Tüm Çin Üretimi Telefonlarınız İçin Sorularınızı Yanıtlıyorum

Sponsorlu Bağlantılar

hells_boy94

Üye
cect k2 için oyun program warmı ?

cihan karaca

Üye
merhaba bugün sumsung st5603 model telefon aldım çin malı samsung st5603 ün klonu gibi telefon iyi hoş ama ben menüsünü filan beğenmedim samsung st5603 ün orjinal temasını yada işletim sistemini bu telefona kurmam mümkünmü acaba yada bu telefon için neler yapılabilir bilgi verirseniz sevinirim

yakinn12

Üye
çin malı ıpon var hat düşüyo süreklı ne yapmalıyım

MERDOMİRDO

Üye
concord e91 zil sesi nasıl yükseltilir yardımcı olurmusunuz

mrk_35_35

Üye
bende w-t3 ve w-t2 var , sorunum şu kareye basılı tutarak sessize alıyorm fakat telefn sessizdeykn titriyor , ben titremesini istemiyorm nası kapatıcam? şimdiden teşekürler

taltintas

Üye
elimde pk 168 model cin malı ıphone var bu telefonun içinde bir uygulama var (e girls) diye bunu kaldırmak istiyorum kaldıramıyorum buna yardımcı olurmusunuz telefonun orjinal java oyunlarınıda kaldıramıyorum onuda kaldırmak istiyorum çünkü 2 adet java indirebiliyorum dah sonra başka java indiremiyorum yetersiz alan diyor
bu nedenle orjinal javaları silmek istiyorum birde telefonun içinde pusula gibi zippo gibi uygulamalar var biz başka uygulama indirebilirmiyiz yani bu telefonun pc suit programı varmı son olarakda bu telefon navigasyon programını gprs olmadan wap olmadan desteklermi

kuzumxx

Üye
Merhaba çin malı iphone kullanıyorum sms atabılıyorum . ama kımseden sms alamıyorum. fabrıka ayarlarını bıle yenıden yukledım olmadı yardımcı olurmusunuz !

osman ergen

Üye
emeğine sağlık

SERDAR19841907

Üye
slm kardeş benimde bi sorunum var telefon v1200 çakma apphone sahadan mobil uygulamasını indirdim fakat ekran dokunmatiği işlemiyor nasıl yaparız bunu uyarlama gibi bi şansımız varmı

derdo1990

Üye
slm arkadaşlar n100 icin oyun varmı ne olur eyer biliyosanız söyleyin şimdiden teşekkürler

_ESER_

Üye
merhaba forumda okudum benımde cin malı n97 var ama sızın forumda anlattıgınız gıbı bır menu yok vayles acıorum normal herseu goruyor ama ınternete gıremıyorum 2 adet ınternet tarayıcısı var e onlarda olumsuz yanıtlıyor kendım google ye gırmesı ıcın url yı giriyorum yınede olmuyor bende kı varles menusunde

WLAN' ı etkinlestir ----- ------burda etkınlestırınce etkın dıyor
WLAN durumu ----------------telefonun mac adresi yazıyor
Ağlar için ara ---- ------------arıyıp buluyor
Erişim noktası ayarları ------- -kayıtlı oldugun varlesler cıkıyor daha onceden girmıs oldugum
menu bu arkadasım yapmam gerekn ne onu bılmıyorum gercekten sımdıden tesekkur ederım

saygilar.

nirvana_

Üye
vertice e72 nin wifi ayarlarini nasil yaparim .maillerime olsun msn ve facebook a nasil girerim tesekkur ederim simdiden

mavz

Üye
Selam adem bey bnim abeo e71 çin malı çift hatlı ceptelefonum var ve kameramı açmak istediğimde kamera hazır degil diyor ne yapmam lazım teşeşkürler

haci6868

Üye
vertice wifi 600 cep telefonunu orjinal ayarlarına nasıl döndürebilirim.Cevap için teşekkürler.

rapgo

Üye
Merhaba benim telefonum sahte n97 kabloyla pc ye bağlıyorum internnete nokia nın sitesin den suite yi yüklüyorum telefonu bulmuyor bağlıyorum mt6235 olarak görünüyor buna nasıl suite indire bilirim bana indirme linki verebilirmisinz acaba saolun vaar olun

hayrullah26

Üye
merhaba ben vertice vp 10 projeksiyonlu telefon aldım ama flm seyredemiyorum. rmvb formatlı film olacakmış. bu tür film hangi sitede bulabilirim. birdr 3gp player yüklersen olur dediler ama bunuda bulamadım.yardım ederseniz sevinirim teşekkürler

cezaorkun33

Üye
cect e 71 aldm. inmternet ayarlarını yaptm facebook a giriyorm ama sadece facebook yazısı çıkıo gerisi hep kare kare napabiLirm ?

kemal mengüç

Üye
anycoll t828 ile nasıl face ye girerim

commagene_02

Üye
arkadaslar çin tlf aldım hıgt speed sim onu tıkladım telefon daha acılmadı arastırdım yazılım yüklenmesı gerekıyormus tekrardan.garantıye gönderdım adamlar yazılım yükledık acılmadı dedıler baska bır sorun var dedıler tlf 10gündür garantıde 15 gün daha bekle dedıler arastırdıgıma göre yazılım olarak sorun var donanımsal sorun yok ama servıstekıler öyle demedı ve netten bakıyorum herkes yazılım yüklenınce olur dıyolar sız bu konuda ne düsünüyorsunuz???? cvp için sımdıden tsk ederım

ozcemoz

Üye
selam arkadaşlar sciphone i9 iphone telefonum var fabrika ayarlarına girdim tel kapandi ve şu an ekranın dokunmatik özelliği çalışmıyor bana yardımcı olurmusunuz ne yapmam gerek ..

Üst Alt