!!!TTPOD 4.31 EXTREME 2011 +80 SÜPER SKİNS AND VİSULATİONS S^3 VE S60v.5

Sponsorlu Bağlantılar

BL@DE02

BL@DE02

Üye
    Konu Sahibi
!!!TTPOD 4.31 EXTREME 2011 +80 SÜPER SKİNS AND VİSULATİONS S^3 VE S60v.5
ARKADAŞLAR TTPOD'UN SON VERSİYONUDUR İNGİLİZCEDİR VE ÇİNCE KARAKTER BULUNMAMAKTADIR 80 TANE GÖRSEL ARAYÜZ HEPSİ ÖZEL SEÇİM VE GÜZELDİR HAREKETLİ SKİNLERDE MEVCUTTUR GERÇEKTEN ŞAHANE GÖRSELLİK NE ZAMANDIR BEKLENEN BİR ŞEYDİ ŞUAN ÇIKTI GÖRSEL PAKETLE BİRLİKTE KAÇIRMAYIN

LİNK:

HERŞEY TARAFIMDAN EKLENMİŞTİR RESİMLER VE LİNKLER ALINTI YAPARKEN ALINTI YAPTIĞINIZ KİŞİYİ BELİRTİN EMEĞE SAYGI

NOT:Arkadaşlar yazı fontunu değiştirmeniz gereklidir alttaki konuda arkadaş anlatmış orda ilk hotfile dosyasını indirip telefonu kapatın depo modda pc ye bağlayın fontları anlatılan gibi resource dosyasına atın sonra kare kare oldu diyenlerin sorunu kalkıcak BİZZAT TARAFIMDAN DENENMİŞTİR SORUNSUZ !!!
LİNK:
http://www.maxicep.com/symbian-3-ci...nokia-pure-fontunu-yukleme-icerde-480947.html

Ekli dosyalar

• Beğen
Tepkiler: nigzes1907, akrpby, yahya12345 ve 30 diğerleri

ChavRash

ChavRash

Emekli Yönetici
Teşekkürler.

Kubde

Kubde

Üye
süpermiş teşekkür ederim.

furkan5800

furkan5800

Üye
saol nezamdır bekliyodum

van_helsing7677

van_helsing7677

Üye
Teşekkürler

AyaZ_19

Üye
paylaşım için teşekkürler.indirdim kurmaya çalışırken sertifika hatası aldım.sanırım program signed değil.

BL@DE02

BL@DE02

Üye
    Konu Sahibi
paylaşım için teşekkürler.indirdim kurmaya çalışırken sertifika hatası aldım.sanırım program signed değil.
signed mi değilmi bilmiyorum dostum ama signeddi diye hatırlıyorum teli hackli olmayan diğer arkadaşlarda yorum yazarsa ona göre başlığa eklerim unsigned olduğunu:oke:

esatgelmedi

Üye
unsigned arkadaşlar (n8 de denendi)

BL@DE02

BL@DE02

Üye
    Konu Sahibi
unsigned arkadaşlar (n8 de denendi)
ok ozaman ekliyorum başlığa ama benden size tavsiye unsigned bklemeyin hemen hackleyip kurun gerçekten görsel temaları şahane 80 tane süper temalar mevcut

HackerCelik

HackerCelik

Üye
:tşk:

ilkturk82

ilkturk82

Üye
menüsü kare harflerden oluşuyor çince bu ve telefon desteklemediği için kare kare harfler oluyor..bilginize

BL@DE02

BL@DE02

Üye
    Konu Sahibi
menüsü kare harflerden oluşuyor çince bu ve telefon desteklemediği için kare kare harfler oluyor..bilginize
o kare kare olmasının nedeni senin yazı fontunun türkçe karakter olmaması yazı fontunu değiştir ve kullan şu an bende öyle bir sorun yok tertemiz ingilizce font nasıl değiştirilir konusu sitemizde mevcut:oke:

najanaja

najanaja

Üye
paylaşım için saol kardeş fakat benim bir sorunum war ben album resmi olmadan yapamam bütün müziklerime eklerim eski versiyonda sorun yoktu fakat bunu yükledim şimdi hiç bi müziğin albüm resmini göstermiyor sizde de böylemi acaba yada farklı bi ayarı warmı yeni wersiyonun ben resimsiz yapamam bütün müziklerimi özenle tek tek resim eklerim bu göstermeyince bi anlamı olmuyo o kadar uğraşın bi bilgin warsa veya yolu yordamı yardımcı olursan sewinirim onun dışında hiç bi sorun yok.

