Haber Truecaller ile yalnızca Doğru Aramayı Cevaplayın

Sponsorlu Bağlantılar

papakudioflu

papakudioflu

Admin
    Konu Sahibi
Truecaller ile yalnızca Doğru Aramayı Cevaplayın

Truecaller Windows Phone 8.1: Artık otomatik Arayan Kimliği özelliği ile! Telefonuza gelen aramaları tanımlamak, spam aramaları engellemek, kişi iletişim bilgilerine ulaşmanın en kolay yolu. Böylece her zaman doğru kişi ve firma bilgilerine ulaşabileceksiniz.

• Ülkenizdeki veya dünyanın herhangi bir yerindeki numarayı sorgulayın
• Rehberinizde kayıtlı olmayan bir numara olsa bile sizi kimin aradığını öğrenin
• Spam numaralardan korunun
• Numaraları doğrudan rehberinize kaydedin
• Basit, düzenli ve kolay kullanım
• + ve daha bir çok özelliği ile telefon rehberinizin kontrolü elinizde

Dünyadaki 85 milyondan fazla kişi Truecaller ile rehberlerini ve aramalarını düzenliyor!

Truecaller Arayan Kimliği özelliğinin kullanılabilmesi için 3G veya WIFI bağlantınızın olması gerekmektedir. Bağlantı için operatörler ek ücret talep edebilir.

• Beğen
Tepkiler: saynesim ve bulutsuzgece

ErenMSC

Üye
Eski hatları tanımıyor sanırım :hmmm, haber için :tşk:

ogzhnoTr

ogzhnoTr

Üye
Yorumlar hiç iç açıcı değil :D

• Beğen
Tepkiler: skynet
papakudioflu

papakudioflu

Admin
    Konu Sahibi
Yorumlar hiç iç açıcı değil :D
Bugün gelen ekstralar+bilgi güncellemesinden sonra uygulamanın Caller id apisine erişimine izin verildi. Güncelleme yapıldıktan sonra sorun olmamalı.

• Beğen
Tepkiler: ogzhnoTr
bulutsuzgece

bulutsuzgece

Üye
Bugün gelen ekstralar+bilgi güncellemesinden sonra uygulamanın Caller id apisine erişimine izin verildi. Güncelleme yapıldıktan sonra sorun olmamalı.

Bütün üçüncü parti uygulamalara mı izin verildi yoksa sadece TrueCaller'a mı? :hmmm

Eğer hepsine izin verildiyse artık RapDialer vb üçüncü parti rehber uygulamalarında arama geçmişini falan da görüntüleyebiliriz sanırım.
Geliştirici güncellerse tabi.
Microsoft izin vermediğinden dolayı üçüncü parti rehber uygulamaları, arama geçmişini ve cevapsız çağrıları gösteremiyordu.

• Beğen
Tepkiler: ogzhnoTr
4MaGuS

4MaGuS

Üye
böyle bir uygulama bekliyordum sonunda geldi peki normalde biri sizi ararsa ve numara sizde yoksa illaki wifi veya 3g açıkken mi kimin aradığını gosteriyor

papakudioflu

papakudioflu

Admin
    Konu Sahibi
böyle bir uygulama bekliyordum sonunda geldi peki normalde biri sizi ararsa ve numara sizde yoksa illaki wifi veya 3g açıkken mi kimin aradığını gosteriyor
Evet online kontrol yapıyor.

• Beğen
Tepkiler: saynesim ve ogzhnoTr
pirenuri

pirenuri

Üye
Şukur şöyle bir uygulama bize de geldi :D

Dexter Morgan

Dexter Morgan

Üye
hemen deneyelim

saynesim

saynesim

Üye
Bu uygulama zaten vardı ama izin verilmiyordu ekstralar + bilgi güncellemesi ile aktif oldu umarım kim arıyor uygulaması da olur yani izin verilir

Dexter Morgan

Dexter Morgan

Üye
denedim ama çalışmıyor. ekstralar+bilgi güncel

• Beğen
Tepkiler: emz
luckysleven

luckysleven

Üye
Tırt uygulama

braayn

braayn

Üye
ekstra -bilgi guncelledim baktım Denim yazıyor cyan uçtu ne iş bilen varmı ? L1520

emz

emz

Üye
ekstra -bilgi guncelledim baktım Denim yazıyor cyan uçtu ne iş bilen varmı ? L1520

Sırf onu görmek ve onun havasını atabilmek için şu an indiriyorum:ehe
Bu arada yazılım hatasıymış. Yeni güncelleme ile düzelecekmiş. Sürümümüz aynı.

Dexter Morgan

Dexter Morgan

Üye
Son düzenleme:
emz

emz

Üye
Ben bu uygulamayı kurdumda kimse yok ki? Boşuna birde numara ve bilgilerimi aldı. Beni tedirgin etti açıkçası :S

emz

emz

Üye
hangisi?

edit: @bulutsuzgece hocam sürüm 3.12.0.3 sürümü. ama çalışmıyor. biri arayınca truecaller açılmıyor

Programın ayarlarında arayan kimliğini aktif edin. O sizi şebeke+ tarafına yönlendirecek. Orası da izin verildi mi diyecek. Eğer izin verirseniz yeniden başlatma gerekli diyecek ve başlatınca çalışacak;)

Dexter Morgan

Dexter Morgan

Üye
Programın ayarlarında arayan kimliğini aktif edin. O sizi şebeke+ tarafına yönlendirecek. Orası da izin verildi mi diyecek. Eğer izin verirseniz yeniden başlatma gerekli diyecek ve başlatınca çalışacak;)
izin falan istemiyor

Dexter Morgan

Dexter Morgan

Üye

İzin verdim bakalım çalışacak mı

Üst Alt