Tüm Çin Üretimi Telefonlarınız İçin Sorularınızı Yanıtlıyorum

Sponsorlu Bağlantılar

smagal485

smagal485

Üye
n97i nın hafıza kartı gırıs yerı yoq suan sadece 1 mb hafızası var dahılı 1gb dıyor ama bende yoq nasıl yapabılırım hafıza eklettırebılırım acıl cevap yazabılırsenız sevınırım lutfenn

--------------- Ekleme ---------------

bende kore malı n97i var ama hafızası 1mb bunu nasıl artırabılırım acıl cevaplarsanız sevınırım lutfen dahılı hafıza var dıyorlar ama yoq nasıl yapcam

--------------- Ekleme ---------------

slm ıyı gunler bı sorum olcak bende kore malı n97i var hafıza ıle ılgılı bı kac sorum olcak bunun hafızası hakkıknda 1 gb eklı hafıza denıyor ama 1 mb artılabılır dıyor ne yapmam lazım bu konuda yardımcı olurmusunuz acıl cevap beklıyorum

olcan06

Üye
merhaba.bende trident wt3 var bu cihaza oyun yükleyebirmiyim yüklenirse nerden yükleyebirim bana bi cevaplarmısınnız şimdiden teşekkürler.

osmansadi

Üye
arkadaşlar çift hatlı Vertice Vs66 tuşlara başınca tuş ekranı kapanıyor ayarları falan sıfırlıyamıyorum fabrika ayarına geri dön diyorum tuşa dokandıhım an ekran komple kapanıyor kızağı kapatınca otomatik tuş klidi falan kapanmıyor sorun nediir yardımcı olrmusunuz? acil lazım ama

ali42konya

Üye
smartcell we-710 cep telefonu aldım nasıl bi telefon??

ucx

ucx

Üye
Çin malı telefon kullanmak caizmidir :D

armadillo21

Üye
Meyzu E71 ARama Yapılmıyor Yazılım Lazım NErden Bulabilirim

headdead

Üye
telefon mt6235 ve opera 3.0 yüklü ve çeşitli java oyunlar orjinalinde vardı katalogda java oldugunu söylüyor fakat telefona .jad.ve jard dosylarıın attıgımda yükle die bir komut çıkmıyor oyunlar klasöründe joy games die bireşy var içinde 10 tane java oyun var ben nasıl oyun veya progrma kurucam bu telefona?

T-TECH sTORM MARKASI VE modeli

tahabayi

Üye
cin mali iphone var ama ipa dosyasi calistirmiyor yardimci olursaniz seviniriz

sitemkar_05

Üye
1 hafta önce e71 cep tel. aldım ama üzerinde markası yazmıo bi sorunum da var bulutut kulaklık alacam ama sarkı calmıo kulaklık ta sadece konusma yapılabilio yardımcı olursanız sevinirim.. şimdiden teş :):)

kadir_5970

Üye
meraba arkadaşlar bende anycool f888 marka telefon var cihaza virüs bulaştı data kablom yok fabrika ayarı içinde güvenlik kodunu değiştirmiştim nasıl kodu kırabilirim yardıcı olun allah (c.c) rızası için 3-4 aydır celefona bişe yükleyemiyorum.

foto52

Üye
merhaba nenim çin malı tv siz e71 telefonum var msn facebok yükleyemiyorum birde sis dosyalarını açmıyor bana yardımcı olurmusunuz msn adresim [email protected]

akasyacafe

Üye
benimde bir sorum olacaktı ancak bir an önce cevaplanırsa çok makbule geçicek. öncelikle şunu söyliyim elimde nokia 6300 çin malı oldugunu düşündüğüm bir telefon var. menüleri türkçeleştirmişler ancak tam anlamıyla türkçeleştirme yapamamışlar ayıca yazılımı çok kötü.. ben yazıımı güncelleştirmek istiyorum ancak güncelleştirme yapamıyorum nokia update programı telefonu görmüyor sebebi ise telefonda usb modlarının olmaması telefonu bağladığımda sadece webcam ve veri saklama modu var. pc suite yazılımı olmadıgı için bilgisayara doğru şekilde bağlayamıyorum. ne yapmam gerekiyor konuyla ilgili bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olurlarsa minnettar olurum iyi çalışmalar.

tfguh

Üye
çin malı ıphone özellikleri nelerdir jar sıs kaldırırmı

harun_01982

Üye
slm arkadaşlar bende çin 8900 e var kamerası çok bozuk diger çin malların dan bile bozuk bu sorunu nasıl giderebilirim

akasyacafe

Üye
arkadaşlar yukarıda yazdıgım mesaja kimse cevap vermycek mi lütfen arkadaşlar çok acil odiseuss nerdesin acli yardımın lazım.

ismimechul

Üye
arkadaşlar bend de vertice wifi 600 var ben wifi den internete hiç bir şekilde giremedim giren varsa nereden nasıl giriyor bana da tarif etsin tşkr

AVSARIM

Üye
Bende de cin malı mt 6235 bir kaç gün önce aldım . Birçok şeyi idare eder ama en önemli meseleyi başaramıyor arama yapmıyor nasıl düzeltebilirim. Cevap verenlere şimdiden teşekkür ederem. Ne biliyorsan onu yaz en azından..:

tahabayi

Üye
slm benim iphone var ama telefon java tabanli ipa dosyalarini calistirmiyor nerden oyun ve uygula bulabilirim

asterix81

Üye
selam arkadaşlar bende çin malı dolia m9 var Karşıdan arayan kişi şu numarayı tuşla diyor ama telefonda tuş ekranını nasıl açacağım bilen varsa yardımcı olursa sevinirim

halitoz

Üye
novia n5000 menüsü nü nasıl değiştirebilirim