Ttpod 3.2.0 s60v2 türkçe

Sponsorlu Bağlantılar

PeSimiSt_61x

PeSimiSt_61x

Üye
    Konu Sahibi
Ttpod 3.2.0 s60v2 türkçe

programın desteklediği formatlar mp3,mp4,ogg,wma,wav,amr dir.6600 da aac ve mp4 desteklemiyor.program çok güzel bir arayüze sahip ve çok kullanışlı.parçaları her türlü sıralayabilir,özel listeler oluşturabilir, şarkı sözleri ekleyebilirsiniz...sevdiğim bir özelliğide mesaj sesi ve uyarı tonlarında şarkının kesilmemesi.arkaplanı tema olarak ayarlayabilirsiniz.ayrıca albüm resminide gösterir.bi eksiği fazla parça olupta şarkı aratmaya kalkışınca programın kapanması.programda değişiklik yapınca değişikliğin gerçekleşmesi için programı kapatıp açmak gerekir.daha özellikleride var onlarıda kullanıp kendiniz görün artık.güzel bi müzik çalar arayan arkadaşlar bu programı indirip kullanmasını tavsiye ederim.ayrıca programın içinde 12 det skin bulunmuktadır.

Ekli dosyalar

• Beğen
Tepkiler: ersantaran, punqermojo, fatsali_yk ve 9 diğerleri

Doğuş Pertez

Doğuş Pertez

Admin
Teşekkürler.

By_Casparov

By_Casparov

Üye
güzel

ercan20

ercan20

Üye
saolasın...

ahmetsahin

ahmetsahin

Üye
eyvallah sagolasın

visali

visali

Üye
çoook tşkrlr:oke::oke::sn::oke::oke:

by_demiryurek

by_demiryurek

Üye
teşekkürler

emre_kalay

emre_kalay

Üye
cokkkkkkkkkk sagol devamını bekleriz maxicep ailesi olarak :D

--------------- Ekleme ---------------

yav bu acayip bişi yav her skini mükembel ötesi ya ekolarzer bile deyişiyo tam ekran ekolarzer görünüyo ya artık bu mp3 player cok tutulur v2 ler v3 için vala süperrrrrr

__SaGoPa__

Üye
saolasun varolun :D

ceza35

Üye
süper ya allah razı olsu :D

wolfrak

wolfrak

Üye
saoalsın kardes

siberson

siberson

Üye
ingilizce pek bir şey anlaşılmıyordu prodan teşşekürler kardeşim

smhengc

smhengc

Üye
güzel bi prog.a benzior t.ederiz eyvallahh... :oke:

memet9218

Üye
tesekkur :oke:

seven yürek

Üye
Program dehşet arkadaşlar...Şarkı sözü konusununda yardımcı olmak istedim..Lrc madier ile yaptığım lrc dosyasını program görmedi görmesi için [00.00.00] olarak yapılan kayıti [00:00.00]olarak değiştirmenin yeterli yani zaman göstergelerinin başındaki (.) Noktayı (:)iki nokta üst üste olarak değiştirmeniz yeterli inşallah anlaşılmıştır:)

Skinlerin sonunu .Mbm yaparak mbmtool la açıp editleyip toplaya bilirsiniz...Sonunu tekrar .Ttb yapınız skinlerin içine atın..Eğer isterseniz .Skn dosyasını da düzenleyip daha iyi bir skin yapabilirsiniz...Yardımcı olmaya hazırım;)

asdugew

asdugew

Üye
aga saoll

metalmania1983

Üye
bu ttpod da equlaizer sorunu mu var.equlaizer ayarını değiştiriyorum.ama ses değişmiyor.

cemee61

cemee61

Üye
Program dehşet arkadaşlar...Şarkı sözü konusununda yardımcı olmak istedim..Lrc madier ile yaptığım lrc dosyasını program görmedi görmesi için [00.00.00] olarak yapılan kayıti [00:00.00]olarak değiştirmenin yeterli yani zaman göstergelerinin başındaki (.) Noktayı (:)iki nokta üst üste olarak değiştirmeniz yeterli inşallah anlaşılmıştır:)

Skinlerin sonunu .Mbm yaparak mbmtool la açıp editleyip toplaya bilirsiniz...Sonunu tekrar .Ttb yapınız skinlerin içine atın..Eğer isterseniz .Skn dosyasını da düzenleyip daha iyi bir skin yapabilirsiniz...Yardımcı olmaya hazırım;)

arkadasim yardimin icin tesekkurler bende lyric yaptim saatlerdir ugrasiyodum gormuyodu oldu simdi:)

uzman1394

uzman1394

Üye
saol eline saglık

malik_44

malik_44

Üye
spr saol:yuru:oke:

Üst Alt