Tüm 240x400 telefonlar için dokunmatik orjinal(sahtesi değil) ANGRY BİRDS!

Sponsorlu Bağlantılar

.BlueTR

.BlueTR

Üye
    Konu Sahibi
Tüm 240x400 telefonlar için dokunmatik orjinal(sahtesi değil) ANGRY BİRDS!
bir arkadaş daha önce paylaşmıştı ama o 240x320 içindi bende editledim ve 240x400 ve dokunmatik hale getirdim.buyrun link:

• Beğen
Tepkiler: sercan42_ ve Criver

babamsağolsun

babamsağolsun

Üye
tşk ama bu fotum da vardı

.BlueTR

.BlueTR

Üye
    Konu Sahibi

Criver

Üye
Çok kasıyo yaw :D

Criver

Üye
Donmaya çözüm yok mu?

Criver

Üye
Tmm yine de saol

yyyuuu06

Üye
Kardeşim çok güzel olmuş ben samsung s5560 ımda denedim harbi bunu arıyordum on numarasın sen bitanesin kardeş Yatay ekran falan on numara olmus ama bu kasma olmasa biraz bide java telefonda ram boşaltma yada temizlemeyi öğretirsin biliyosan belki o zmn kasmaz diye düşünüyorum

Ama Harbi Adamın Dibisin Dibi :)

mustafa37821

mustafa37821

Üye
Emeğine Sağlık Boyutundan Kalitesi Anlaşılıyor . . . :)

15097

15097

Üye
sahte değil diynce merak ettim :D

.BlueTR

.BlueTR

Üye
    Konu Sahibi
Emeğine Sağlık Boyutundan Kalitesi Anlaşılıyor . . . :)

haklısın denemeye tereddüt edenler buyorumu okusun :D
sahte değil diynce merak ettim :D

bende ilk gördüğümde aynı şeyi yaşamıştım.hatta ben ilk denediğimde java hatası vermiştide düzelttim :D
Kardeşim çok güzel olmuş ben samsung s5560 ımda denedim harbi bunu arıyordum on numarasın sen bitanesin kardeş Yatay ekran falan on numara olmus ama bu kasma olmasa biraz bide java telefonda ram boşaltma yada temizlemeyi öğretirsin biliyosan belki o zmn kasmaz diye düşünüyorum

Keşke olsa ama yok.Samsung son kez doğru dürüst bi güncelleme veya fw yayınlasa aslında çok şey mümkün olurda yok işte.bi android olsa ram ve işlkemcisi oc edildide samsung inatta kaynak kodunu paylaşmıyor bir türlü.lcd driveri yüzünden bekleyecez daha 4-5 ay :S

yusufegemen

Üye
bir arkadaş daha önce paylaşmıştı ama o 240x320 içindi bende editledim ve 240x400 ve dokunmatik hale getirdim.buyrun link:

hocam bana 240x320 için lazım bu oyun.. varsa link atarmısın?

yusufegemen

Üye
deniyeceğim saoll.

ugur1000

ugur1000

Üye

Memory up symbian ın JAR yani java olan versiyonunu yükle ben kullanıyorum

Skysis

Üye
:tşk:

ugur1000

ugur1000

Üye
kardeş bir sorun var aynı arşivde 4 kopyasını paylaşmıssın biraz daha küçük olaymış arşiv

sercan42_

Üye
bende bu oyunu 240*400 yapmıştım ama çalışmamıştı süper olmuş

.BlueTR

.BlueTR

Üye
    Konu Sahibi
kardeş bir sorun var aynı arşivde 4 kopyasını paylaşmıssın biraz daha küçük olaymış arşiv

ya farkındayımda Nokialarda çalışmıyordu 1. olanı 2. ve 3.versiyonda Nokia midlet kodu var.ondan

Jelly Bean

Jelly Bean

Üye
:tşk:

Üst Alt