Türk Telekom & Samsung Omnia Lite

Sponsorlu Bağlantılar

Karahasan

Karahasan

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Türk Telekom & Samsung Omnia Lite
Türk Telekom’dan ayda sadece 29,90 TL’ye Samsung Omnia Lite cep telefonu için Wirofon abonesi olmanız yeterli! (24 ay taahhüt isteniyor)
13 Mart 2010 tarihinde başlayan Wirofon Samsung Omnia Lite Cep Telefonu Kampanyası’na katılın, ayda 29.90 TL’ye Wirofon yüklü, harika bir cep telefonu sahibi olun. Üstelik Wirofon’dan şehir içi ve şehirler arası kullanabileceğiniz 1000 dakika ve Avea’dan 3G Hoşgeldin Paketi ve Avealılar’a 6 ay boyunca tüm Avea ve ev/iş hatlarıyla geçerli ayda 200 dakika hediyeli. Kampanyaya dahil olmak için 24 ay taahhüt vererek Wirofon abonesi olmanız gerekmektedir. Aylık kampanya bedeli olan 29,90 telefon faturanıza yansıtılacaktır. Samsung Omnia Lite Cep Telefonu Kampanyası’ndan yararlamak için Türk Telekom ofislerine ve 444 1 444 çağrı merkezine başvurabilirsiniz.
Kampanya Linki için:
cihaz bilgisi için aşağıdaki linke tıklayın

Ekli dosyalar

bias

bias

Üye
nasıl bir telefon caba

keserci

Üye
telefon süper arkadaşlar tavsiye ederim

selcukkul1981

selcukkul1981

Üye
ben kullanıyorum yok yok telefonda windows mobil 6,5 profosyonel yüklü ama wirofon kullanmak için wi-fi olan yer bulmanız lazım avea kampanyası güzel ordan kar edebilirsiniz ben memnunum şahsen telefonda bu kadar karışık olmasa:)))

brk38

brk38

Üye
ave lı olursak ne veriolar.

selcukkul1981

selcukkul1981

Üye
avealı olursan her ay 20 tl yüklemeye 200 kontür veriyor avea ve sabit telefonlara 100mb internet veriyor her ay 1 saat tv izleme imkanı veriyor

casper48

Üye
bu bin dk 2 yıl geçerlimi ve eğer geçerli ise evtelefonundada kullanabiliyormuyuz? :hmmm:hmmm:hmmm:hmmm:hmmm
:hmmm:hmmm:hmmm:hmmm:hmmm:hmmm:hmmm:hmmm
:hmmm:hmmm:hmmm:hmmm:hmmm:hmmm:hmmm:hmmm
:hmmm:hmmm:hmmm:hmmm:hmmm:hmmm:hmmm:hmmm:hmmm
:hmmm:hmmm:hmmm:hmmm:hmmm:hmmm:hmmm:hmmm:hmmm

selcukkul1981

selcukkul1981

Üye
hayır 2 yıl geçerli değil 6 ay geçerli ama bi arkadaştan duyum aldım telekomda çalışıyor 30 hazirandan sonra hepten bedava olacak wirofon ilgililer beklesin derim ben

--------------- Ekleme ---------------

bide omnia lite çok karışık bi telefon lg vardı keşke onu alsaydım diyorum şimdi:hmmm siz telekomu takip edin belki başka telefon verir:hmmm

Üst Alt