Trident WT-11 hoparlör ve mikrofon sesini açma ? yardım

Sponsorlu Bağlantılar

Drogba_bulent

Üye
evet. kodu girdikten sonra nereyi 20 değer yükseltmemiz lazım. ben bi yeri yükselttim hoparlörün sesi arttı ama biriyle konuşurken karşı tarafın sesi hala az geliyo

wolfstain92

Üye
ben de geçen sene aldım trident wt11 yaşadıgım sorunlar
mouse 1 sene bile dayanmmadı
kamera pek ii deil
kasasının boyası hemen kalktı
müzik dinlerken şarkıyı ileri alamıyorsunuz büyük bi eksik
şu anda garantide kasasının değişmesini istedim bi de usb kablo istedim 55 tl istediler
yeni alacak arkadaşlara tavsiye etmem daha iyi birşeyler alın derim

pennywisetr

Üye
Teşekkürler

pennywisetr

Üye
Trident w-t11 sürekli yeniden başlarsa ;
Fabrika ayarlarına dönün şifresi 1122

pennywisetr

Üye
2 tane kod numarası var. Teknisyen modunda ayarlara bakabilirsiniz
ama sesi cok acmayın cıkışlar yanabilir.
Bir deneyin hangisi olur bilemiyorum
*#3646633#
*#9646633#

metallica_42

Üye
merhaba bende gecen ay aldım bi tane bu wt11den ama bir çok özelliği iyi olmasına ragmen şu konuşma kısmına gelince çook pişman oldum önce konuşurken ses hem az gidiyor hem az geliyordu ama bunu *#9646633# den artırdım ama yankılama sorunu cıktı.şu şekilde yaptım:

hoparlor açmak için(karşıdan gelen ses için)
ses
normal mod
konuşma
seviye(0 dan 7ye kadar olan değeri kademe kademe artırarak 0 dan 200 e kadar ayarlayın yüksekliği size bağlı 255 e kadar çıkıyor. mesela ben seviye 7 ye 255, seviye 6 ya 210 vererek seviye sıfıra kadar böyle azalttım tabi seviye 0 ı sıfır yapın)

mikrofon sesi açmak için (karşıya giden ses)
ses
normal mod
seviye(0 dan 7ye kadar olan değeri kademe kademe artırarak 0 dan 200 e kadar ayarlayın yüksekliği size bağlı 255 e kadar çıkıyor. mesela ben seviye 7 ye 255, seviye 6 ya 210 vererek seviye sıfıra kadar böyle azalttım. tabi seviye 0 ı sıfır yapın)

diğer zil sesi radyo sesini falan açmak içinde aynı normal modda zil sesi falan var onlarıda aynı seviye değerlerini kullanarak yapabilirsiniz

yine bu ses kısmında konuşma geliştirme diye bir kısım var oradaki değerlerinde hepsini seviyelendirdim tabi onlar 15er kademe yapması uzun sürüyor ama faydası oluyor bunlarıda sıfırdan yukarıya doğru kademe kademe artırın.

SAKIN SES AYARLARINDAN BAŞKA YERE GİRİP KURCALAMAYIN TELEFONUNUZUN ÇÖKMESİNE SABİT AYARLARININ DEĞİŞMESİNE NEDN OLURSUNUZ

ben bayagı bi kurcaladım mause yön ayarları değişti ben sağ yapıyorum tel sol yapıyor çok zorda olsa düzelttim

işte dediğim gibi benim telefonun tek derdi konuşurken karşı taraf kendi konuşytuğu seside duyuyormuş yani kendi sesi yankı yapıyormuş.tabi bunlar ses değerlerini yukseltince oluyor ses değerleri 100lerde iken bi sıkıntı yok ama ses çok az geliyor.BURADAN BUNU YAPAN FABRİKAYA SESLENİYORUM YA BU TELEFONLARI GERİ TOPLASIN YADA DÜZGÜN SES AYARLARINI AÇIKLASIN MİLLETİN PARASINI YİYİP MAĞDUR ETMEYE GEREK YOK....

maho78amr

maho78amr

Üye
bu kodu yaptıkdan sonra napacagız arkadaşım yardımcı olurmusun birde asagısındaki telefonun ince uclu olan sarj yerimi 0 aldım ama calıstıramadım bir ayarı falan mı war?

*#9646633#

bu kodu yazıp girilen ayarlarda neler yapılabilir ?

Yasin0066

Üye
nimbuzz indiren arkadaslar trident modeli yok siz hangi modeli secerek indirdiniz?

orhanayik

Üye
metalika arkadaşa teşekkür ederim bu konuda baya bi bilgilendirdi bizi ellerin dert görmesin dostum...

zeo_1905

zeo_1905

Üye
ELEFON KODLARI BUNLAR. AMA FAZLA KARISTIRMAYIN CUNKU SISTEMI DEGISTIREBILIYORSUNUZ.

Factory code
*#66*#
Engineer code
*#3646633#
Check Phone code
*#87#
Games code (Oyun atma kodu olarak geçiyor ama işe yaramıyor sanırım. Denenmesi lazım)
*#12345#
Default Language code
*#0000# + send

07recep07

Üye
[COLOR=""][SIZE=""]coksavll[/SIZE][/COLOR]

Üst Alt