Türbansız kadın erkek çeker

Sponsorlu Bağlantılar

mservank

mservank

Üye
yasminoz :op: ne demek istediğimi anlatmıssın başlığa takılmayalım sonuçta başlığı yazan bir üyemiz figüranada takılmayalın verilmek istenen msjı düşünelim bnce olayın türbanlada alakası yok aşırı açıklığın doğuracağı sebeb "pisliklerin konması" anlatılmak istenen şey ;)

bence de anlaması gereken şeyi anlamış.

mavis45

mavis45

Üye
öncelikle bu kadar yanlış anlaşmaların olmasının sebebi,bence başlığın yanlış atılması....bu konunun başörtüsüyle alakası yok...bi çok arkadaşımızın dediği gibi anlatmak istediği verdiği msj başka....

öncelikle sen konuyu çok yanlış anlamışsın...senin kapalı ya da çarşaflı bi bayanı merak etmenle bi erkeğin açık bi bayana olan merakı aynı değildir di mi... :)

burda anlatılmak istenen hangi şeklin daha dikkat çektiğidir...hepimiz takdir ederiz ki mini etek giyen ya da gögüs dekolteli bi kıyafet giyen ile giymeyen arasındaki çekilen dikkatin farklı olduğunu...hee tabii ki de insanlar özgürdür isteyen mini eteğini giyer isteyen giymez ama bi ortama giren mini etekli bi bayana bakışla daha uzun giyen bi bayana bakış arasında fark vardır...bırakın erkekleri biz bayanlar bile dönüp bakarız yanii bu bi gerçek...kimse inkar edemez...

sonuçta erkeklerin yaratılış doğaları gereği hormonları bayanlardan kat be kat daha fazladır ve açık giyinen bi bayana daha fazla ilgi duyarlar...önünüzde çok sevdiğiniz bi yiceğin durduğunu düşünün ne kadar iştahınız çeker,bi de o yiceği kutunun içinde düşünün....içinde ne olduğunu bilirsiniz ama görmediğiniz için diğeri kadar iştahınızı çekmez... :) :)

ben bu reklamdan bunu anladım... ;)
eğer kutunun içinde sevdiğim birşey olduğunu biliyorsam ne olursa olsun canım ister
erkek bu kapalıya da bakar açığa da önemli olan kadının kendini müdefaa etmesi kaç defa tanık oldum erkeklerin kapalı kadınlara baktığını sadece başörtüsü yetmiyor başını örtüyorsan edebini takınacaksın yoldan iki kadın geçiyor biri kapalı biri açık ama erkek açık olana değil de kapalı olana bakıyor ne düşünürsünüz

mservank

mservank

Üye
eğer kutunun içinde sevdiğim birşey olduğunu biliyorsam ne olursa olsun canım ister
erkek bu kapalıya da bakar açığa da önemli olan kadının kendini müdefaa etmesi kaç defa tanık oldum erkeklerin kapalı kadınlara baktığını sadece başörtüsü yetmiyor başını örtüyorsan edebini takınacaksın yoldan iki kadın geçiyor biri kapalı biri açık ama erkek açık olana değil de kapalı olana bakıyor ne düşünürsünüz
demek ki onlar da başörtüsünün önemini,amacını taşımayan anlamamış kimeler onları da açıktan sayacaksın
not:açıklrı edepsiz saydığım düşünülmesin:oke:

dreamnoble

dreamnoble

Üye
Kimsenin başlığa falan takıldığı yok.Mesajı herkes doğru anladı.Fakat bu mesaj için yanlış araç seçimi yapılmış..

mavis45

mavis45

Üye
sonuçta örtünmek özel birşey dinimiz bile zorlamamış biz neyin tartışmasını yapıyoruz ???

dreamnoble

dreamnoble

Üye
sonuçta örtünmek özel birşey dinimiz bile zorlamamış biz neyin tartışmasını yapıyoruz ???

Valla benim anlatmak istediğim de bu anca zıt kutuplarda buluşuyoruz başka birşey yapıldığı yok..

Yasminozz

Yasminozz

Üye
kimse şuan örtünmenin tartışmasını yapmıyo zaten...dikkat çekmenin muhabbeti yapılıyo ama neyseee....herkes anladığından gitsin... ;)

