TTPOD 5.01 Extreme


Sch_amil

Üye
    Konu Sahibi
Deneme fırsatı bulamadım. O yüzden çalısır mı bilemiyorum. Yabancı bir forumda buldum. Paylaşayım dedim. Telden yazıyorum direkt linki veriyorum.

goran.mobile9.com/download/content_delivery.php?key=NDQzL3R0cG9kNTAxZXhfY3FicVJjcGMuc2lzfDEzNzUzODYzODV8
 
exp_l0it

exp_l0it

Üye
Yüklemede sorun yok ama başlangıç hatası var çalışmıyor başka bir arkadaşta aynı hatayı alırsa çalışmıyordur. 2,6 mb
 
anıl emir

anıl emir

Üye
patch 4 yükleyin o zaman açılır
 
thecentilmen

thecentilmen

Üye
Pacth yüklersen sorun ortadan kalkar dostum..
 

tmmmm

Üye
linki ben açamadım ama isteyenler varsa buradan indirebilir.C5 03 TE sorunsuz çalışıyor.Program ingilizce ve unsigned.

Kod:
 gallery.mobile9.com/f/3291352/?ifr=1
 


MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’in yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt