TTNet ADSL Yeni Yıl 1 Numara Kampanyası

Sponsorlu Bağlantılar

tksharmely

tksharmely

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
TTNet ADSL Yeni Yıl 1 Numara Kampanyası
Yeni Yıl 1 Numara Kampanyası

Tüm TTNET ADSL müşterilerine hediye. Hemen katıl hediyeni al. Boş Yok!

Türkiye'nin 1 numaralı İnternet Servis Sağlayıcısı TTNET'in Yeni Yıl 1 Numara Kampanyasına katılın, birbirinden değerli hediyelere sahip olma şansını yakalayın.

20 Aralık 2008 saat 00:01'den 20 Ocak 2009 saat 23:59'a kadar kampanyaya katılan ADSL müşterilerimizden;

1 kişiye 2009 Model BMW 3.20 D
11 kişiye İspanya'da İspanya- Türkiye futbol maçına seyahat
111 kişiye HP Pavillion DV5-1021ET dizüstü bilgisayar
1.111 başarılı katılım sağlayan ilk müşterimize, 1 yıllık TTNET Müzik Gold veya 1 yıllık TTNET VİTAMİN üyeliği hediye !

Ayrıca, Kampanyada Boş Yok! Kampanyaya katılan herkese ekstra 1 saat TTNET WiFi kullanımı da bedava!

Kampanya bitiş tarihine kadar aktif olan, tüm bireysel ve kurumsal ADSL müşterilerimiz bu kampanyaya katılabilecektir. TTNET ADSL'iniz yoksa hemen başvurun bu şansı kaçırmayın!

Kampanyaya, ADSL Hizmet numaranız, Ad Soyad, ADSL'inizin bağlı olduğu sabit telefon numaranızı ve Adresinizi aralarında birer boşluk bırakarak, tüm GSM operatörlerinden 6686'ya kısa mesaj göndererek, kampanya internet sitesinden veya facebook 'da adresinden katılabilirsiniz.

Ayrıca, Facebook'dan kampanyaya en fazla arkadaşını davet eden ilk 100 kişiye Milli Takım Futbol Forması hediye!

İsterseniz ADSL numaranızı 444 0 375 Sesli Yanıt Sisteminden, ADSL'inizin bağlı olduğu sabit telefon numaranızı tuşlayarak öğrenebilirsiniz.

Kampanya hakkında daha detaylı bilgiye sahip olmak ve katılmak için tıklayınız.

ALpeRenBuGRa

ALpeRenBuGRa

Üye
Haber için sağolasın :good:

rollerman

rollerman

Üye
süper bi kampanya bu ben çoktan başvurdum hediyeler şahane valla!! :coold:
inşallah bize de çıkar. şimdilik bedava 1 saat wifi kazandım bile gelsin hediyeleer

teknoben

Üye
Saol haber için 1yıl ttnet müzik gold üyeliği kazandım ayrıca çekilişide katıldım hadi hayırlısı

Üst Alt