TTpod s60v2 3.2.1 TÜRÇE

Sponsorlu Bağlantılar

PeSimiSt_61x

PeSimiSt_61x

Üye
    Konu Sahibi
TTpod s60v2 3.2.1 TÜRÇE

Bu versiyondaki yenilikler
-Ekolayzır düzeltilmiş.Ekolayzırın çalışması için kodeklerden/mp3 "TTPOD software" seçilmesi gerekli.
-Şarkı arama düzeltilmiş.Program artık kapanmıyor.
-Arkaplanda albüm resminin zoomu netleştirilmiş.
-Parça oynatma seçenekleri geliştirilmiş (ileri / geri sarma )
-IDv2 düzenleme hatası giderilmiş.

programın desteklediği formatlar mp3,mp4,ogg,wma,wav,amr dir.içerisinde 13 adet skin vardır beğenmediklerimi sildim.programı tekrar ekledim skinleri düzelterek yazıların düzgün gözükmesini sağladım artık herhangi bi font kullanmanıza gerek yok ekran resimlerine aldanmayın yazılar düzgündür

Ekli dosyalar

• Beğen
Tepkiler: Legend King, Symberk, alonzo58 ve 13 diğerleri

Doğuş Pertez

Doğuş Pertez

Admin
Teşekkürler :oke:

emre_kalay

emre_kalay

Üye
sagol yaaaaaaa

rainman22

Üye
Çince fontu yükleyince telefonun tüm fontlarında problem oluştu. Ekranda birşey okunmuyor. Yardımcı olabilir misiniz?

--------------- Ekleme ---------------

Üzerine başka br font yükleyince düzeldi. Ama uğraştırdı biraz.. Başınıza bu şekilde bir durum gelirse yeni font yükleyip durumdan kurtulabilirsiniz..

by_demiryurek

by_demiryurek

Üye
teşekkürler program çok güzel hele temayı arka plan olarak gösterebilmesine bayıldım ve bu prgramın önceki sürümleri hatalı olduğu için kullanamıyordum çok güzel tekrar teşekkürler

ercan20

ercan20

Üye
saoolll....

siberson

siberson

Üye
teşekkrüler

özkan...

özkan...

Üye
tesekkurler saol bu cok ıı oldu

emektar

emektar

Üye
merhaba arkadaşım çok teşekkür ederim harika program emeğin vede katkıların için saygıyı bence hakediyorsun saygılar...

visali

visali

Üye
ekolayzer düzeni için tşkurler:oke::):oke:

Alone_Chief

Alone_Chief

Üye
slm yaa benim bi fikrim var ben temaların e de durmasını istemiyorum temaları pronun içine atmazmıyız yolu fln degiştirsek appsdeki dosyaya yani ben biraz ugrastım ama hata veryo... burdan program düzenlemesi yapan arkadaslara seslenelim...

ibrahimibil

ibrahimibil

Üye
Eyvallah kardeşşş

sibergokay

sibergokay

Üye
teşekkürler

molell

Üye
ya arkadaşlar bunu n90 için tam ekran kullanamıyormuyuz ufacık bişy oluyo bu ya !

kakosi

Üye
Mirror link-tested/working;

cagaday

Üye
teşekkür ederim saol

MuSTaFa..!

MuSTaFa..!

Üye
eyvallah kardeşim çok sağol

hasan1994

hasan1994