tüplü tvye telefon bağlama skart girişli (E6'da denendi)

Sponsorlu Bağlantılar

hidayet02

hidayet02

Üye
Kesmeye Gerek Yok ki. 3 jak ın da Birden Takıldığı Scart Var Geçen Yıl Televizyoncudan Almıştım.

- - - Eklendi - - -

Tv Out Kablosunuda Cep Telefoncudan Aldım "İşime Yaramıyor Kimsede Sormuyor 5800 Sattım Ondan Kaldı" Demişti. 10 TL ye Almıştım.

cihangir15

Üye
    Konu Sahibi
Kesmeye Gerek Yok ki. 3 jak ın da Birden Takıldığı Scart Var Geçen Yıl Televizyoncudan Almıştım.

- - - Eklendi - - -

Tv Out Kablosunuda Cep Telefoncudan Aldım "İşime Yaramıyor Kimsede Sormuyor 5800 Sattım Ondan Kaldı" Demişti. 10 TL ye Almıştım.

öle bi aparat varsa olur tabik

kcr

Üye

- - - Eklendi - - -

Bahsettiklerin bunlar herhalde:

foreverthe

foreverthe

Üye
Usta biz şemadaki gibi aynısını yaptık teyze oğluyla olmadı. Telefon S3 ?

cihangir15

Üye
    Konu Sahibi
Usta biz şemadaki gibi aynısını yaptık teyze oğluyla olmadı. Telefon S3 ?

ayarlarda donanım ya da aksesuar vardır ordan tv çıkışını seçip deneyin bağlantıları doğru yaptıysanız çalışır

- - - Eklendi - - -

lehimler temas etmemşde olabilir bi ölçü aleti bulun diyot kademesine alıp skart kablosunun pilastik vidasını söküp içini açın bi probunu oradaki kablolara diğerini jaka değdirin ötüp ötmediğine bakın ölçü aleti yoksa bi pille lamba yapın aynı şekilde elektriği kablolardan ğeçirip lambanın yanıp yanmadığını kontrol edi

- - - Eklendi - - -

Bahsettiklerin bunlar herhalde:

bulabilirseniz olur bunlarda

foreverthe

foreverthe

Üye
Ustam mesaj kutunu boşaltıver bir. Birde ses geliyor ama sadece görüntü yok

emrah-05

Üye
cok komik gülmekten öldüm cevabina kemal sunal filmi gibi :)))Şimdi benim bir tüplü televizyon bulmam lazım

Anil-D

Anil-D

Üye
kardes resimdeki 2 tane şey kaç para

foreverthe

foreverthe

Üye
Bende ses geliyor görüntü yok usta

-Hokage-

-Hokage-

Üye

Kayahan14

Kayahan14

Üye
Orjinal kabloyu 15 liraya aldım adaptörü 3e

Anil-D

Anil-D

Üye
18 lira 2 si he iyimiş

Kayahan14

Kayahan14

Üye
Aynn

YENİÇeri1362

YENİÇeri1362

Üye
Güzel olmuş gerçekten helal olsun.

-Hokage-

-Hokage-

Üye
bi forumda gidip bi ucu tv diğeri kulaklık olan kablo iste ses sistemlerndede kullanıyolarmış onla olur dedi 5 lira bişedir diye yazmıştı. Gittim slrdum buldum 3 liraya aldım ama ne görntü ne de ses gidiyor ekranda biraz dalglanma oluyor o kdr :S

abdullahcelik54

Üye
helal olsun

cihangir15

Üye
    Konu Sahibi
bi forumda gidip bi ucu tv diğeri kulaklık olan kablo iste ses sistemlerndede kullanıyolarmış onla olur dedi 5 lira bişedir diye yazmıştı. Gittim slrdum buldum 3 liraya aldım ama ne görntü ne de ses gidiyor ekranda biraz dalglanma oluyor o kdr :S

senin dediğin renkli kablo 2li olması lazım 3lü olcak mp3 jakı farklıdır telefon kulaklık jakı farklıdır telefon jakında ayriyeten bir bölme daha vardır kulaklıkta mikrofon bunda ise görüntü iletir yani jakda 4 bölme olucak 3 renkli kablo diğer ucunda bi de telefonunda ayarlarda aksesuarlar ya da donanımlarda tv çıkış özelliği olması lazım

Ccihat67

Ccihat67

Üye
Helal olsun :) tebrik ediyorum

Üst Alt