Trident W-T1

Sponsorlu Bağlantılar

nicea

Üye
Merhaba arkadaşlar bende aldım w-t1 i 1 ay filan oldu ortalama telefondan memnunum ama bi kaç şey kafama takılıyor cewap werebilirseniz sewinirim. Ne tür application lar yükliyebilirim we nerden bulabilirim. Birde internete girdiğinde sitelerin boyutu çok büyük olduğu için pek bir şey anlaşılmıyo kullanışsızlık oluyor yani iphone daki gibi olmuyormu internet sayfaları bunun javayla ilgisi varmış onu yükseltebilirmiyiz? şimdiden teşekkürler

erhan_duzgun

Üye
sakın almayın çok sorunlu bir telefon ben yeni aldım arkadaşlar .ama aldığıma pişman oldum işin doğrusu başka marka şeciniz.

rekli9

Üye
ben aldı ve kulanıyorum gercekten guzel bı telefon wifisi cok guzel calısıyor ve gayet hızlı tavsıye ederım ekranı yan cevırınce ekran donmuyo bu yokk foto cekımıde bıraz kotuu ama sarjı falan guzel gıdıyo sesıde guzel

KİM DEMİŞ EKRAN YANA DÖNMÜYOR DİYE"!!! :)

Ben internetten Opera 5 beta yükledim. İçindeki ayarlardan ekranı yan kullanım seçeneğini seçiyorsun. Web sayfalarını yan olarak kullanıyorsun. Ayrıca telefonun içinde hareket sensörü sayesinde yan çevirdiğinde otomatik olarak ekran yan dönüyor.

T.AZAT

Üye
ben aldım geri verdim arkadaşlar wi-fi çalışıyor ama zayıf olduğu için bağlanamıyorsun
geri verdim lg 500 aldım

cetinozcan

Üye
Arkadaşlar ben 2 haftadır kullanıyorum wireless da hiç bir sorun yaşamadım daha önce toshiba g900 pda kullanıyordum onda bazen kesiliyordu ama bu cihazda kesintisiz kullınıyorum

branden13

Üye
Bende kullandım bu tel.i. TV yi kullanmadıkça şarjı 1.5 hafta gidebilio. opera mini ile wireless özelliği çokda kullanışlı. tel.in dışını iphone dan ayırt etmek nerdeyse imkansız. Fakat sonuç olarak kendimizi kandırıyoruz çin malı işte o kdar ucuz fiyatada bu kdar fazla özellik düşündürücü. Bi yerde illa elimizde patlıcak.. Benm diyeceğim illa iphone kullancam özeniorm diyorsanız, sabır edin biriktirn alın orjinalini raht edin. Hadi koly gelsn..

mustafasasi

Üye
ben bügün aldım herşey süper hepsini denedim msn sini facebookunu map haritasını operasını hiç sorun yaşamadım yalnız bir sorum varben buna program yükleyince yüklenen programın kısayolunu ana menüye koymadı bu yüklenen programın ico nunu ana menüye ekleye bilen varmı?

demirelmustafa

Üye
300 tl ye bunu alacağıma 450 verip general mobile dstl1 alırım

yusufrustu

Üye
bende trident wt 2 aldım telefon gzl bişeye benziyo.. bundan fazlalık olarak kamera 2.0 ve flaşh var bide .

piyanist3454

Üye
ben aldımama vi fi şifresiz yakaladığı zaman bağlanıyo diyo sonrasında bağlanamıyo diyo acaba problem wi fi sindemi

--------------- Ekleme ---------------

akırsın ama bozulduğunda bu firma teli tamir ettirmiyo arkadaş mahkemekik oldu bilgine

ceylinberk

Üye
bunu alacağınıza wt2 alın megapixeli 2 aynı tel aynı özellikler bazı geliştirmeleri var. tv açınca veya bir uygulama yan dönüyor. sorun olmuyor. sorusu olan varsa bana sorabilir bu serilerle alakalı.

mertefe87-3

Üye
arkadaşlar benim de bu telefondan var cok memnunum tavsiye ederim yanlız oyun yükleniyormu buna eğer yükleniyosa banayardımcı olursanız cok ama cok teşekkür ederim şimdikten lütfenn acill

ceylinberk

Üye
hayır dokunmatiklere oyun yüklenmiyor.

mertefe87-3

Üye
AMA bilgisayarda dokunmatik oynları var tel ve sürümü blirsen yükleniyoo işte nerden nasıl yüklendiğini bulmak istiyorum cvp icin sağol

nOvaLqiN

Üye
çok güzel telefon ben aldım çok memnunum 2 yıl garantısı var oyun ve program atılıyoo :D

mc quay

Üye
arkadaşlar ben trident w t1 i yaklaşık 2 aydı kullanıyorum her hangi bir problem yok kamerası düşük sadece w lan bağlantısı mükemmmel haraket sensörü var yan dönebiliyo ekran arama geldiğinde ters çevi meşgule atıyo sallayınca sessize alıyo fln başka sorunuz varsa yanıtlayabirim işletim sistemi standat

zkaka

Üye
ben aldım arkadasım sallayınca muzıq deısıyo sonra dondurunce donuyo resım cok guzeL fakat bu tele oyun arıyom o kadar baska bı sorun yok da benımkı w-t2

Gonzz

Üye
Arkadaşlar yaklaşık bir aydır internetten bu tür telefonları araştırıyorum, m350, pixma, v999 v.s bir çok telefon gördüm yorumlar olsun kullanıcıların karşılaştıkları sorunlar olsun garantisi olduğu için Trident veya wentto f003 almaya karar vermiştim ki bugün trident Wt2 ve wt1'i canlı görme imkanı geçti elime, baktığım yerde broşürde wt3 de vardı ama ellerinde yoktu, her neyse WT2 yi simkartsız açtım dokunmatiği nasıl diye, kart olmadığı için fazla inceleyemedim ama dokunmatiği çok iyiydi, telefonun görüntüsü, ekran görüntüsü ve tv çekimi harikaydı..
birde WT1 e bakim dedim onda simkart vardı ama malesef hiç bir şey yapamadım, dokunmatiği çalışmıyordu çünkü...adama sorduğumda bunda sorun var dedi geçiştirdi, sanırım o telefon wt2 den daha önce kullanıma açılmış ve belli bir süre sonra dokunmatik özelliğini kaybetmiş yada bozulmuş diye düşündüm...bilmiyorum belkide o telefonda arıza vardı sadece

sormak istediğim bu forumda bir çok arkadaşımız almış bu telefonu, 5-6 aydır sorunsuz kullanan varmı, 2-3 ay kullanıp sorun çıkaracaksa hiç almaya değmez....

Birde ikinci el apple iphone 2g ler var ikinci eli uygun fiyata satılıyor, bunu almamı tavsiye edermisiniz..?

gunayxxxx

Üye
arkadslar trident wt-1 aldım bende çok guzel telefon hoşuma gitti ama turkcell internet ayarlarını yapmıyo.msn falan yararlanamıyosunuz diyo.nasıl giriyosunuz msn e ve ucretlendirmesi nasıl oluyo.bilgilendirirseniz sevinirim

Üst Alt