Trident W-T1

Sponsorlu Bağlantılar

sukru_123

Üye
    Konu Sahibi
Trident W-T1
arkadaşlar bu telefonu almayı düşünüyorum sizce nasıl bi telefondur ??

Genel Özellikler

• Frekans : 850/900/1800/1900 MHz
  • Çift SIM Kart (Dual SIM) Teknolojisi
  • Pil : 3.7 V 900 mAh Lityum Ion
  • Java
Bağlantılar

• Bluetooth™
  • USB ile bilgisayar bağlantısı
  • GPRS
  • WAP
  • W-LAN
Hafıza

• Dahili hafıza
  • MicroSD ile arttırılabilir hafıza
Ekran

• 3.2" TFT LCD (240*320 piksel)
  • Dokunmatik Ekran
TV / Radyo

• Analog TV (TV'de kanal arama / ekleme / kaydetme)
  • FM Radyo (Radyoda kanal arama / ekleme / kaydetme)
Kamera / Fotoğraf

• Kamera (Ön: 0,3 Mpiksel / Arka:1,3 Megapiksel, 1280 * 960 Pixel, Entegre Flaş)
  • Resim Görüntüleyici
Video

• Video Kaydedici
  • Video Oynatıcı
Ses ve Müzik

• Müzik Çalar(MP3,MP4)
  • Ses Kaydedici
  • Polifonik ve Midi Melodiler
Mesajlaşma

• SMS
  • EMS
  • MMS
Uygulamalar

• E-Kitap Okuyucu
  • Oyunlar
  • Ajanda
  • Kronometre
  • Takvim/Hatırlatma
  • Alarm
  • Saat
  • Dünya Saati
  • Hesap Makinesi
  • Dönüştürücü
  • Kuran (Hatim)
  • Ezan Programı
  • MSN
  • AOL
  • Facebook
  • Opera Mini
  • eBuddy
Çağrı Yönetimi

• Sesli / Titreşimli / Ses ve Titreşimli uyarı
  • Arayan kişiye özel resim gösterme
  • Her bir SIM'e özel uyarı türü belirleme
  • Farklı profil seçenekleri (Genel, Toplantı, Dışarıda vb.)
  • Kullanıcı grupları oluşturma
  • Çağrı yönlendirme / durdurma / bekletme
  • Aranan / gelen / yanıtlanmayan çağrı listesi
  • Çağrı zamanı / çağrı ücreti
Kutu İçeriği

• W-T1 cep telefonu
  • Yedek Batarya
  • Sarj Cihazı ve USB Kablo
  • Kullanım Kılavuzu
  • Garanti Belgesi
  • Kulaklık
  • Kılıf
  • Çift Arka Kapak (Siyah- Beyaz)

fffenerbahce

Üye
bende bu telı almayı dusunuyorum her seyı begendım fkar megapıxel cok dusuk

kaya6031

kaya6031

Üye
kardeş güzel telefon fakat çin üretimi tel olduğu için ilerde başın ağrıyabilir.ama göze alırsan sen bilirsin. Senin kararın ne de olsa .. :oke:

luminous

luminous

Üye
aynı şeyi bende düşünüyorum ama telefonu piyasada bulup kendi gözümle görmek istedim ancak hiçbir yerde bulamadım merak herkeste bir ön yargı var sanırım kullanan yok hiç ben aldım kullanıyorum falan diyen göremedim forumlarda..

tenten1482

Üye
arkadasım telefon guzel dokunmatiğine alışman gerek foto çekimi ise kötü

luminous

luminous

Üye
sanırım sizde var bu telefondan eğer cevap verirseniz bir kaç sorum olacak.. ekran yan dönüyor mu? uygulamaları kullanışlı mı wi-fi özelliği gerçekten iyi bir şekilde çalışıyor mu? şimdiden teşekkür ederim..

teknocity07

Üye
kardeş ben daha yeni aldım bu telefonu gayet güzel çok memnunum şarjı mükemmel gidiyor...daha başka sormak istediğin varsa sorabilirsin.

