Trident WT-11 hoparlör ve mikrofon sesini açma ? yardım

Sponsorlu Bağlantılar

tobacco

Üye
    Konu Sahibi
Trident WT-11 hoparlör ve mikrofon sesini açma ? yardım
sanki konuşurken hoparlörden ses 7 de olmasına rağmen az geliyor gibi , bi arkadaşım da sesimin az gittiğini söyledi. sesi açmak için kod nedir? bilgisi olan varsa yardımcı olursa sevinirim

asas07

asas07

Üye
kardeş tridentin o modelinden almak istiyorum acaba kullanışlımı ? açıklarsan sevinirim şimdiden teşekkürler...:oke:

kaptannova

Üye
trident w-t3 te kod var ama w-t11 e uyarmı bilmem
kod: *#3646633# kodu tuşla yese basma kendisi açılacak ekran ondan sonra ses bölümüne gir mod ayarla var ordan hapörlör modunu seç daha çok çıkar eğer buda yetmesse mod ayarlanın altında hapörlör modu var ona gir ve melodi kısmını ses seviyesi 6 olarak ayarla seni tatmin edicektir

yardımcı olduysam ne mutlu bana ....

cakal_carlos434

Üye
wt3 kullanıyorum arkadaşlar telefon cebımdeyken sesını duyamıyorum ne yapabilirim?

sero70

Üye
arkadaşlar bende dün wt-11 aldım ama gerçekten sesi kulaklıktan az duyuluyor sesimde az gidiyormuş
^yukardaki kodu yazdım bi işe yaramadı yardım ederseniz sevinirim

SAHAANCAN

Üye
trıdent 1100 farmatını bilen varmı teşekkurler

aemrem

Üye
sanki konuşurken hoparlörden ses 7 de olmasına rağmen az geliyor gibi , bi arkadaşım da sesimin az gittiğini söyledi. sesi açmak için kod nedir? bilgisi olan varsa yardımcı olursa sevinirim

kolay olmadi ama buldum. *#9646633# cok fazla acma ama sesi, bu sekilde hoperlor patlatan duydum ben. ben 20 deger arttirdim yetti bana.
bu telefonun eksigi internette video stream yapamiyor olusu, ve multitask i olmayisi. yani bir java calistirabiliyorsunuz. msn acikken operayi acamadim ben. nimbuzz kurdum sirf bu yuzden. varmidir birkac java yi ayni anda calistirma sansi?

--------------- Ekleme ---------------

yeni kullanmaya başladım,
şöyle bir özetleyeyim:

menü: menü özelleştirilemiyor. (yolunu bulan varsa bana da haber versin) yani kısayola hesap makinesini atamıyorsunuz. bence ciddi ve basit bir eksik.

telefon olarak:
beklentileri karşılıyor,
bana eksik gelen yönleri: tek işlemcili, yani iki hat aynı anda açık ama biriyle görüşme yaparken diğeri kapalı gözüküyor,
telefon rehberinde "isim" hanesi var. soyisim hanesi yok, bu da soyisimle sorgulama yapmanıza engel oluyor.
ama numara çevirerek arama yaparken samsunglardaki gibi altta o numarayla eşleşen rehberdeki numaralar çıkıyor bu çok kullanışlı
kulaklık sesi az diyenler oldu, bence değil ama ille de daha çok isteyen için parametre kodlarına *#9646633# tuşlayarak ulaşılıyor, ki bu tip değerlere uzak biriyseniz kurcalamayın derim ben.

tv olarak:
10 numara, karasal yayın namına çekişi süper, ses görüntü netlik süper, kuytu köşede çekmiyor diyenler olmuş, tencere kapağı bu işin çözümü.

wifi: çekişi gayet başarılı, bağlantı hızı falan iyi. ben hiç gprs kullanmıyorum hep wifi dan bağlanıyorum, sadece bir kez ayar nasıl yapılıyor (çok basit) öğrenmeniz gerek.

gprs: dediğim gibi hiç kullanmadım.

müzik ve video: ekran kalitesi çok iyi, video izlerken (film) müzik dinlerken hiç şikayet edecek bişey bulamadım. sadece sesi veren hoparlörü ekranın arkasında, ama koyacak başka yer de yok zaten.

internet: (şimdilik) video stream olayını bulamadım, yani youtube dan, facebook dan video izleyemiyorsunuz. illa izleyecem diyenin önce indirmesi gerekiyor. opera kullanıyorum browser olarak bolt da indirdim o da çok başarılı, hangisi elinize alışırsa o iyidir.
not: iki gün boyunca internete bağlanamadım. içinde sim kart yoksa wifi dan bağlanamıyor. aslında bağlanıyor da opera ve bir çok internet programı açılmıyor. yani gprs değil wifi kullanacaksanız da simkart takılı olması lazım. aman faturama bi haller olur diye korkan varsa gprs ayarlarını yanlış yapsın. yanlışlıkla da olsa bağlanamaz böylece.

