Turk Forumlarında ılk Core Player Uıq3 Full

Sponsorlu Bağlantılar

infazcı-konan

infazcı-konan

Üye
deneyeceğim saol bravo

alonealways

alonealways

Üye
program için cok sağol. bir sorum olacak. core playerde bir videoyu seyretmeye başladığın zaman 1,5-2dakka sonra ekran kapanıyor. dolayısıyla ne bir klip izleyebiliyorum. nede bir film.
telefondan kaynaklanan bir sorun onuda biliyorum. ama nasil çözüm getireceğimi bilmiyorum. yardımcı olurmusunuz?
telefon p990i

pasa1980

pasa1980

Üye
    Konu Sahibi
program için cok sağol. bir sorum olacak. core playerde bir videoyu seyretmeye başladığın zaman 1,5-2dakka sonra ekran kapanıyor. dolayısıyla ne bir klip izleyebiliyorum. nede bir film.
telefondan kaynaklanan bir sorun onuda biliyorum. ama nasil çözüm getireceğimi bilmiyorum. yardımcı olurmusunuz?
telefon p990i
dostum onu bende cozebilmis degilim ben cogunlukla film izlemek icin powermovieyi kullanıyorum muzik icinde coreplayeri

mikroskop

mikroskop

Üye
verdiği keyi kabul etmiyor program sıralamayı soldansağa yada yukarıdan asagıda denedım olmadı program calısıyo ******ı ıstıyo orada takılıyorum yardım lutfen

alonealways

alonealways

Üye
dostum onu bende cozebilmis degilim ben cogunlukla film izlemek icin powermovieyi kullanıyorum muzik icinde coreplayeri

p990i ilk çıktığında bizi cezbetti tasarımıyla. birde symbiyan olunca tamam dedik işte telefonum.
ne yazıkki yanıldık. nokianın en kötüsü bile bu gibi sorunları cıkarmaz. nerden bulaştık bu telefona.

fb1907fb

fb1907fb

Üye
teşekkür kardeş eline sağlık. fakat serı numarası dıyo nasıl hallederız

yepyep

Üye
teşekkürler

beyhan_26

Üye
saol

deatmach95

deatmach95

Üye
wowwww

--------------- Ekleme ---------------

:op:

byefem

Üye
uou

gurhansavli

Üye
M600i de sorun yapmıyor değil mi ?

atıldız

Üye
kardeş bu şeyin linkini ben göremedim
linki de koyarsanız.....

surco292

surco292

Üye
link ölmüş

worm1234

Üye
hocam linkler kırık lütfen yenilermisin saygılar:bigstar:

--------------- Ekleme ---------------

hocam linler kırık yenilermisin saygılar

ilker0606

Üye
eline sağlık

kutlum06

Üye
teşekkürler

tymnn

Üye
yahu arkadaslar bu sony ericssonlar symbian 9,1 destekliyor yazıyor heryerde ama neden hiç bi 9,1 uygulaması yuklenmiyor anlatacak bi arkadas varmı

kacaksevgilim

kacaksevgilim

Üye
Evet symbian 9.1 temelli ancak arayuzu UIQ3 teknology şirketi tarafından sağlanmaktaydı

Yani şöyle özetlemek gerekirse Symbian OS 9.1 çekirdek üzerine İnşa edili Symbian UIQ3 versiyonudur

DaNq3rB0y

DaNq3rB0y

Üye
teşekkürler

Üst Alt