mahir_tanir

mahir_tanir

Üye
programi iki kez kurdum birncide tum hafler kare olarak gorundu sildim kurdum ondan sonra program gorunmuyor artik kuruyorr ama kisa yol yok ekranda :(

ilkturk82

ilkturk82

Üye
cihazın fontunu değiştirincede ekran koruyucu düzgün çalışmıyor ttpod da da yazı karakterleri düzeliyor ama internet bağlantısı istiyor ve programdan atıyor.ufak bi sıkıntı var yani.

bjkstormbjk

bjkstormbjk

Üye
yükledimde kullanamıyorum ki menüdeki yazıların yerine dikdörtgen şekiller var...

BL@DE02

BL@DE02

Üye
    Konu Sahibi
yükledimde kullanamıyorum ki menüdeki yazıların yerine dikdörtgen şekiller var...
arkadaşlar seçtiğiniz font nokia pure fontu olsun sitede bi argadaş vardı o eklemişti fontu laz lı bi ismi vardı arkadaşın o eklemişti font dosyalarını değiştirmeyi bende de kare kare idi ama o fontu yükleyince süper pürüzsüz çalıştı bu programı tek geçerim siz birde kısaltım ana ekrana alınca görüntüyü görün windows skini var onu seçip aşağı indirince pc deki media player küçültülmüş gibi duruyo çubuk gibi süper dediğim gibi fontu siteden s^3font değiştirme den alın ve orda anlatılanı yapın arkadaş heralde uçanlaz dı

----------Eklendi @ 13:35:43 ---------- Yazıldı @ 13:34:06 ----------

cihazın fontunu değiştirincede ekran koruyucu düzgün çalışmıyor ttpod da da yazı karakterleri düzeliyor ama internet bağlantısı istiyor ve programdan atıyor.ufak bi sıkıntı var yani.
bende hiç bir sıkıntı olmadı sizde ki o internet sıkıntısı da müziklere lyric eklemeyi ve resim eklemeyi otomatik bul seçilidir ayarlardan onu otomatiği kapat düzelicektir internet sorunu bende wireless var direk lyric leri indirip dinliyorum alt yazılı süper saniyesi saniyesine tutuyor ama lyricler sadece yabancı şarkılarda var

----------Eklendi @ 13:41:42 ---------- Yazıldı @ 13:35:43 ----------

arkadaşlar seçtiğiniz font nokia pure fontu olsun sitede bi argadaş vardı o eklemişti fontu laz lı bi ismi vardı arkadaşın o eklemişti font dosyalarını değiştirmeyi bende de kare kare idi ama o fontu yükleyince süper pürüzsüz çalıştı bu programı tek geçerim siz birde kısaltım ana ekrana alınca görüntüyü görün windows skini var onu seçip aşağı indirince pc deki media player küçültülmüş gibi duruyo çubuk gibi süper dediğim gibi fontu siteden s^3font değiştirme den alın ve orda anlatılanı yapın arkadaş heralde uçanlaz dı

----------Eklendi @ 13:35:43 ---------- Yazıldı @ 13:34:06 ----------

bende hiç bir sıkıntı olmadı sizde ki o internet sıkıntısı da müziklere lyric eklemeyi ve resim eklemeyi otomatik bul seçilidir ayarlardan onu otomatiği kapat düzelicektir internet sorunu bende wireless var direk lyric leri indirip dinliyorum alt yazılı süper saniyesi saniyesine tutuyor ama lyricler sadece yabancı şarkılarda var
YAZI FONTU DEĞİŞTİRMEDE ANA KONUYA EKLENMİŞTİR DİLEYEN ARKADAŞ YÜKLEYEBİLİR ANLATIM ANA KONUDA KARE KARE OLMA SORUNUNUN ÇÖZÜMÜ BİZZAT BEN DENEDİM TESTTEN GEÇMİŞTİR:oke:

najanaja

najanaja

Üye
Kardeşim bizede bi cewap verseydin albüm resmi göstermiyomu bu versiyon hoş artık 4.20 e geri döndüm o sorunsuz. v4.30 da göstermiyo albüm resmi.

Üst Alt