Tüm Çin Üretimi Telefonlarınız İçin Sorularınızı Yanıtlıyorum

Sponsorlu Bağlantılar

taltintas

Üye
cin malı iphone aldım modeli pk 168 buna java uygulaması yüklerken %58 kadar yükleyip daha sonra yetkiye sahip değilsiniz diyerek yüklemeyi tamamlamıyor ne yapabilirim telefonumda 50 fazla java uygulamsı ve ıyu-nlar bulunmakta

ilhankarli113

Üye
mrb bnde novia nokianın çakması heralde oyn msn tema fln hç bir şey atılmıo ekran mms wap ile ilgili sorunum yok şimdiden teşekkürler

By_CheeTaH

By_CheeTaH

Üye
bnde vertice vb52 var msn ye girmiyor neden oolabilir ayrıca internetede baglanmıyo url yazıom bu alana giriş yetkniz yoq dio

sportmann

Üye
Merhabalar Geçen bir çin malı 8900 arte carbon aldım. Fakat hep kapanıyor açılırken biri arayınca ben ararken msj gönderirken. zor bela açmış olsamda kapanıyor. ne yapabilirim ?

zaybatsu

zaybatsu

Üye
arkadaşlar kilit kodu ekranı devamlı deyişiyor kapatıyorum kendi istediğim resmi koyuyorum yine deyişiyor yardımınızı bekliyorum
j2000 kullanıyorum

kenan7777

Üye
cect e71 program nasıl atılır cev bekliyorum

cihat reis

cihat reis

Üye
ben çin malı iphone aldım eminönünden 200 tl ye bir ses yükseltme şifresi yazdım telefon kapandı bir daha açılmıyor lütfen yardım usb den şarj oluyor fiş ile olmuyor arkadaşlar lütfen bilen varsa yardım etsin sinir oldum fırlatcam kırcam:off:

salperde

salperde

Üye
telefona navigasyon ve java yüklü oyunlar indirilebiliyormuş nasıl yapacağım kaç gündür uğraşıyorumda...(luxus v97)...

yancilik

Üye
s.a üstad benim sorunum güvenlik kodu kırma digiphone e660 yardımcı olursan sevinirim şimdiden kolay gelsin:bigstar:

cevat007x

cevat007x

Üye
peki bu pc suite programı ile ilgili programları nerden bulabilirz ?

ben geçenlerde Çinçin N97 :)) vardı
phonix adlı yazılım indrdm telefonu ne yazıkki görmedi ... + birde iphone var wi fi jav var bunun la ilgili yardım bekliyorum

reeis35

Üye
cevap yazmayı dusunuyormusun yoksa yesillik olsun diyemi yardım ederim dedin merak ettim 2 fafta onc yazılan lara bile cevap yok??????????????????????

haylaz_onur

Üye
kardeş bende çin malı n97 var wifili hiç sorun yok ama internete girdiğimde hiç video izleyemiyorum yardımcı olursanız sevinirim :evet:

torion

Üye
mrb arkadaşım.bütün soruları tek tek cevaplamışsınız sizi gerçekten tebrik ederim öncelikle.
Ben de sizden yardım istiyeceğim.
Yeni bir telefon almayı düşünüyorum.Şu özelliklerinde olmasını istiyorum.
1-3G
2-Kaliteli fotoğraf çekimi
3-Office dosyalarını açabilme ve çalışma yapabilme
4-Yüksek bellek
5-internet
6-Bluetooth
7-EDGE

BU özelliklerin olmasını kesinlikle istiyorum.özeliklle office dosyası açabilme ve çalışabilme.zaten diğerleri çoğunda var.
Ama bu özellikte olan telefonlar maalesef yurdumuzda 1000-ila 1500 Tl arasında değişiyor yani çok pahalı.Şimdi size sorularım

1- Bu telefonlar dışarıdan kaçak getirilenler aynı özellikteler mi? özellikle dubai malı telefonlar var mesela N97 ye 220 tl ye satıyorlarmış.Bunlar sadece kaçak olduğu için mi ucuz,yoksa çakma bir çin malı ve hiç bir özelliği çalışmayan gösteriş meraklıları için üretilmiş telefonlar mı?

2-Bu saydığım özelliklerin çoğu çin malı telefonlarda da var.ama ben hiçbirinde office dosyası açabilen ya da windows tabanıyla çalışan bir çin malı telefona rastlamadım.Bildiğiniz varsa söylermisiniz lütfen.
3- bu aradığım özellikteki en ucuz ve en kullanışlı olanı hangisini tavsiye edersiniz

teşekkürler şimdiden.

upsalkan

Üye
mrb lar yeni telefon alacağım 4 model arasında kaldım fıkır vererek yardımcı olan arkadaslara sımdıden teşekkur ederım
secenek 1 Wentto F5

Seçenek 2 Wentto F5i

Seçenek 3 Concord İ89

Seçenek 4 Concord X6 Pro

Sizce Hangi telefonu almalıyım şimdiden teşekkürler....

cbbicim

Üye
Çin malı çift sim kartlı E71 TLFNUMA KOMPLE FORMAT ATMAK İSTİYORUM.. BU PROGRAMI BİLEN VARMI VARSA ŞİMDİDEN TEŞEKKÜRLER

crazy_anqeL

Üye
bende digiphone t828 cep telefonu var.internete bağlanamıyorum gprs ayarlarını da yapıom intten ama eksik oluyo ne yapmam lazım bilmiorum biri bna yardımcı olursa çok sevinirim :(:( şimdiden tesekkrler

P€simist

Üye
hocam bende trident kn-a75d marka telefon var virüs yüzünden yazılımı zarar görmüs sanırım virüsü sildim ama telefon hala aynı durumda acılınca ekran gidip geliyo bazı açtıgımda ise surekli titriyo acil yardımlarınızı bekliyorum..

samsunli055

Üye
selam... bende vertice wifi 600 cep tel var... msn ye önceden giriyodum... yeni sürümünü yükledim... şimdi hata verio bi türlü giremiorum... ne yapmalıyım... yardımcı olursanız sevinirim...

zeE*

zeE*

Üye
merhaba ben İphone N5000 aldım ses çok az ne yapılabilir?

ilahiislam

ilahiislam

Üye
slm alk babam nokia n97i bir tanıdıktan siparis verdi gelmiş ama anlamadık yarı türkçe sadece tamamen türkçeye nasıl cevrilir metin boyutu büyütebilirmiyaz ayrıca hafıza kart girişi cok küçük olmuyo

Üst Alt