java: sonradan yüklediğiniz programlar multitask çalışmıyor. yani opera açtınız internette geziniyorsunuz, bir yandan da skype çalışsın, öbür yandan da oyun oynayayım olmuyor. (ya da ben bulamadım yolunu). bu nedenle nimbuzz indirdim, skype, msn, yahoo messenger, g talk falan iç içe tek programlar var.

pil: yeni aldığımdan elimden düşmüyor, devamlı bırkalamaktan pil az gidiyor. az dediğim 2 günü deviriyor bir pil. iki pil vermişler ama harici şarj cihazı yok, ki bence bu büyük eksik. eski telefonumda bunun lüksünü yaşamıştım. telefonumu hiç şarja takmıyordum, pil mi bitti değişti. ama bunda yok.
bu nedenle eski telefonumun harici şarj cihazını bunun piline uydurdum derme çatma bi şarj cihazım oldu.

mouse: tahmin edebileceğinizden çok daha iyi çalışıyor, inanılmaz hassas, şok oldum. işte bu noktada "acaba ne kadar dayanır" sorusu geliyor akla. ama aynı soruyu piranha nın dokunmatik ekranı için sormuştum, 3 yılı geçti tık yok.

bir komedi de içinden imalat hattının fotografları çıktı. hani şu iphone hikayesi gibi. çinliler telefon yaparken fotograflar var telefonumda.

alacaklara hayırlı olsun şimdiden, ben şahsen çok memnunum.

saruman64

Üye
kolay olmadi ama buldum. *#9646633# cok fazla acma ama sesi, bu sekilde hoperlor patlatan duydum ben. ben 20 deger arttirdim yetti bana.
bu telefonun eksigi internette video stream yapamiyor olusu, ve multitask i olmayisi. yani bir java calistirabiliyorsunuz. msn acikken operayi acamadim ben. nimbuzz kurdum sirf bu yuzden. varmidir birkac java yi ayni anda calistirma sansi?

yeni kullanmaya başladım,
şöyle bir özetleyeyim:

menü: menü özelleştirilemiyor. (yolunu bulan varsa bana da haber versin) yani kısayola hesap makinesini atamıyorsunuz. bence ciddi ve basit bir eksik.

telefon olarak:
beklentileri karşılıyor,
bana eksik gelen yönleri: tek işlemcili, yani iki hat aynı anda açık ama biriyle görüşme yaparken diğeri kapalı gözüküyor,
telefon rehberinde "isim" hanesi var. soyisim hanesi yok, bu da soyisimle sorgulama yapmanıza engel oluyor.
ama numara çevirerek arama yaparken samsunglardaki gibi altta o numarayla eşleşen rehberdeki numaralar çıkıyor bu çok kullanışlı
kulaklık sesi az diyenler oldu, bence değil ama ille de daha çok isteyen için parametre kodlarına *#9646633# tuşlayarak ulaşılıyor, ki bu tip değerlere uzak biriyseniz kurcalamayın derim ben.

tv olarak:
10 numara, karasal yayın namına çekişi süper, ses görüntü netlik süper, kuytu köşede çekmiyor diyenler olmuş, tencere kapağı bu işin çözümü.

wifi: çekişi gayet başarılı, bağlantı hızı falan iyi. ben hiç gprs kullanmıyorum hep wifi dan bağlanıyorum, sadece bir kez ayar nasıl yapılıyor (çok basit) öğrenmeniz gerek.

gprs: dediğim gibi hiç kullanmadım.

müzik ve video: ekran kalitesi çok iyi, video izlerken (film) müzik dinlerken hiç şikayet edecek bişey bulamadım. sadece sesi veren hoparlörü ekranın arkasında, ama koyacak başka yer de yok zaten.

internet: (şimdilik) video stream olayını bulamadım, yani youtube dan, facebook dan video izleyemiyorsunuz. illa izleyecem diyenin önce indirmesi gerekiyor. opera kullanıyorum browser olarak bolt da indirdim o da çok başarılı, hangisi elinize alışırsa o iyidir.
not: iki gün boyunca internete bağlanamadım. içinde sim kart yoksa wifi dan bağlanamıyor. aslında bağlanıyor da opera ve bir çok internet programı açılmıyor. yani gprs değil wifi kullanacaksanız da simkart takılı olması lazım. aman faturama bi haller olur diye korkan varsa gprs ayarlarını yanlış yapsın. yanlışlıkla da olsa bağlanamaz böylece.

java: sonradan yüklediğiniz programlar multitask çalışmıyor. yani opera açtınız internette geziniyorsunuz, bir yandan da skype çalışsın, öbür yandan da oyun oynayayım olmuyor. (ya da ben bulamadım yolunu). bu nedenle nimbuzz indirdim, skype, msn, yahoo messenger, g talk falan iç içe tek programlar var.