Nazy

Nazy

Üye
yani tüm bayanlar lolipop kadar tatlı ve kolayca yapışıla bilecek kadar saflar
ayrıca erkeklerde sinekler kadar inatçı ve sapıklar
bu yakıştırma kime yakışır:S

ayrıca sinekler şekere konmaz pisliğe konar

mservank

mservank

Üye
yani tüm bayanlar lolipop kadar tatlı ve kolayca yapışıla bilecek kadar saflar
ayrıca erkeklerde sinekler kadar inatçı ve sapıklar
bu yakıştırma kime yakışır:S

ayrıca sinekler şekere konmaz pisliğe konar
konuda tek bulduğum sıkıcı nokta çelişki gerçekten çelişki var bazı kişilerde

mavis45

mavis45

Üye
kimse şuan örtünmenin tartışmasını yapmıyo zaten...dikkat çekmenin muhabbeti yapılıyo ama neyseee....herkes anladığından gitsin... ;)
türban demek örtünme demek değil mi kimin ne anladığı belli oluyor siz neyin tartışmasını yapıyorsunuz peki

Yasminozz

Yasminozz

Üye
ya ne alaka giyiniş tarzından bahsediyorum ben...örtünmekten ya da başörtüsünden bahsetmedim bile...ayrıca başlık yanlış diye de yazdım ama demek ki yine de anlatamadım...

mavis45

mavis45

Üye
arkadaşım giyiniş tarzı demek ne demek önce onu sorayım sana açık ya da kapalı giyinmek değil mi örtü de kapalı giyim tarzına girmiyor mu

Yasminozz

Yasminozz

Üye
tamam da bende diorum ki zaten burda giyiniş tarzından bahsediyorum ben kapalılıktan değil...sanki ben kapalılara bakmazlar demişim gibi yazımdan alıntı yapmışsın ve kapalılar başörtülüler daha dikkat çekiyo demişsin...ben öyle bi iddaada bulunmadım ki..

mavis45

mavis45

Üye
tamam da bende diorum ki zaten burda giyiniş tarzından bahsediyorum ben kapalılıktan değil...sanki ben kapalılara bakmazlar demişim gibi yazımdan alıntı yapmışsın ve kapalılar başörtülüler daha dikkat çekiyo demişsin...ben öyle bi iddaada bulunmadım ki..
açık olmak ya da kapalı olmak bence giyiniş tarzını ifade eder evet öyle demişsin açık olanlara daha çok bakıyorlar demişsin kapalılar daha çok dikkat çekiyor demedim bakmak isteyen insan kapalıya da bakar baktırmak isteyen insan kapalı olsa da baktırır demekistedim ben

Yasminozz

Yasminozz

Üye
öncelikle bu kadar yanlış anlaşmaların olmasının sebebi,bence başlığın yanlış atılması....bu konunun başörtüsüyle alakası yok...bi çok arkadaşımızın dediği gibi anlatmak istediği verdiği msj başka....

burda anlatılmak istenen hangi şeklin daha dikkat çektiğidir...hepimiz takdir ederiz ki mini etek giyen ya da gögüs dekolteli bi kıyafet giyen ile giymeyen arasındaki çekilen dikkatin farklı olduğunu...hee tabii ki de insanlar özgürdür isteyen mini eteğini giyer isteyen giymez ama bi ortama giren mini etekli bi bayana bakışla daha uzun giyen bi bayana bakış arasında fark vardır...bırakın erkekleri biz bayanlar bile dönüp bakarız yanii bu bi gerçek...kimse inkar edemez...

sonuçta erkeklerin yaratılış doğaları gereği hormonları bayanlardan kat be kat daha fazladır ve açık giyinen bi bayana daha fazla ilgi duyarlar...önünüzde çok sevdiğiniz bi yiceğin durduğunu düşünün ne kadar iştahınız çeker,bi de o yiceği kutunun içinde düşünün....içinde ne olduğunu bilirsiniz ama görmediğiniz için diğeri kadar iştahınızı çekmez... :) :)

ben bu reklamdan bunu anladım... ;)

3 kere daha okudum yazımı ve açıklara bakıyolar diye bişey yazmamışım...normal giyinen ile daha açık giyinenlerden bahsetmişim...kapalı ve açık ayrımı yapmamışım...ya ben anlatamıyorum ya da sen anlamıyosun...neyse uzatmanın manası yok...herkesin görüşü kendine... ;)

mavis45

mavis45

Üye
3 kere daha okudum yazımı ve açıklara bakıyolar diye bişey yazmamışım...normal giyinen ile daha açık giyinenlerden bahsetmişim...kapalı ve açık ayrımı yapmamışım...ya ben anlatamıyorum ya da sen anlamıyosun...neyse uzatmanın manası yok...herkesin görüşü kendine... ;)
mini etek giyen biriyle daha uzun etek giyen birini karşılaştırmışsın sonuçta aynı kapıya çıkıyor bence de uzatmanın bir anlamı yok ben doğru şeyleri anlıyorum merak etme evet herkesin görüşü kendine ama anlaşamıyoruz seninle zıt kutuplarda olduğumuz için

AkSiYoN

AkSiYoN

Üye
yorum yok :) nasılsa herkes anlamak istediği gibi anlıyor yada anlamış :)