Türk Telekom çıldırdı 24 mbps internet ayda 10TL!

Sponsorlu Bağlantılar

gonyalı

gonyalı

Üye
    Konu Sahibi
Türk Telekom çıldırdı 24 mbps internet ayda 10TL!

Türk Telekom esnafa yeni bir kampanyayla destek oluyor. Kampanya kapsamında 24mbps ve üstü hızda yeni internet paketi satın alan esnaf ilk altı ay sadece 10 TL fatura ödeyecek.
Müşterilerinin ihtiyaç ve beklentilerine yönelik çözümler sunan Türk Telekom, yeni kampanyasıyla pandemi döneminden olumsuz etkilenen esnafı desteklemeyi amaçlıyor. Esnafa Destek Kampanyası kapsamında 24 mbps ve üstü hızda internet paketi satın alan yeni müşteriler, ilk altı ay sabit sadece 10 TL fatura ödüyor. Sonraki 24 ay ise indirimli sabit fiyatlardan faydalanmaya devam ediyor.
Türkiye’nin iletişim öncüsü olarak her zaman esnafın yanında olduklarını belirten Türk Telekom Sabit Hizmetler Pazarlama Direktörü Nilay Altan “Yeni kampanyamızla da pandemi döneminde esnafımızın yükünü biraz olsun hafifletmeyi amaçlıyoruz” dedi.

• Şaşırdım
Tepkiler: fatihmenteş

MAERKEK

MAERKEK

Moderator
Bu Türktelekom olmaz . İlk sene 36 mbs 80 liraydı şimdi 24 mbs 120 lira veriyorum. Yakında tahattüt biter . Ben vodofone'a geçer.

• Beğen
Tepkiler: PALA.
PALA.

PALA.

Üye
Bu Türktelekom olmaz . İlk sene 36 mbs 80 liraydı şimdi 24 mbs 120 lira veriyorum. Yakında tahattüt biter . Ben vodofone'a geçer.
Onuda kağıt üstünde veriyorlar. Taahhüt bitmesine yakın netspeede geçebilirsin, taahhüt yok istediğin zaman çıkarsın fiyatlarıda 60-90 lira arası.

• Beğen
Tepkiler: MAERKEK
ömer talat katı

ömer talat katı

Moderator
Bizim dükkanda turknet var. 30gb kotalı internet+sabit hat telefon 1000dk.35 lira.

akilli55

akilli55

Üye
30 ay taahhüt ve 6 aydan sonra 98 tl ayrıca 12 tl aylık yalın internet zamazingo diye ekliyorlar. Ne kadar büyük bir kampanyaymış. Esnafın yanında olmak bu mu?

KinG Tornado

KinG Tornado

Üye
Komşu internetine devam

ömer talat katı

ömer talat katı

Moderator
30 ay taahhüt ve 6 aydan sonra 98 tl ayrıca 12 tl aylık yalın internet zamazingo diye ekliyorlar. Ne kadar büyük bir kampanyaymış. Esnafın yanında olmak bu mu?
Esnafın yanında değil arkasında :)

• Beğen
Tepkiler: akilli55
baaran34

baaran34

Üye
en güzeli komşu internetine devam etmek :ehe

Üst Alt