=>Sorunsuz Core player 1.36 son versiyon By Burhan 2010 farkıyla>>

Sponsorlu Bağlantılar

furkandulda

furkandulda

Üye
Allah nasıl biliyosa öyle yapsın seni !!! yükledim telde herşey silindi

ckarakartalc

Üye
n73 destekliyor mu?

ckarakartalc

Üye
n73 desteklemiyor dıo

nester77

Üye
evet aejadm aemb jej

mekan58

Üye
Kardeş teşekkürler eline sağlık. Çok baba program olmuş.
Ben 6630'dan giriyorum yükledim, açmadığı video'ya rastlamadım henüz. Bi tek avi, wmv, mov, dat, asf ve flv türlerini denemedim. Umarım onları da açar.

Bazı video'ları kesik kesik donarak oynatıyor onun da çözümü var. Ayarlardan Yumuşak Atlama hızını artırınca düzeliyo sorunsuz. Fakat biraz yavaş oynatım oluyo galiba. Ayarlar karışık gibi fakat hepsini biliyorum neredeyse gerçekten harika program. Video'ların hızını istediğimiz kadar yavaşlatıp hızlandırma da var ve bi de Resim bile çıkarabiliyoruz. Gerçekten böyle bi program daha görmedim. Devrim.
Smart movie vardı onu otuz defa sollar bu program.
Bi de rushplayer mi ne vardı bu ondan da on kat üstün.

By Burhann 2010

By Burhann 2010

Üye
Kardeş teşekkürler eline sağlık. Çok baba program olmuş.
Ben 6630'dan giriyorum yükledim, açmadığı video'ya rastlamadım henüz. Bi tek avi, wmv, mov, dat, asf ve flv türlerini denemedim. Umarım onları da açar.

Bazı video'ları kesik kesik donarak oynatıyor onun da çözümü var. Ayarlardan Yumuşak Atlama hızını artırınca düzeliyo sorunsuz. Fakat biraz yavaş oynatım oluyo galiba. Ayarlar karışık gibi fakat hepsini biliyorum neredeyse gerçekten harika program. Video'ların hızını istediğimiz kadar yavaşlatıp hızlandırma da var ve bi de Resim bile çıkarabiliyoruz. Gerçekten böyle bi program daha görmedim. Devrim.Rica ederim, wmv dışında tüm formatları destekler...
Smart movie vardı onu otuz defa sollar bu program.
Bi de rushplayer mi ne vardı bu ondan da on kat üstün.

Üst Alt