Ttnet kullanıcısıyım yeni abonelik arıyorum yardım

Sponsorlu Bağlantılar

avast

avast

Üye
    Konu Sahibi
Ttnet kullanıcısıyım yeni abonelik arıyorum yardım
bu sene tahudum doluyo sınırsız 8 mb e kadar internete 60 lira veriyorum ankara kecioren de fiber internet olmadıgı icin fiber baglatamıyorum nasıl kurtulurum bu sinir bozucu yavaslıktan youtube da sarkı bile dinlenmiyo

phasan

phasan

Üye
Arkadasım ttnet kullandıgım hızı olk buraya bır koy hız sınırına ulaşmadan onceki hızı dıyorum

phasan

phasan

Üye
benım ttnet hızım bu ama inan ilk 3 gun ne dogru durust ınternet gırebıldık nede bırsey yapabıldık meyer 8 mgb yerine bıze 3 mgb civarı hız vermışler bende musterı hızmetlerını aradım durumu anlattım ve hızımı normale yukselttıler

• Beğen
Tepkiler: avast
avast

avast

Üye
    Konu Sahibi
benimde 6.9 gosteriyo ama yalan arkadas hiöç o hızı goremiyorum :D

phasan

phasan

Üye
Arkadasım ttnet ara soyle bende ınanmam o hıza ama başka modem ile deneme sansım varsa bır dene modem dede sorun olabılıyor

avast

avast

Üye
    Konu Sahibi
baska modem yok malesef arıyorum modemi kapa ac yaptırıyo baska bişey yaptırmıyoyok olmuyo ya boyle sacma sey olmaz resim surekli tasıyo allahım ya

phasan

phasan

Üye
Muhtemelen sorun modem den de olabılır modem kurmasını bılıyor musun

avast

avast

Üye
    Konu Sahibi
İp ile girdigimizse192.168 falan diye yaptim onusanmam onla alakasi degildir

-Heisenberg-

-Heisenberg-

Üye
benim 20 Mbit uydunet ben rahatım çok düşmüyo en kötü 13.8 Mbit oldu eniyi 22.1Mbit

phasan

phasan

Üye
Uydu net guzel de hiç bir ınternet saglayıcısı ttnet gıbı her yerde yoken ama en azından ttnet kadar duşmuyor uydu net

-Heisenberg-

-Heisenberg-

Üye
en iyi superonline

phasan

phasan

Üye
Superonlıne fiber yoksa oek bır farkı olcanı sanmam ttnet ile

avast

avast

Üye
    Konu Sahibi