trt radyo 1 nokiada dinleme lig maçları için

• 25 Eylül 2012
  • 4066 Okunma
  • 11 Cevap

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. arkadaşlar bilindiği gibi lig maçlarını trt radyo1 de oda nokia internet radioda radyo1 yayını yok internet tarayıcınıza rtsp://95.0.159.133/RADYO1 yazın ve enterlayın video proğramından ses olarak açılacaktır.

Yazan: ahelboy
  2. cok tesekkurler faydalanacak cok kisi vardir

3. kontür gidiyormu ? :) :tşk:

4. çok sağol dostum istanbulda radyo 1 dinlenmiyor sözde 50 kw ama çoğu yerde hışırtılı çekiyor..bu iyi oldu gerçekten

5. mobilveriyi acarsan elbette. tarayicidan acacaksiniz yani internet baglantisi olmadan acamazsiniz.

6. kontör gitmekte yada internet bağlantınızdan kota düşmektedir sesi internet radio kadar güçlü olmasada iyi.

7. radyo 1 de vermiyor ki maçları?

8. :tşk:
    cok sagolasın

9. yanlız vermıs oldugun rtsp uzantılı adres te baglantı yok dıyor
    ben 1 arastırayım bulursam buraya mesaj atarım

10. lig maçlarını radyodan trt radyo1 diye biliyorum ama bazı internet sitelerinde ihale hala sürmekte olup hiç bir radyonun lig maçlarını vermediği yazıyor ama lig başında 1. ve 2. hafta radyo1 vermiş. yani trtde olursa trtnin sitesinde alıcanız kaynak mms kodunun başına rtsp yazar internet üzerinden dinleye bilirisniz. rtsp://95.0.159.133/RADYO1 uzantıyı operedan açın nokianın kendi tarayıcısı çoğu zaman video proğramında sunucu yok diyor daha bu sahan dinledim kbps internet radio kadar yüksek değil ama genede çazır cuzur etmesinden iyidir.

birde şöyle birşey farkettim radyo url uzantısı mms ile başlayan radyolar nokia internette çalışmıyordu ama başına rtsp yazarak internet radioda çalışıyor. nokia C7 de denedim.

11. internet radyosuna adresi yapıştırdım sorunsuz çalışıyor tarayıcı ile uğraşmayın bence

asigsasi bunu beğendi.
  12. aynen oldu dostum teşekkürler

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
18/11/2018 - 19:11