TTpod extreme 5.01--90 Skins Unsigned

Sponsorlu Bağlantılar

leqo35

leqo35

Üye
teşekkürler

• Beğen
Tepkiler: Nextman

CABBAR

CABBAR

Üye
Çok özür diliyorum abi en başında olmuş zaten hepsi "şimdi çalınıyor kısmında" oluyoormuş bu :)
Ben şarkı listesinin oraya bakıyordum:)

Mesela bu resmi nasıl koyarım Abi

- - - Eklendi - - -

A1 skin için arkaplan olarak aşağıdaki resmi ayarladım çıkmadı mı ?

Aynen böyle oldu abi kusura bakma ben yanlış yere bakmışım

Nextman

Nextman

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Önemli değil yaptığım işlemi anlatayım ekliyeceğin resim 24 bit bmp uzantılı olsun siscontent ile aç sis dosyasını mbm'den convert ettiğin ttb dosyasını değiştir hepsi bu ;)

• Beğen
Tepkiler: CABBAR

adem2135

Üye
c7 belle refresh de CalismiYor sonuç olumsuz..

• Beğen
sublieutenant

sublieutenant

Üye
Teşekkürler, fakat versiyon bilgisi yanıltmasın sürüm 4.00/4.31 in düzenlenmiş hali, içinde sadece r05 ispanyol dili mevcut, tek artısı versiyon 4teki kapanma sorunu giderilmiş :lol
S^1 cihazlarla uyumludur, çalıştıramayanlar 'patch 4 run' yamasını yükleyin kesin çalışır.
En son versiyon hala 4.40 ama bi versiyon daha gelmesi şart çünkü çok kasıyor, görselle dinlemek tam bir işkence :spr

• Beğen
Nextman

Nextman

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Teşekkürler, fakat versiyon bilgisi yanıltmasın sürüm 4.00/4.31 in düzenlenmiş hali, içinde sadece r05 ispanyol dili mevcut, tek artısı versiyon 4teki kapanma sorunu giderilmiş :lol
S^1 cihazlarla uyumludur, çalıştıramayanlar 'patch 4 run' yamasını yükleyin kesin çalışır.
En son versiyon hala 4.40 ama bi versiyon daha gelmesi şart çünkü çok kasıyor, görselle dinlemek tam bir işkence :spr

Sağolasın sonradan bende gördüğüm için konuya ek link verdim temaları güzel. sürüm çıkarsa burda yayınlarız.

• Beğen
Tepkiler: sublieutenant
tempestshine

tempestshine

Üye
:tşk:

• Beğen
AHMED...

AHMED...

Üye
teşekkürler abi emeğine sağlık ben yükleyemedim bu sürümü ama sen yüklediysen ttpod klasöründeki skin klasörünü zipleyip upload edermisin sana zahmet konuda verdiğin skin linkindeki skin.7z dosyası çalışmadı bende

• Beğen
Nextman

Nextman

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
teşekkürler abi emeğine sağlık ben yükleyemedim bu sürümü ama sen yüklediysen ttpod klasöründeki skin klasörünü zipleyip upload edermisin sana zahmet konuda verdiğin skin linkindeki skin.7z dosyası çalışmadı bende

bu uygulamayı yuklersen sorun çözülür arkadaşım ;)

AHMED...

AHMED...

Üye
:D teşekkürler bilgisayarım yok :)

doctorrr

doctorrr

Üye
teşkürler :halay3:

Nextman

Nextman

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
:D teşekkürler bilgisayarım yok :)
su an disardayim en kisa surede değişiklik yaparım
Rica ederim

- - - Eklendi - - -

Buyur arkadaşım

amficci

amficci

Üye
çok güzel bi paylaşım elinize sağlık

• Beğen

Üst Alt