Tüm Linkler Çevrilir!

• 11 Mart 2013
  • 999 Okunma
  • 17 Cevap

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Telefonunuza oyun yüklüyorsunuz,uygulama yüklüyorsunuz.Bunları daha hızlı bir şekilde yüklemek ister misiniz?
    Bazen dosyayı eklenti değil de hotfile,uploaded gibi sitelere upload ediliyor.Şimdi bu linkleri yorum attığınızda hızlı bir link geliyor
    HAYDİ YORUMLARA!!!

Yazan: EmReRoĞlU
  2. Benim jeton takildi :) İngilizce çalışmanın sonuçlari :)

3. Anlamadın mı,daha geçmedimi fitreden ? :D

4. Leecher linki paylasilmasi yasak sanirim

5. Öyleyse konu kilid :( olur

6. Hafifinden Cmylmz sezer gibiyim :D

7. Ben sana siteyi versim dene

8. adamin kursaginda kaldi yav birakta yapsin

9. evet öle adam bilio :D

- - - Eklendi - - -

Kardeşim yasak diyenler vr ya ceza alırsam

- - - Eklendi - - -

walla ve gerekli kişilerin bu konu hakkında bilgi vermesini arz ederim.

10. Talepler mobil oyun ve uygulama dışında; diğer telif hakkı bulunan pc materyallerine (film, uygulama, oyun) veya forum kurallarınca yasaklanmış diğer içerikleri barındıran isteklere kaydığı takdirde -ki bu ihtimal çok kuvvetli- açılan konu "konu dışı" olmaktan ziyade "yasa dışı" hale gelecektir.

Bildiğiniz üzere forumumuzda bu tip şeylerin paylaşılması, talep edilmesi ve buna cevaz verilmesi mümkün değil.

11. Benimki normal bir hile. Sadece survey sorunu var. Eğer telif hakkı olsaydı 2 3 hafta içinde silinirdi. Ayrıca ben şunu anlamadım o kadar oyun program vs paylaşılıyoe ve bunların bir kısmı upload siteleden silinmesine rağmen tekrar yuklenip paylaşılıyor. Peki bu ne?

- - - Eklendi - - -

Arkadaş sadece ceviriden bahsetmiş. Bunu getripz alldebrid gibi sistemler yapıyor. Arkadaş alldevrid hesabı varsa ve yapacaksa bence sorun teşkil etmez.

12. eee o zaman çeviriyim

13. Eğer alldebrid vs. Bir şey kullanilcaksa sorun olmayacaktır. Ayrıca o dosya bana lazım :D

14. O dosya derken?

15. :naughty::naughty::naughty::naughty:Çakal:naughty::naughty::naughty::naughty:

16. Verdiğim linkteki :)

17. Bana kalirsa yapsin ben bir sey demedim uyardim sadece ;)

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
17/11/2018 - 01:00