pil: yeni aldığımdan elimden düşmüyor, devamlı bırkalamaktan pil az gidiyor. az dediğim 2 günü deviriyor bir pil. iki pil vermişler ama harici şarj cihazı yok, ki bence bu büyük eksik. eski telefonumda bunun lüksünü yaşamıştım. telefonumu hiç şarja takmıyordum, pil mi bitti değişti. ama bunda yok.
bu nedenle eski telefonumun harici şarj cihazını bunun piline uydurdum derme çatma bi şarj cihazım oldu.

mouse: tahmin edebileceğinizden çok daha iyi çalışıyor, inanılmaz hassas, şok oldum. işte bu noktada "acaba ne kadar dayanır" sorusu geliyor akla. ama aynı soruyu piranha nın dokunmatik ekranı için sormuştum, 3 yılı geçti tık yok.

bir komedi de içinden imalat hattının fotografları çıktı. hani şu iphone hikayesi gibi. çinliler telefon yaparken fotograflar var telefonumda.

alacaklara hayırlı olsun şimdiden, ben şahsen çok memnunum.

bu kodu yaptıkdan sonra napacagız arkadaşım yardımcı olurmusun birde asagısındaki telefonun ince uclu olan sarj yerimi 0 aldım ama calıstıramadım bir ayarı falan mı war?

katliam_7789

katliam_7789

Üye
bu telin ikinci eli ne kadar arkadaşlar satan varsa alabilirim enfazla 100 lira malum öğrenciyiz:ehe

onnurgs

Üye
arkadaşım bu sesi yükseltmek için 20 değer arttırdım demişsin ama nereyi arttırdın onuda açıklarsan sevinirim

cvbgnnh

Üye
kardeş tridentin o modelinden almak istiyorum acaba kullanışlımı ? açıklarsan sevinirim şimdiden teşekkürler...:oke:

arkadaşım ben yeni aldım bu modeli gercekten güzel hiç donma yok kullanımı gercektende cok koly.tavsiye ederim.

osipdimitri

Üye
arkadaşlar ben trident n88 kullanıyorum kodlar sesi artırmak için olmuyo yardımcı olursanız sevinirim.

Manyaq_Lady

Manyaq_Lady

Üye
benim telefonum da bundan :D onun da sesi kısık ve internet bağlantısı yapamıyorum hata veriyo oysa kontorum de var :D bir de kılıf kullandığım halde telefonumun dış yüzeyi soyuldu ve hala soyuluyo oysa ki alalı daha 1 ay oldu. wifi de önceden paylaşılmış anahtar meselesi nedir anlamıyorum onun dışında format atmam gerekiyo cünkü virüs girdi hafıza kartıma ordan telefon hafızasına ve nasıl temizleyeceğimi bilmiyorum bir de bu ses acma kodunu yazmışsınız denedim ama bi çok seçenek ve rakam var bi zıkkım anlayamadım :D başka problem var mı hatırlamıyorum şuan:) bi yardımcı olun ALLAH için :)))))))))))))))))))

karahekim

Üye
konuya mesaj gönderen saruman64 kardeşime teşekkür ederim yeni aldığım wt11 de kulaklık sesi azdı verdiğiniz kodvişime yaradı :oke:

nc99

nc99

Üye
...........arkadaşım ben sesi artırdım 700 yaptım hoporlar uçtu böyle se hiç bi yerde yok valla :) valla çoooooooooooooook teşekkürler ama çok yükseltirseniz patlar valla..................

erknaydmr

Üye
arkadaslar bu teknısyen koduyla ilgili yazmak ıhtıyacı hıssettım eger telefon hakkında teknık yetkıye sahıp degılsenız ayarlarla oynamayın telefon performastan dusuyo ve ınternet gıbı ozellıklerlerden yararlanamıyorsunuz bu durumdada telefonu servıse gondermekten baska yolunuz kalmıyo

ferhattatar

Üye
bence telefon benım beklentılerımın cok altında kaldı ozellıklerıne bakarak almısdım ama aldıqımda bı ay sonra cokta gusel kullanmama ragmen renqı attı cokta toz kacdı ekrana qarantıye gondercem kabına bı mıktar para ısdıolar yanı anlıycanıs alırsAnıs soledıklerımı dıkkate alın bana bunları dıen olmadı malesef:((

weyselkalkan

Üye
nimbuzz'u nasıl indirdiniz trident w-t11 için çünkü bu model seçeneklerde yok ben wifi den sitesine girdim ama trident yoktu marka sorduğunda seçeneklerde.

telefonun melodi sesini 3 konuşma sesini 6 yapın yeter gerisi hikaye adamın biri 700 yapmışmış resmen sallıyor ben 200 yaptım hoparlör patlayacaktı resmen.

hallederiz20

hallederiz20

Üye
gerçekten güzel bilgiler mevcut

berkex1124

Üye
kardeş bu ayar bende oluo ve orda bi diğer ayarı var içinde java var ve çoklu seçim var orda biçok açılım var anlayan biri baskın belki bi çok oyun çalıştırır böylelikle ;) ben anlamıyorum kurcalamadım bilen varsa baksın

Üst Alt