neni

Üye
Uygulamalar ilave yapılabiliyor mu veya silinebiliyormu

luminous

luminous

Üye
ben firmaya mail attım cevap verdiler "W-T1 modelimizin ve diğer tüm cihazlarımızın sar değerleri 0,07 ila 1,00 arasındadır ,
Hareket sensörü vardır dönmez ekran ,ekranını yana çevirilmez ,yeterince hasas bir dokunmatiğe sahiptir , javayı destekliyor" şeklinde bir cevap verdiler. ancak wireless ile ilgili olarak sıkınıt yaşıyor musun yada denedin mi?

kaya6031

kaya6031

Üye
benim arkadaşta bundan alacağını söyledi. Önümüzdeki günlerde alırsa incelemesini yapıp yazarım . .

lprens

Üye
arkadaşlar benaldım kullanıyorum wirilens sorunsuz çalışıyor çok hızlı tek sorun kamerası onun dısında sorunsuz ama her iki haftada bir kalibrasyon ayarı yapmanız gerekiyor dokunmatik ekran oldugu için sorun olabiliyo yapmazsanız

semramm

Üye
arkadaşlar ben aldım süperbi telefon herkese gönül rahatlığıyla tavsiye edebilirim wi-fi özelliği süper çalışıyor

oflu1321

Üye
1 aydır kullanıyorum dört dörtlük bir telefon tabi kamera sizin için önemli değilse :) beklediğimden çok daha iyi bir telefon tavsiye ederim

asparagasANKARA

Üye
Beyler bn suan kullanıyorum bu telıı gayette memnunum butun ozellıklerı calısıyoo yanlız bnce dokunmatıgı daha hassas olmalııı ..wi-fi ozellıgı calısıyo sorunsuz

esrar54

Üye
ben aldı ve kulanıyorum gercekten guzel bı telefon wifisi cok guzel calısıyor ve gayet hızlı tavsıye ederım ekranı yan cevırınce ekran donmuyo bu yokk foto cekımıde bıraz kotuu ama sarjı falan guzel gıdıyo sesıde guzel

s_e_r_k_a_n_198

Üye
arkadaşlar ben kullandım soru sora bilirsiniz

aliosman_yalcin

Üye
benim bu ikinci W-T1' im ilki 1 hafta içinde dokummatik ekranında sorun vardı aldığım yerden değiştirdim.
ikinci aldığım telefonda da aynı sorun baş gözstermeye başladı. ekran kalibrasyonu yapmıyor. bunun için bilgisi olan varmı ?

eraynbc

Üye
arkadaşlar bende var yaklaşık 1 hafta oldu alalı ve süper ötesi bir tel ekranıda dönüyor şarjı süper gidiyor wifi si çok süper yalnızca içinde bulunan msn programını açamadım ama onunda çözümü var içinde ebudy var ordan giriyorum msn ye facebook çok güzel açıyor direk anasayfa bağlantısı google herşeyiyle çok güzel bir telefon ben 370 tl aldım 12 aytaksitle

zembil

Üye
arkadaşlar bende var yaklaşık 1 hafta oldu alalı ve süper ötesi bir tel ekranıda dönüyor şarjı süper gidiyor wifi si çok süper yalnızca içinde bulunan msn programını açamadım ama onunda çözümü var içinde ebudy var ordan giriyorum msn ye facebook çok güzel açıyor direk anasayfa bağlantısı google herşeyiyle çok güzel bir telefon ben 370 tl aldım 12 aytaksitle

ekran sadece video izlerken dönüyor. menülerde, internette ve msj yazarken dönmüyor.

L.yilmaz37

L.yilmaz37

Üye
merhaba arkadaşlar. benim bir sorum olacak yardımcı olabilen olursa sevinirim. ben wt1 model telefonu yeni aldım e-book nasıl kullancam bilemedim. dosyalar boş içine kitap atamadım yardımcı olursanız sevinirim.

Üst Alt