Turbobit'in yavaşlığından bıktım ve...

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Metin MF

Metin MF

Üye
    Konu Sahibi
Turbobit'in yavaşlığından bıktım ve...
bugün kendime 1 aylık turbobit premium aldım mutluyum :)

crazy_oruc

crazy_oruc

Üye
benim hd oyun konusuna nazar değdi :( siteye erişim kesildi. Inşallah açılır. Acaba çok talepmi oldu :hmmm ondan mi :hmmm

Metin MF

Metin MF

Üye
    Konu Sahibi
benim hd oyun konusuna nazar değdi :( siteye erişim kesildi. Inşallah açılır. Acaba çok talepmi oldu :hmmm ondan mi :hmmm

olabilir dostum o linkleri eğer tekrar açılırsa sen 4shared'a upload edersin ben onları direk link yaparım

larten123

larten123

Üye
hayırlı olsun:D

crazy_oruc

crazy_oruc

Üye

olabilir dostum o linkleri eğer tekrar açılırsa sen 4shared'a upload edersin ben onları direk link yaparım

mobil ve 2g hızı ile benim o oyunları upload etmem mümkün değil malesef.

Mert Gürbüz

Üye
4server.info/download/burayadalinkiyaz

El~PisToLeRo

El~PisToLeRo

Üye
Yavas mı? Deneyemedik ki bakalım!
Yuhh ben turbobit'ten dosya indiremiyorum be sürekli 10 dakika sayıp duruyo :angry:

Mert Gürbüz

Üye
Metin senden bunu beklemezdim. Ulan leech ci adam pre alır mi :hmmm ne kadar verdin.

Buraxlive

Buraxlive

Üye
Hayırlı olsun.. Yalnız dikkat ette çalmasınlar :D güncel turbobit premium account diye googleda arattıgımızda karşımıza cıkmasın :D

TheMadness

TheMadness

Üye
Bende HF + RS premium var :D

Mert Gürbüz

Üye
Olum malum site var ya :D hani durmadan acilıp kapanıyor :D kimseye söyleme sakın.

Metin MF

Metin MF

Üye
    Konu Sahibi
açılıp kapandığı için premium aldım zaten

Mesut Aktaş

Mesut Aktaş

Co-Admin
Hayırlı Olsun :D
İyi Bindirmeler Pardon İndirmeler :D:D

Mert Gürbüz

Üye
Metin bizlede paylaşırsin artık :islik:

man20

man20

Üye
Yavas mı? Deneyemedik ki bakalım!
Yuhh ben turbobit'ten dosya indiremiyorum be sürekli 10 dakika sayıp duruyo :angry:
ewt o sorun bende de var. o yüzden ben artık öle programları kullanmıyorum oyun indirirken. ve oyun indirirken torrent kullanıyorum çok hızlı indiriyor. torrente ilk başladığımda neden daha önce ben bunu kullanmamışım ki dedim. çünkü diğer indirme programları max 50-100 kB/s indirirken torrentle min 320 kB/s de indiriyor. kota hız sınırımı geçtiğim halde böle indiriyor. ay başı gelsin yine 750-850 kB/s de indiririm :)

cukuleaks

Üye
bende genelinin premium hotlink generatoru var çatırt diye iniyor hepsi (bkz:çatırt=an meselesi :D)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt