalitesi ve amaç olarak peş para etmez tetris oynasan daha cok zevk verir bir amaç yok genellikle 01 05 yaş gurubuna hitap eden bir oyun bir türk yapdı diyede saçma sapan oyunla telefonumu yoramam ya güzel birşey yapın veya ugraşmayın böyle dilenci gibi desdek isdemeyin gercekler acı ama böyle
kesinlikle katılıyorum.

yunus4554

yunus4554

Üye
oyun kalitesi ve amaç olarak peş para etmez tetris oynasan daha cok zevk verir bir amaç yok genellikle 01 05 yaş gurubuna hitap eden bir oyun bir türk yapdı diyede saçma sapan oyunla telefonumu yoramam ya güzel birşey yapın veya ugraşmayın böyle dilenci gibi desdek isdemeyin gercekler acı ama böyle
bi dovmedin adami :D

GreaTH

GreaTH

Üye

Sen yapta görelim Bakalım . Ayrıca Sana Zorla Oyunu Yuklettirmiyor Git Telefonuna Para eden Oyun indirde Ses Kes kimsenin emeğinede LagaLuga Yapma

Son düzenleme:

gamepoint

Üye

safkan2007

safkan2007

Üye
Sen yapta görelim Bakalım . Ayrıca Sana Zorla Oyunu Yuklettirmiyor Git Telefonuna Para eden Oyun indirde Ses Kes kimsenin emeğinede LagaLuga Yapma
emek vermek caba isder azim isder birşey yapılacaksa ortaya güzel birşey konmalı beyenen indirsin neo ne zoruna gitdi beyenen teşekkür ederim diye biliyorsa beyenmiyende olumsuz eleştirisini yapa bilir nasıl beyeniyi hoş karşılıyorsa eleştiriye karşılamalı sen kes oyununu oyna avkatlık yapma her kaliteli oyunda paralı sanma cok kalıteli oyunları ücretsiz oynabilirsin yalamalık yapma bana bulaşma fazla işine bak
bi dovmedin adami :D
ben bıraz sivri dilliyim eger beyenseydim gercekten bu sivri sözlerimin 2 katı överdim ama gercek içimden geldigi gibi konusdum

Son düzenleme:
Albatros Suvarisi

Albatros Suvarisi

Üye
Sizde Assassin's Creed gibi bir oyun bekliyorsunuz herhalde. Oyunu kendi alanına göre değerlendirin. Direkt hakaretlere boğmak cahillere yakışan bir şeydir.

Polymath

Polymath

Üye

Kendin beceriksizsin diye millete ne laf yapıyorsun. ADam bununla başlamassa daha iyiye nasıl gidebilir ? Destek olacağınıza köstek oluyorsunuz. Yazıklar olsun. Sizin gibiler yüzünden bu ülke gelişmiyor.

Bu arada oyunu yapan arkadaşım eline sağlık. Böyle böyle kendini geliştirirsin umarım

• Beğen
Tepkiler: exoseel ve Albatros Suvarisi
NextWorld

NextWorld

Üye
Ellerine sağlık bir yerden başlamak lazım. İlk uygulama için gayet iyi teşekkürler.

98farom98

98farom98

Üye
:tşk:

exoseel

exoseel

Üye
    Konu Sahibi
Destek olup anlayışla karşılayanlara teşekkür ederim. Köstek olanlar da keşke bir şeyler üretse....

• Beğen
Tepkiler: Sortlu_kral, NextWorld ve Albatros Suvarisi

Üst Alt