trt radyo 1 nokiada dinleme lig maçları için

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ahelboy

Üye
    Konu Sahibi
trt radyo 1 nokiada dinleme lig maçları için
arkadaşlar bilindiği gibi lig maçlarını trt radyo1 de oda nokia internet radioda radyo1 yayını yok internet tarayıcınıza rtsp://95.0.159.133/RADYO1 yazın ve enterlayın video proğramından ses olarak açılacaktır.

benighted

benighted

Üye
cok tesekkurler faydalanacak cok kisi vardir

ultraslan_66

ultraslan_66

Üye
kontür gidiyormu ? :) :tşk:

Makale_Helvetia

Makale_Helvetia

Üye
çok sağol dostum istanbulda radyo 1 dinlenmiyor sözde 50 kw ama çoğu yerde hışırtılı çekiyor..bu iyi oldu gerçekten

ahelboy

Üye
    Konu Sahibi
kontör gitmekte yada internet bağlantınızdan kota düşmektedir sesi internet radio kadar güçlü olmasada iyi.

bagerx

Üye
radyo 1 de vermiyor ki maçları?

eşref gümüşsay

eşref gümüşsay

Üye
:tşk:
cok sagolasın

eşref gümüşsay

eşref gümüşsay

Üye
yanlız vermıs oldugun rtsp uzantılı adres te baglantı yok dıyor
ben 1 arastırayım bulursam buraya mesaj atarım

ahelboy

Üye
    Konu Sahibi
lig maçlarını radyodan trt radyo1 diye biliyorum ama bazı internet sitelerinde ihale hala sürmekte olup hiç bir radyonun lig maçlarını vermediği yazıyor ama lig başında 1. ve 2. hafta radyo1 vermiş. yani trtde olursa trtnin sitesinde alıcanız kaynak mms kodunun başına rtsp yazar internet üzerinden dinleye bilirisniz. rtsp://95.0.159.133/RADYO1 uzantıyı operedan açın nokianın kendi tarayıcısı çoğu zaman video proğramında sunucu yok diyor daha bu sahan dinledim kbps internet radio kadar yüksek değil ama genede çazır cuzur etmesinden iyidir.

birde şöyle birşey farkettim radyo url uzantısı mms ile başlayan radyolar nokia internette çalışmıyordu ama başına rtsp yazarak internet radioda çalışıyor. nokia C7 de denedim.

yaren_dede

yaren_dede

Üye
internet radyosuna adresi yapıştırdım sorunsuz çalışıyor tarayıcı ile uğraşmayın bence

• Beğen
Tepkiler: asigsasi
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt