Trident W-T3 0.facebook giriş sorunu ÇÖZÜLDÜ!

Sponsorlu Bağlantılar

goxel38

Üye
jınson ben sımdı v lan dan gırıorum gene 120 harf ama normal msj da yazdıkca yazıosun sınırsız bunu nasıl cozerız bana lazım cunku face bookdan msjlasıorummm yardım edersen sevınırım acaba ısletım sıstemımı boyle yoksa ayarımı war tlfonda gırmedıgım yer kalmadı sanırsam bıde tlfonn versıon yukseltmesı varmı sımdıden tsk ederım

By_vezir

Üye
Kardeş fabrikayla felan alakası yok tüm trident wt3 lerde aynı hata var gördüğüm kadarı ile. Ayrıca senin yöntemle sadece giriş yapabiliyorsun yine yorum gönderme gibi faaliyetler gerçekleştiremiyorsun.

dark9390

Üye
saol kardes oldu eskiden giremiodum şimdi girio saol!!

--------------- Ekleme ---------------

yooo faaliyet gercekleşitiiyo çok saol

kardes çok sagol bende 1 aydır bunu arıyordum

JinSon

JinSon

Üye
    Konu Sahibi
Kardeş fabrikayla felan alakası yok tüm trident wt3 lerde aynı hata var gördüğüm kadarı ile. Ayrıca senin yöntemle sadece giriş yapabiliyorsun yine yorum gönderme gibi faaliyetler gerçekleştiremiyorsun.

Kardeş, sorunu buldum. Çerezler ve Önbelleği kapalı tut. Yorum, mesaj v.s herşey oluyor artık. Bende şuan gayet güzel kullanıyorum.

saol kardes oldu eskiden giremiodum şimdi girio saol!!

yooo faaliyet gercekleşitiiyo çok saol

kardes çok sagol bende 1 aydır bunu arıyordum

Önemli değil kardeşim.

jınson ben sımdı v lan dan gırıorum gene 120 harf ama normal msj da yazdıkca yazıosun sınırsız bunu nasıl cozerız bana lazım cunku face bookdan msjlasıorummm yardım edersen sevınırım acaba ısletım sıstemımı boyle yoksa ayarımı war tlfonda gırmedıgım yer kalmadı sanırsam bıde tlfonn versıon yukseltmesı varmı sımdıden tsk ederım

Kardeş hiçbir bilgim yok. Bilgim olsa yardımcı olmaya çalışırdım.

By_vezir

Üye
Denedim çerez ve önbellek olayını yine olmadı.

JinSon

JinSon

Üye
    Konu Sahibi
Kardeş, problem sendemi çözemedim. Ben gayet güzel kullanıyorum.

girayhan43

girayhan43

Üye
sagol kardesım aynı sekılde wt6 da yapılsa sorun duzelır dımı :

JinSon

JinSon

Üye
    Konu Sahibi
Önemli değil kardeş. Bilmiyorum ama yinede W-T6 da dene.

sametsalci

Üye
Çok Tşk Ederım Kaç haftadır arıyorum ama bulamamıstım :)

orkun_lral07

Üye
ellerine sağlık

JinSon

JinSon

Üye
    Konu Sahibi
Önemli Değil.

alisali11

alisali11

Üye
Ya sürekli bağlantı başarısız diyor nolur yardım!!!

By_vezir

Üye
Bir vatandaş gitmiş t1000 almış son çıkan onda bile aynı sorun. Yakışmadı bu problemler sana trident..

yaprakcisem

Üye
ya ben google yi dediğiniz gibi yazdım ama hala geçersiz url diyo biri bana hemen cevap yazabilir mi nolur yaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

By_vezir

Üye
Jinson kardeş şuan 0.facebook ' ta otomatik olarak giriş yapılmış gözüktüğüm için giriyor üyeliğime direk, beğen'me anasayfayı gezmek,profili gezmek gibi işleri yapabiliyorum ama yorum atarken ve arama yaparken yine bekliyor öyle. Şu sorunlarıda çözsem süper olacak.

alisali11

alisali11

Üye
ya bide bana yardım edin !!! facebook a giriş yapıyor fakat giriş yap diyorum .. bekliyorum..şifreniziz unuttunuzmu ya tıklıyorum ama anasayfaya git demiyor!!(giriş yapmışsınız demiyor)

JinSon

JinSon

Üye
    Konu Sahibi
Jinson kardeş şuan 0.facebook ' ta otomatik olarak giriş yapılmış gözüktüğüm için giriyor üyeliğime direk, beğen'me anasayfayı gezmek,profili gezmek gibi işleri yapabiliyorum ama yorum atarken ve arama yaparken yine bekliyor öyle. Şu sorunlarıda çözsem süper olacak.

Kardeş, normalde yorum yazdığın zaman yine bekliyorsun. Ama yorumu gönderiyor. Beğene bastığın zamanda bekliyor normalde beğeniyor. Anladın mı?

ya bide bana yardım edin !!! facebook a giriş yapıyor fakat giriş yap diyorum .. bekliyorum..şifreniziz unuttunuzmu ya tıklıyorum ama anasayfaya git demiyor!!(giriş yapmışsınız demiyor)

Kardeş, ayarları uyguladıysan ve Wap değilde HTTP olarak bağlantı sorunu olmuyorsa problemin çözülmüştür. Çerezleri Önbelleği ve Son Sayfaları sil. Yeniden giriş yapmayı dene. E-postanı ve şifreni yaz bekle. Şifrenimi unuttuna tıkla. Zaten giriş yapar.

ya ben google yi dediğiniz gibi yazdım ama hala geçersiz url diyo biri bana hemen cevap yazabilir mi nolur yaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

Kardeş, biraz sayfaları kurcalasan? olarak yaz!

By_vezir

Üye
Bende göndermiyor yorumu. Bekliyor sadece. Ama beğene bastığımda 4-5 saniye içinde beğeniyor ve üstte bunu beğendiniz yazıyor.

JinSon

JinSon

Üye
    Konu Sahibi
Bende göndermiyor yorumu. Bekliyor sadece. Ama beğene bastığımda 4-5 saniye içinde beğeniyor ve üstte bunu beğendiniz yazıyor.

Kardeş, normalde yorumu yazıp gönderdiğin zaman evet bekliyor. Yorumu yaz gönder biraz bekle. O sayfayı yenile. Yorumun gönderildiğini göreceksin.